Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odgledao sam i ja the mist juce i ono, sranje je :D

nekako se vidi da je nastao od super knjige, ali da je realizacija zakazala...atmosfera i gluma u marketu mi nekako skripi. u knjizi je lakse isterati takav trip, a da bi se to kako treba prenelo na film treba previse skila kog ovde po mom misljenju manjka.

a kraj....neam pojma, ali cim se zagledao u pistolj znao sam sta ce biti na kraju :D

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Nadjoh slucajno Ninja kids, film mog detinjstva, 80s cheese ali jos uvek rastura. Kad su krenule scene borbe suze mi krenule od nostalgije.

http://www.imdb.com/title/tt0199830/

51O5vkvGHHL._SL500_AA300_.jpg

0.jpg

default.jpg

50236_111878675515_8456_n.jpg

Ima na youtube isecaka, ko je gledo ko klinac ima sad da se istopi

Neko je cak okacio ceo film, al na spanskom -_-

Edited by bionic.man

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

sad kad si pomenuo ninje... kao klinac sam ga gledao bezbroj puta , ali ne mogu da se setim imena filma, uglavnom ima 15dina i sve se vrti oko belog ninje koji ide i seje smrt (secam se par scena gde pravi sacekusu nekim ninjama u sumi sakriven ispod lisca i gde napada neku vilu prelazeci terasu pored X ninja na nekoj traci sunjajuci se na prstima toga se jedino secam :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

To sa belim nindzhom je Enter the Ninja, a ta scena sa lišćem mislim da je u Devet smrti nindže, ali nisam siguran.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam ovih dana dva filma sa R. Vilijamsom, oba su stvarno fantastična, a vilijams je i dalje genijalni glumac.

Jedan je One Hour Photo, gde on igra ulogu jednog tužnog, usamljenog radnika u foto radnji, jedan od onih o potencijalnim psihopatama koji izniču iz takvih ljudi, medjutim film je imao iznenadjujći obrat koji me baš do jaja rastužio.

Drugi je Najbolji Otac na Svetu, prošlogodišnji film. To je film na čiju sam se prvu polovinu smejao kao nenormalan(klinac je faca najveća) , pa sam se onda u prelomnom momentu filma skroz sjebao jer to nisam očekivao, pa sam se onda opet smejao dobar ostatak filma, sem pred kraj kada su ga malo smorili i bespotrebno razvukli.

Sve u svemu preporuke za oba filma.

Gledao sam i the box, kul je film, intrigantan i tera da ga gledaš, ali ne volim filmove/knjige koji misteriju ostavljaju nerešenu na kraju, tj ostavljaju te da mozgaš o čemu se zapravo radi, nekako sam se osećao prevarenim na kraju filma.

Nanizao sam i par komedijica tipa hot tube time mashine, boat that rocked, zombilend, itd, i sve su bile po preporuci rura i sve su posluzile svrsi laganog smejanja sa drugarima uz grickalice i pivo.

A da, gledao sam i mr. foxa, ja ne rarazumem šta je to toliko dobro u tom crtnom filmu da odlepljuju svi. Svidja mi se animacija, ima par njah forica i to je to, ostalo je sve toliko nezanimljivo bilo da sam se jedva naterao da odgledam crtani do kraja.

Edited by savke.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

odgledao sam i ja the mist juce i ono, sranje je :D

nekako se vidi da je nastao od super knjige, ali da je realizacija zakazala...atmosfera i gluma u marketu mi nekako skripi. u knjizi je lakse isterati takav trip, a da bi se to kako treba prenelo na film treba previse skila kog ovde po mom misljenju manjka.

a kraj....neam pojma, ali cim se zagledao u pistolj znao sam sta ce biti na kraju :D

znao si kurac moj :)

znao si da ce se desiti nesto neocekivano, jer smo se nasrali ovde. ja kad sam gledao isto sam bio u fazonu meh film, sve do kraja

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Watch-The-Crazies-2010-Online-Stream.jpg

The Crazies

Rimejk istoimenog Romerovog filma. U idiličnom američkom backwater gradiću ljudi počinju da lude i ubijaju se međusobno. Kada vojska dođe da uspostavi karantin, stvari kreću od lošeg ka gorem.

Svideo mi se film, pre svega zbog načina na koji je ispričana priča - kroz oči lokalnog šerifa koji u principu nema pojma šta se dešava. Dobra uloga za Oliphanta, koji ne znam kako je kastovan za Hitmana, pošto je idealan za ulogu šeprtlje.

Preporuka.

Link to comment
Share on other sites

Jao zvuci poznato. Jel taj beli ninja amer neki? Sve sa onom scenom gde potplati ulicnu pijanduru sa viskijem na rc auticu. Zvuci mi poznato i to u sumi, jel bacaju svi tu masu shurikena jedni na druge?

uf nemam pojma, secam se jos samo da je imao tigra na zadnjoj strani kimona, ima jedna scena gde kasapi sa ovim sranjem ako moze da pomogne ^^

weapons-japanese-weapons-kamas-t-ninja-kusari-kama-with-chain.jpg

To sa belim nindzhom je Enter the Ninja, a ta scena sa lišćem mislim da je u Devet smrti nindže, ali nisam siguran.

des Pajo spasioce ^^ odgledao sam trejlere za oba filma i mislim da nije ni jedan od ova 2, imaju previse americkog sranja u sebi... ae seti se jos nekog, znam da si oduvek imao Ninja duh u sebi :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Ma setio sam se i ja posle da nije Devet smrti nindže, a mislim ZNAM koji je. Samo ne znam kako se zove :((

Ide nindža i pegla se protiv, recimo, sedam drugih nindži u različitim bojama, od kojih svaki ima svoj SPECIJALNI SKILL.

Jedan od njih, npr. braon nindža, ima mogućnost da "ide" kroz lišće. Ako u sceni na koju misliš ide kao neki crv kroz zemlju i lišće onda potvrdi!

@kali

loloollolo

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

To sa belim nindzhom je Enter the Ninja, a ta scena sa lišćem mislim da je u Devet smrti nindže, ali nisam siguran.

Enter the Ninja?

To je ona carska pesma od Die Antword!!1

A kako se zvaše onaj carski film u kom lik ubija drugog lika ubovši ga prstom u taban?

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

tru dat. :)

haha, i see what you did there :) jos ja tripujem da sam misklikovao!

Ma setio sam se i ja posle da nije Devet smrti nindže, a mislim ZNAM koji je. Samo ne znam kako se zove :((

Ide nindža i pegla se protiv, recimo, sedam drugih nindži u različitim bojama, od kojih svaki ima svoj SPECIJALNI SKILL.

Jedan od njih, npr. braon nindža, ima mogućnost da "ide" kroz lišće. Ako u sceni na koju misliš ide kao neki crv kroz zemlju i lišće onda potvrdi!

@kali

loloollolo

potvrdjujem!!olol to je taj 99% daj jos samo ime!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Easy Rider (1969)

MV5BMjAyNzkyODk1MF5BMl5BanBnXkFtZTcwMTk1NjYyMQ@@._V1._SY314_CR4,0,214,314_.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0064276/

Dva bajkera u potrazi za slobodom na putovanju po Americi. Pravo osveženje sa kraja sedamdesetih, vrhunska muzika, hipici, zezanje i neverovatan šmek koji daju glavni glumci. Trećeg lika radi vrlo poznata faca sa kojim se upoznajemo na polovini filma, prijatno iznenađenje kada ga budete videli tako mladog.

The King of Comedy (1982)

MV5BMTM3NzIzNDQyM15BMl5BanBnXkFtZTYwMTA3MDg5._V1._SY314_CR2,0,214,314_.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0085794/

Robert De Niro u ulozi psihotičnog selebriti stokera i njegovog idola iz sveta komedije, spreman na sve da stekne publicitet kao on. Odličan spoj Roberta sa ovakvim likom, debelo vadi film kako ga glumi. Meni se jako dopao.

10 Things I Hate About You (1999)

MV5BMTU0OTA1MzQ1OF5BMl5BanBnXkFtZTcwMzQzNzkxMQ@@._V1._SY314_CR4,0,214,314_.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0147800/

Privukao me je plot, i sam Heath Ledger u tim godinama. Ništa specijalno i vredno gledanja.

Buffalo '66 (1998)

MV5BMTMwOTM5NzkwOV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzk0NjcyMQ@@._V1._SX214_CR0,0,214,314_.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0118789/

Ne znam da li je ovaj film klasik, ako nije debelo je zaslužio da to bude. Vrhunska gluma glavnog lika, kamera brutalna. Sklop boja, način snimanja, uglovi dodaju novu dimenziju celoj priči i prosto kao da ste ušli u film i postali Bili! Neverovatno, mene je oduvao. Sve preporuke.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...