Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gone Baby Gone (2007)

http://www.imdb.com/title/tt0452623/

meni iskreno carski film :) super mi je atmosfera, film vozi od pocetka do kraja, glavni glumac mi je car. preporuka

mozda je nekom zamerka to sto se naslucuje da ce biti 'obrta', ali je nekako lepo upakovano sve to :)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

THE TOWN

the-town-poster.jpg

Jebem li ga, sve što treba za jedan dobar triler je tu, i film je generalno više nego solidan, ali posle svih tih Sopranosa, Homicide serije, Heata i milion drugih serija i filmova, jednostavno film se ne izdiže ničim što bi ga činilo kultnim na duže staze. Najveća mana je sam Ben Aflek, nije da je njegov lik loše osmišljen ili realizovan, ali ga ima previše u filmu i jednostavno guši sve ostale, koji redom deluju daleko zanimljivije od njegovog smorenog "dobar momak upao u loše društvo pa će sad da se promeni kad je upoznao dobru cicu" krstaša protiv nepravde u Bostonu (kojeg mrzi iz dna duše, što je bilo uočljivo i u Gone Baby Gone). Zato ono malo scena gde se on ne pojavljuje ili je tek sporedan izgledaju odlično, ali su premalo vremena i prostora imali da bolje razrade sporedne likove, pa i oni trpe zbog toga u filmu (scene sa onim njegovim volatilnim ortakom ili scena sa ribom i agentom FBI iz MadMena su odlične na primer). Finalno krljanje je odrađeno za desetku, vidi se da su gledali Heat pet puta dnevno i odlično izrežirali sve to, šteta što i likove i dijaloge nisu odradili sa istim žarom. Glavni lik je u stvari trebao da bude Kobajaši, tačno se vidi da dotični glumac može da igra šta poželi za Oskara, bez obzira što se prepolovio čovek, ostala samo glava od njega.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Enter the Void

28bb09g.jpg

nov gasparov film, ima onaj irreversible smek, cak je i soundtrack slican. Interesantna prica, jos interesantnija izvedba, film te jednostavno zarobi do kraja.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Odgledah sinoc Blood: The Last Vampire film, ne anime. Isuse, kakvo govno neopevano, znaci kad su svi ljudi u sobi jednoglasno rekli da je sranje i prekinuli smo u pola filma.

Jebeni Ameri i njihova patetika. Preskociti obavezno.

http://www.imdb.com/title/tt0806027/

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Thirst, korejski film o vampirima, direktor sto je radio Oldboy-a. Azijska bolestina feat tr00 vampire film. Oduvao je film po svim stavkama, preterancija.

Necu nista da palamudim, vredi pogledati.

http://www.imdb.com/title/tt0762073/

Thirst_quad_poster.jpg

Samo cu jos dodati da me je direktor ocarao sa ljupkim humorom koji ponekad presece totalno bolesnu atmosferu u filmu.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

plakat-280x400.jpg

Uber Life

Teško je rečima opisati koliko je ovaj film gubljenje vremena. Kao klinac sam voleo interaktivne knjige, gde zavisno od izbora koje praviš dobijaš različite završetke. Ovo je interaktivni film sa ukupno dvadesetak minuta scena nabacanih na gomilu bez ikakvog koherentnog scenarija, priče, bilo čega što čini osnovu makar prosečnog filma.

U širokom luku.

Link to comment
Share on other sites

Što sam ja mrzeo te retardirane knjige, uopšte ne možeš da utičeš na ishod izbora, a neki logični izbori se završavaju fatalno:

Napao te zmaj, probaš da pobegneš-strana 4, zatrčiš se u zmaja-strana 5.

Strana 4: Sapleo si se i pao dok si bežao od zmaja, i on te pojeo. Vrati se na predhodnu stranu (nubu).

Strana 5: Zaleteo si se na zmaja i uspeo da mu prođeš kroz noge!. Bravo! Idi na sledeću stranu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

meni su bile do jaja, pogotovo ona 'trka bez kraja' sto picis neki pariz dakar i ona bolestina u nepalu. e, ta bolestina, mislim da bih mogao i sada da je citam jer je bas bolesno. sangri-la, jetiji, cudno umires, u navratima mi je bilo cak i neprijatno...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

bezveze, pogotovo sto tripujem da je ovaj lik na posteru jedan od kosmoplovaca (i iz onog nikad zavrsenog gorskog vijenca)

Koliko sabija taj koncept gorskog od kosmoplovaca, iam ga negde na backupu u HQ...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

DEVIL

devil-movie-poster.jpg

Sranje, sva sreća da traje samo sat i frtalj. Pet likova (ili beše šest, zaboravijo) se zaglavi u liftu i počne nešto gadno da ih opseda i ubija, par retardiranih radnika obezbeđenja i još moronskiji pandur zabrinuto gledaju u monitore i to je otprilike to. Film uopšte ne pokušava da ima bilo kakav tok ili priču, osim debilnog "raspleta" na kraju koje je osmislio režiserov petogodišnji sin. Sve bi bilo mnogo bolje da je u pitanju neka mnogo kraća forma nalik Zoni Sumraka, uz kvalitetne glumce i dijaloge što ovde naravno nije slučaj. Jedina pozitivna strana je odličan dizajn zvuka, par puta sam se baš presekao prejako na neke scene, ali sve ostalo truba i puno rupa i zamornih klišea. Inače, lol za Šamalamajama koji je producent ovog krša, čovek stvarno prsnjava zabrinjavajućim tempom, još se loži da snimi više ovakvih filmova kao nekakav "horor" serijal.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

jel bi to "zar ti posle vilidža nije sve jasno" trebalo da znači da je vilidž sranje?

to mu je poslednji dobar film

Ne znam, uz ogradu da ga u potpunosti nisam razumeo na pravi način, Village mi je nekako ceo "usiljen", čak i naivan, ne znam ni sam.

Deluje mi kao celina u nekom svom balonu koja je jedva održiva i da može da pukne ako se zapitaš i nešto minimalno i možda i ne ni toliko bitno za priču.

Sad sam skapirao da sam se iske*o za medalju :) ali ne znam kako drugačje da objasnim film koji mi je bio nekako ... plitak.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...