Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nekako neverovatna a opet donekle moguca varijanta ako se uzme u obzir kakve klince je partizan prodao fiorentini,a i miha im je trener pa moze tu nesto da pogura.ali opet nekako....jebote,to je MUTU,najveci rumunski majstor jos od hadzhija.koji ce djavo u srbiji :))

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Jebote, dragi navijači czv, svi se ponašate kao da vas je ostavila prva ljubav. :)

ma ne radi se o ljubavi,radi se o tome da ti se jedan takav bednik isere po faci,mislim zbog cega ja navijam za taj klub,sta je sledece,lola smiljanic u zvezdi lol

Ja navijam za crvenu zvezdu,ali sam ceo zivot realan,ako je bedna,ja cu da kazem da je bedna i da se pomirim sa tim,ali ovo je po meni bash bash ponizenje i tuzno,ali zaista mi je tuzno to sto je uradio,mislim mene on u svakom slucaju nervira,sad imam josh razlog vishe da ga mrzim jebeno

Ali ono sto me vise zabrinjava je sto je vecina navijaca Partizana u fazonu DO JAJA HAE

A i ti lexe,razmisljaj kako ces da se radujesh kad Stojke bude odbranio penal VAn Persiju HAE :)))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Što je najgore, koliko sam shvatio iz današnjeg Blica, cela priča je zapravo potegnuta na inicijativu njegovog agenta, u dogovoru sa njim. Dakle njegov agent je pre par dana kontaktirao upravu Partizana, a ne obrnuto icon_smile_disapprove.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

mene samo nervira sto su u inat musavima doveli musavca umesto Avramova npr. i onda ne bi bilo problema... bar sam ja cuo da su se on i jos neki nudili...

a objektivno gledajuci, mislim da ce nam pomoci (sigurno vise od radise) jos kad se seljak nalozi na prozivke ima da brani zvezdi penale na marakani :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Pa nije to skupo mnogo...To ti je karta za sve 3 tekme

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...