Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ova govna rasprodashe sve, "podmladjuju" ekipu. Jebote, mafija je zasela na svako mesto u drzavi na kojem se moze doci do para. Ovo je vec stvarno prevrshilo svaku meru...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

sjajno,duel dva bratska kluba,mislim da bi gospodin fadilj vokri mogao da bude posrednik u stvaranju novog prijateljstva :tf::tf: :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ova govna rasprodashe sve, "podmladjuju" ekipu. Jebote, mafija je zasela na svako mesto u drzavi na kojem se moze doci do para. Ovo je vec stvarno prevrshilo svaku meru...

O cemu ti pricas? :o

Igraci samo dolaze...odlaze neki sa pozajmica i moguce Fejsa i Savic, ako dodju dobre ponude

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Mozda sam ja pod pogreshnim utiskom citajuci spekulativnu sportsku sekciju MONDO-a. Odatle sam dobio utisak da ce i Savic, Fejsa i dosta drugih igraca otici. Neki i treba jer su rupe, ali deluje mi da su sve prodali i dovode neke klince za male pare pa me interesuje shta ce da urade sa svim tim novcem? Da nece stadion da izgrade? :P

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

doveli su volkova, ivanova i jovancica koji nisu bas klinci, svi imaju oko 23-24 dine, a vratio se i diara... doveli su i sasu markovica iz ofke, koji je po meni jedan od vecih nasih potencijala, ali videcemo ga

naravno, trebalo bi jos neko jace pojacanje, za ozbiljnije takmicenje, jsl mozemo sa drugim timom :tf:

zaboravio sam da pomenem i racu da odlazi sigurno, ali ova dvojica (fejsa i savic) nisu sigurni, fejsa nesto pregovara sa olimpijakosom a savica nece da puste ispod 10 milki (a od tih 10, 40% ide bsku valjda), ostali sto su otisli, otisli su zato sto im je istekla pozajmica

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...