Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

http://www.imdb.com/title/tt0375912/

n155124.jpg

Layer Cake

mozda najbolji film koji je Daniel Craig ikad snimio. Inace taj london boulevard je zapravo bleda kopija ovog filma, e da pojavljuju se i srbi u filmu, za divno cudo nismo prikazani toliko retardirano. Preporuka!

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

GNOMEO AND JULIET

Gnomeo___Juliet_2.jpg

Još jedan kvalitetan nepixarovski crtić, sa čuvenom Šekspirovskom pričom (čak se pojavljuje kroz kul kameo) u varijanti gde su likovi patuljci i životinjice-ukrasi iz dve (suprotstavljene) bašte. Nedostatak dubina koje Pixar dostiže svojim filmovima ovde su dobro nadomeštene fluidnom radnjom, zanimljivim likovima i štosovima koji dobro funkcionišu. Poseban osvrt zaslužuje glasovna podela, gde defiluju neka nestandarnda imena za ovakve stvari (Džejson Stejtman ftw, Ozi Ozborn (wtf), Hulk Hogan (wtfx2), Doli Parton itd.), kao i intenzivni ali vešto ubačen muzički skor Elton Džona (koji je i producent filma). Ono gde cela stvar naročito sija je kvalitetna animacija i fantastično odrađene teksture na likovima, tako da zaista deluju kao predmeti od porculana/keramike/plastike, sa svim pratećim, sjajnim detaljima (način na koji boje izgledaju na njima, sitne nepravilnosti, oštećenja, oljuštena farba i sl.). Za malj' decu idealna višestruka zabava, a i stariji mogu da odsede a da se ne smore.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt0375912/

Layer Cake

mozda najbolji film koji je Daniel Craig ikad snimio. Inace taj london boulevard je zapravo bleda kopija ovog filma, e da pojavljuju se i srbi u filmu, za divno cudo nismo prikazani toliko retardirano. Preporuka!

Ja sam onomad kad se pojavio film odlepio na Natali Lungi iz filma.

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

The-Way-Back.jpg

Prezivljavanje bekstva iz Sibirskog logora....4000 milja presacenja kroz sneg i led,pustinju i agonija svega toga.

Citao sam pre par godina knjigu na slicnu temu, radjena po istinitoj prici o nemcu koji je zarobljen i poslat u logor na kranji istok rusije, i pali ka indiji itd itd.

Jel zna mozda kako se zove knjiga?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam onomad kad se pojavio film odlepio na Natali Lungi iz filma.

nema leba da se setim ko je to, jesi siguran da ne mislis na sienu miler ? :)

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

nema leba da se setim ko je to, jesi siguran da ne mislis na sienu miler ? :)

ma ona iz kluba, Charli je u filmu ili tako nesto evo jedan jedini skrin na koji sam nabasao :D

60.jpg

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Odgledah napokon oba dela Tropa de elite-a, odlican prvi deo, drugi jos bolji :)

+1

U prvom delu se pljuje po levicarima najstrasnije, kao i na pocetku drugog dela, ali na kraju uz levicu pravda trijumfuje... HOHOLOLO. to je jedino sto me je malo smorilo. bilo bi kul da je je i drugi deo bio skroz ultrahardkor desnicarski kao i prvi :)

Link to comment
Share on other sites

Odgledo Tron Legacy sinoc http://www.imdb.com/title/tt1104001/

Ju sranja. Ocekivao sam govno pricu sa omg mega ekeftima. Efekti nista posebno, prica zaista govno, Bridzis kad krene da objasnjava nesto zvuci ko da se najeo pecuraka i esida.

Gubitak vremena zaista...

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Odgledah Tangled. Preporuka samo u sluchaju da imate maloletnu devojku za drushtvo... =P

ne seeeeeriiii vrh je crtani :D konj je pobedio!: D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...