Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne razumemo se.To sto je nama trenutno repka jadna i sto su nam trenutno govna u reprezentaciji i savezu,to ne znaci da mi treba da zovemo Klea da igra za nas.Ti pricas na konto trenutnog stanja u reprezentaciji,a ja pricam uopsteno.Da su ti u repki Mijat,Sava,Kovacevic i Deja,da li bi zeleo tj. da li bi ti Kleo bio potreban u repki?Kleo nece eliminisati kumovske veze u repki,niti ce resiti problem sto se pantela krsti,sto ziga ne zna da da gol,sto stojke ne zna da izleti sa linije,sto nam ne igra bambi tosic,sto su raca petrovic i neca tomic u reprezentaciji itd itd..a pritom,i kleo ide realno u repku rpeko veze,jer je tole smrdljivi govnar,da tako sipa za zvezdu,verovatno bi proliv kriminalski izmislio neku prichu da izminira..ja sam milion posto siguran da pitamo klea za 6 meseci da igra za nas(kad ode iz Partizana),BOLELA BI GA KURCHINA!

Celo resenje problema treba traziti u savezu jer zato imamo jednog Ramba Petkovica koji ima sedam nastupa u repki,imali smo i imamo u repki razne dudice,koromane,kovacevice,rukavine,tomice itd itd, a nekog normalnog napadaca nemamo,a ni ne nazire se....

iskreno,voleo bih sad klea da ubace u repku i da pojedemo takvo govno sa njim,pa da se samo smejem koliko smo glupi i jadni...

Mrzi me da pisem ponovo, uglavnom, razumemo se i slazemo za vecinu stvari. :)

Stoji da su njegovi motivi da mu se podigne cena, jer nema sanse, naravno, da igra za Brazil. Stoji i da bi i svi mi bili, u najmanju ruku indiferentni, (da ne kazem boleo bi nas kurac) da imamo kvalitet napadaca koje si nabrojao. Jednostavno nemamo, nego imamo drugu i trecu klasu fudbalera u napadu i to je nasa realnost. Sada, neko moze da svari da igra Kleo, neko ne. Sta da ti kazem....licno, i onako je sve mega jadno u nasem fudbalu, pa mi ovo dodje samo mala sitnica. Mada i ne kapiram bas vas, jer kao da ce reprezentacija da izgubi nevinost ako zaigra neki stranac. :)

Ako slucajno nisam nikada rekao: Tole je matora lopovska komunjara i voleo bi da umre i on i Miljanic i ceo nas 'strucni savet' FSSa. btw Tole je sitan za 'vaseg' visedecenijskog predsednika i funkcionera Miljanica, taj je tek matoro govedo mafijasko. Ustvari, jel umro vec taj lik?

Link to comment
Share on other sites

realno,pobedili ste,ne samo da treba da zovemo klea,vec mogli bismo da razmislimo i da resurektujemo oditu,pjera boju.BARKOSE VRATI SE!Ozbiljan sam.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...