Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

das experiment - meni se svideo, lepo je prikazano. mada sam se iznenadio kad su krenuli da se makljaju jer sam iz nekog razloga utripovao da ce da bude veran originalnom eksperimentu. dosta stvari iz filma su preslikane iz eksperimenta, pa sam ocekivao da ce tako da ide ceo film, al dobro, otisli su dalje u tome, zbog 'filmnosti' filma:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam u velikom iskusenju...u principu sam reko da necu da gledam domaca pateticna sranja...ali ovo mi se cini da je drugacije :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

drugari, nije film u ligi sa black swanom, ali ne pamtim da sam gledao skoro naš film koji mi je bio toliko zanimljiv da me je držao skoro 3 sata bez problema. ne morate ići u bioskop da ga gledate (sam užitak nije imao nikakve veze sa velikim ekranom) ali gre'ota bi bila da ga propustite u nekom obliku :)

@nigger taj faj, nema ništa od toga, jedino je na par trenutaka dolazilo do boostova patriotizma, ali je sve to poprilično nevino izgledalo. teško da je ikom smetalo, naprotiv.

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

Nikita drug.

Gledao sam sinoć The Painted Veil, prosečna ljubavna drama bez većih obrta u priči što je čini dosta predvidivom. Ono što malo vadi prosek je Edvard Norton i poneki kadrovi u prirodi, kojih je trebalo biti više s obzirom gde se radnja odvija. Nemam neke posebne preporuke, pa ako vam se neki element filma čini privlačnim pogledajte.

http://www.imdb.com/title/tt0446755/

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledah prve 2 epizode Breaking Bad-a , jebote koji vrh [jupi]

A najbolje tek sledi :)))

Treća sezona je prepuna brutalnih win win scena

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je daj Breaking Bad tolko ocajna serija iskreno... prestao sam da je gledam posle prve sezone. Mnogo je spora, mnogo kadrova gde glavni glumac zuri u prazno i ne prica nista i to uvek iznova i iznova kad god mu se desi neko sranje, epizoda traje dugo, radnje malo. A obecavala mi je skroz kad sam krenuo da je gledam.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...