Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vecina ste mi drugari i volim vas i to, ali moram vam priznati da su vam fore prejadne, iako su mozda trol, tako da prestanite, poz

@tekma

sta reci, gledao sam 2 kluba koja najvise volim :D , arsenal je jednostavno bolja ekipa i tacka

igraci su ostavili jebeno srce na terenu (vecina) i verujem da su dali svoj maksimum

navijaci su posebna prica, iako mi je zao sto ne dolazi vise ljudi na prvenstvene tekme, ono ja jos nisam doziveo. navijanje nije stajalo ni kad smo primali golove, stalo je samo kad je bila neka pegla na jugu, somine. posle tekme vise od pola sata se ostalo i navijalo, iako nisam neka lozana najjaci smo :)

e da citao sam i na forumima arsenala da smo pokidali navijanje HAE

suma sumarum (lol) ko nije otisao na tekmu zajebao se :)

e da, i moze se snimiti reklama za master kard sa grobarima :))

saljem vam svima pozdrave

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ja bas i nisam uspeo da vidim mnogo igre, bio sam na zapadu 5 mesta od navijaca Arsenala.

Ono sto sam ulovio je Boja koji je brzo ostao bez snage i u nekim momentima lako odustajao od borbe za loptu, ali imao je neke momente. I Stojkovic koji je branio kao car. Nisam video sta se desilo kad je Jovanovic dobio crveni, ali to je usralo igru dosta. Steta ...

Navijanje je bilo brutalno. Cak smo dobili aplauz od navijaca Arsenala na kraju kada su, bukvalno, svi pevali.

Link to comment
Share on other sites

Stanojević, iako je već sada dobar trener, je izgubio utakmicu što je počeo sa Jovanovićem umesto Savića, koji unazad par nedelja pokazuje da je dobar štoper. Takođe, Tomić vas je upucao

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mudro zbori Pera drug, Tomic privatnik, davi loptu ko degen

Dobro je da nije lolu pustio da igra od prvog momenta, i dobra je kombinacija sa Kleo - Debeli Crnac u napadu

Koreografija je bila vrhunska, ja sam odushevljen!

Btw sa blica.rs:

"Zanimljiv prizor viđen je po završetku utakmice. Navijači Partizana nisu napuštali stadion već su pesmom tražili od igrača da se vrate na teren i sa njima još koji minut provedu zajedno.

To su fudbaleri i učinili, a za to vreme su navijači Arsenala ugrabili Partizanove zastavice mahajući njima uz svoje himne. " :D

Edited by eX1|e
Link to comment
Share on other sites

dva ortaka su dobili (ne znam kako) karte za kavez sa navijacima Arsenala. Ijaooo, koliko sam samo ljubomoran. Kazu kakva je to kultura, ili sede, ili stoje na betonu, nikako na stolicama, a jedan lik je cak i citao knjigu. :D

Kaze bili neki klinci, kao loze se da navijaju, ovo ono, ali vecina matoraca u casual pijanom fazonu. Legendarno.

Sto se utakmice tice, niste mogli nista, to je realnost, i ko god da kaze drugacije, nije objektivan. Trebalo je u prvom da vam daju bar 3 komada, a onda bi do kraja verovatno i pukla petarda. Kleo se covek bori, ume da se zagradi, da sacuva loptu... Ali ja i dalje stojim pri tome da on uopste nije tolika FUDBALERCINA kako ljudi pricaju, i da je samo malo iznad proseka. A penale sto je oba sutnuo kao sisica, da ne govorim.

Jebi ga, Arsenal je mnogo dobra ekipa, a Partizan je dao svoj maksimum, nema sta, i to je to.

btw koreografija je smesna.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...