Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

DEXTER Season 2

dexterS2.jpg

Odgledao još odavno, ali nikako da bacim komentar. Elem, znatno slabije od prve sezone, ali je i razumljivo, jer je sada fokus mnogo više na sporednim likovima i njihovom razvoju. Lik Lajle, iako koristan, previše nekako na silu uguran i loše odužen do samog kraja tako da smara duplo više nego što se činilo da hoće. Razrešenje sa crnjom Bouksom prilično neočekivano, ali opet realistično i bez nekih standardnih holivudskih fazona, dok je produbljivanje priče, predistorije i karaktera samog Dekstera ponovo maestralno odrađeno, malo malo pa se otkrije nešto novo i važno vezano za njegov život i motive, što ga ponovo čini uverljivim likom koji se stalno razvija, a ne nekim superbajom koji nikada ne greši.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam skinuo sample, i aspect ratio mi ne vuce na dvdrip baš, al nadam se da grešim.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

+1 za Lost Room

Fahrenheit 451

Impostor

Screamers

Dark City

itd....

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

odgledao 2 spanska "horora" na ovom fff (decija soba i pokodi ko sam) i bas sam se super proveo i svideli su mi se filmovi. Polako pocinjem Šišanje da zaboravljam, a to je dobro.

Ima su tra neki film "korejanski odgovor na blade runnera", to se mora gledati, samo da ne bude da dekart igra starkaft, jede zive lignje i fura neki cudan telefon.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...