Jump to content

SD Partizan 10/11


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa fudbal je bio standardno sramotan, ali ono sto mi je najbolnije je sto se nisu ni pobili ko ljudi, pa da kazem da sam barem gledao neki event...

e da, ovo bih i ja voleo da znam, nesto ga je bas bas isprozivao, tripovo sam da ce da dobije zuti iz momenta.

uopste, cela tekma je licila na neki odlucujuci zvezda-partizan derbi nedelju dana posle ubistva i spaljivanja navijaca iz jednog tabora od strane navijaca iz drugog tabora. ali totalni lol. posto sam fejl u pracenju fudbala, ako neko moze da mi pojasni zasto je to tako kad je ovo lol prvenstvo tekma bio bih mu zahvalan.

izvol'te

Link to comment
Share on other sites

trn:

ne razumem, pustio si mi klip sa tekme koju sam gledao:)

ja upravo i pitam zasto je to tako, ja kapiram da ovi ne vole ove, ovi ove, lazetic, stojkovic, sve je to meni jasno. ali su se zamalo pobili trista pedeset puta na tekmi i bilo je cetiri iskljucenja. dakle, pitam sto je takva bila tekma, jel neko nekog ubio, sta?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nije to zbog Stojkovica.

Djurovski proziva njega, a njegov cale je presao direktno iz Zvezde u Partizan. Slepac mali je ziveo od malena u stanu koji je tata kupio od kesha iz Partizana.

Najlakse je napadati nekoga koga puno ljudi mrzi, to je odlika najvecih picketina.

Link to comment
Share on other sites

ja upravo i pitam zasto je to tako, ja kapiram da ovi ne vole ove, ovi ove, lazetic, stojkovic, sve je to meni jasno. ali su se zamalo pobili trista pedeset puta na tekmi i bilo je cetiri iskljucenja. dakle, pitam sto je takva bila tekma, jel neko nekog ubio, sta?

Standard mrznja.

S tim sto s grobari bas omrazeni u Novom Sadu. Ne vole se ni oni ni cigani preterano. Ali Partizan bas mrze.

Sto je, opet, uzvraceno sa strane grobara, pa sve u krug.

Ima dosta njih koji su do odredjenog doba bili partizanovci, pa sada mrze Partizan. Valjda da se dokazu, ili sta vec. Ali to nije glavni razlog.

A od ubistva Dejana Dimitrijevica (Deje Lonca) su se stvari pirlicno zategle, sto kulminira na tekmama. Prozivke su neprestane izmedju navijaca, pogotovo usmerene sa firmine stane na grobare jer je Partizan rezimski tim, pa jos iz Beograda, i slicno.

Igraci se drze navijaca i dele tu mrznju pa onda postaje fudbal ovo sto je postao.

gle sto groblje brani Stojkovica. Ko ga bre jebe, zasluzio je mnogo on vise od toga.

Ne pljujem ja Djurovskog jer branim Stojkovica, nego je ono sto je on uradio bedno i prljavo. Ko sto leisure kaze. Lako je pljuvati Stojkovica kog i onako svi redom pljuju.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

vau dao mu penal, al ga je isprdao lol:)

dakle, nije poenta u penalu, niti u nacinu na koji je dat gol. Kazete da ga svi pljuju, pa je to lako uraditi. Da, ali ti tako nemas priliku da mu kazes tako nesto u lice, dok je Djurovski svoja vrata iskoristio + sto je ovaj bio dodatno nervozan jer je primio gol.

pa to. ajde da mu je dao neku golcinu, nego gol iz nepostojeceg penala isceniranog od cecinog manekena uber seljobera Lazetica.

e, na to se vi lozite

na prvi deo sam odgovorio iznad, a naravno da nije bio penal, naravno da je iscenirano, naravno da ste pokradeni. I ne, ne lozim (mada ne znam kad kazes to "vi" na koga tacno mislis, ali ajde) se na ne postojece penale, niti se lozim na Partizanov neuspeh, vec zato sto je moja Crvena Zvezda sad prva na tabeli (koliko god to tuzno i bedno zvucalo u poredjenju na vase igranje Lige Sampiona) i lozim se na to sto ga je neko isprdao u facu onako. Bezobrazno jeste, ali ponavljam, zasluzio je i mnogo vise od toga. A vi sad pocnite da ga slavite jer je odbranio 5 suteva u LS, a do pre 2 nedelje 70% groblja je bilo protiv njega.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...