Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne znam za kamaru, nisam ga gledao nikad, verujem da nisu pogresili, ali boja? covek ne postize golove, gde god da ode...plus je promasio onaj penal pas mu mater jeb'o...

bolje da smo kezmana jurili :D i onako ide u kavalu ili gde vec...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

A sta je bilo sa Mutuom, samo carsijska prica ili...?

Edited by Capitaine Kotscha

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Cemu taj pokusaj duhovitosti na jedno normalno pitanje? Pre par dana je bila ta vest i vidim ne prica se vise o tome, pa reko mozda zna neko nesto...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Poenta je da budemo kao Nemci, da imam 6 turaka, 2 poljaka i crnca a da nam golman bude domaci.

Kleo je dobar, ali nisam za to da igra u reprezentaciji.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Je l ste primetili kako je Kleo napredovao za samo jednu sezonu ?

Secam se da je prosle godine u kvalifikacijama za LS bio jadan, + u ligi europe je bio jos gori, govorili su da kako je dobar samo za domaca takmicenja.

Mada, videcemo sta ce da radi u ligi sampiona sada...

U svakom slucaju, kakav uspon forme a ?

Link to comment
Share on other sites

Poenta je da budemo kao Nemci, da imam 6 turaka, 2 poljaka i crnca a da nam golman bude domaci.

Kleo je dobar, ali nisam za to da igra u reprezentaciji.

taj fazon,a i taj domaci golman da nam bude bulja.Dodushe,ti svi Nemci su genuine Nemci,rodjeni su i odrasli su tamo...

Da, bash sranje. Samo su 3. na Mundijalu.

Sta fali da igra Kleo, ne kapiram. Da je igrao na SP prosli bi grupe.

Realno,ako je tebi ok da se jebemo za nekog Brazilca za kojeg ne da niko nije chuo u domovini,nego nikad ni nece chuti,chemu jebeni fudbal.Zasto bi igrao Kleo za repku,on je u Srbiji godinu dana,a u januaru ce napustiti Partizan i vise se nikad nece vratiti.Niti je odrastao ovde,niti je dugo ovde,on samo pokusava da iskoristi trenutnu situaciju kako bi se bolje prodao.Da je on neki igrac koji bi nam doneo svetsku titulu pa ajde,ovako mi je sve smesno,a narocito lozenje grobara,a ne moze niko da me ubedi da ovako sipa u zvezdi da li biste bili za njega,pritom,meni nije uopste do toga,nego jednostavno integritet repke,jer repka nije klub.Svaka njemu cast sto je uveo Partizan u LS,imao je nestvarnu realizaciju,ali opet,ljudi kao da zaboravljaju da je davao golove pjuniku,helsinkiju i anderlehtu,a njima bi sipao svaki normalan napadach(srpski napadachi ne spadaju u normalne).

@topic

kako se dzomba golubar radovao danas posle tekme,morala je sluga da se povinuje caru

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zato sto necu da mi reprezentacija bude ciganska kao npr. crnogorska i sada makedonska repka u basketu. volim ja klea, svaka njemu cast, ali u nasoj repki nek igraju samo srbi (tacnije ljudi iz srbije :> ) pa neka se po tome razlikujemo od svih ako treba.

@topic

dosli smo na poziciju koju zasluzujemo i sa koje nas nece niko skinuti HAE

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje ne kapiram sto je problem sto nije odrastao ovde. Meni je bolje da igra on nego oni splavari.

To sto je trenutna garnitura fudbalera zabrinjavajuca i sto nema perspektivu ne znaci da necemo nekad imati normalnu repku.Postoji nesto sto se zove kult reprezentacije i mislim da to treba da zadrzimo.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...