Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Odgledah Poslednjeg Samuraja na Foksu. Osim par scena "ameri su najbolji" film je odlican. Poslednji dobar film u kome je glumio Tom Kruz u svakom slucaju...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slushaj ovoga. Pa naravno da je americko pateticno sranje ako se tako gleda na situaciju. Potpuno istorijski netacno, nerazumno i bez ikakve potpore.

Ali ako film gledash kao pricu, bajku o necemu onda je film sasvim dobar. Pogotovo zbog kastinga glumaca, koji je veoma dobar. Ukusi su razliciti i o njima se ne vredi raspravljati.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Šta si radila pa si banovana, čitovala ? Nabavi Iptorrents.

Apsolutno ništa, osim što sam dala info bratu, a on drugarima a oni... bilo mi žao da promenim pass odmah, a nedelju dana nakon što sam promenila ban. Najgore mi je sad što sam toliko navikla na TL da ne mogu da se snađem, za svaku sitnicu koja mi treba otvaram sajt i onda se setim da nemam acc. Evo na primer sad sam htela da stavim da se skida Civ V :/

Za taj iptorrents takođe treba invite, pretpostavljam da su svi takvi sajtovi inv only.

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Slushaj ovoga. Pa naravno da je americko pateticno sranje ako se tako gleda na situaciju. Potpuno istorijski netacno, nerazumno i bez ikakve potpore.

Ali ako film gledash kao pricu, bajku o necemu onda je film sasvim dobar. Pogotovo zbog kastinga glumaca, koji je veoma dobar. Ukusi su razliciti i o njima se ne vredi raspravljati.

dobro bre! :) nisam tebe ispljuvao ako sam ispljuvao film, koji je sranje :) (valjda se podrazumeva kada se na forumu tako kaze, da je to subjektivno) meni je sve osrednje, od kastinga naravno jedino sto valja je ken watanabe... ovo ostalo prosek i ispod, na celu sa tomom i njegovim cuvenim grimasama... pravi je rofl kada se pojavi u oklopu... bas se podsetih kakvo je sranjce pre neki dan na tv-u kad je bio...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@killygor

pa samo ga u toj sceni i ima :D

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Planet of Apes - od Bartona i sa Mark Volbergom. Ovaj film bi bio pure FTW, sa maestraelnim tim rothom kao simpanza generalom i polom djamatijem kao orangutanom, trgovcem ljudskim robljem, izmedju ostalih....ali ovaj film to nije sa UZASAVAJUCIM Volbergom koji ima neku paralizu misica lica jer izraz face uopste nije menjao tokom 2 sata filma. gluma od koje mi se povracalo. Kako ovaj lik prezivljava sve ove godine u Holivudu meni nije jasno. Jedina uloga koja mu valja je u Departedu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Peaceful Warrior

Peaceful_warrior.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0438315/

Film baziran po knjizi "Way of the Peaceful Warrior", istinita priča o atleti Denu Milmanu(Dan Millman) i njegovom spiritualnom putu uz pomoć učitelja inspirisanim radom Karlosa Kastanede. Vrhunski dijalozi. Ne bih više da otkrivam, i iznosim svoje mišljenje ali smatram da je film must see. Sve iskrene preporuke.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Peaceful Warrior

Peaceful_warrior.jpg

http://www.imdb.com/title/tt0438315/

Film baziran po knjizi "Way of the Peaceful Warrior", istinita priča o atleti Denu Milmanu(Dan Millman) i njegovom spiritualnom putu uz pomoć učitelja inspirisanim radom Karlosa Kastanede. Vrhunski dijalozi. Ne bih više da otkrivam, i iznosim svoje mišljenje ali smatram da je film must see. Sve iskrene preporuke.

hmmm to the downloadmobile, zvuci krajnje interesantno, kupio si me sa "karlos kastaneda" :D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao nocas film po imenu "twilight saga the new moon"

Zeleo sam da gledam ponovo the moon, ali sam greskom skinuo ovo.

Posle filma malo sam izgunglao i provalio da je ova fransiza filmova apsolutni hit medju mladima, cak kao neki kult.

Moram priznati da je ovo prvi film u poslednje 2 godine koji sam odgledao bez daha u jednom cugu. Nisam verovao sam sebi ta neko moze snimiti TOLIKO glup film, sa toliko losim scenarijom, sa toliko retardiranih dijaloga, sa tolikom kolicinom IDIOTLUKA, a da taj neko nije Zoran Čalić?? Nema radnje, potpuno nekonzistentan film, volim vuka, volim drakulu, aman zaman??

Znači totalno fascinantno.

Mislim razumem fascinaciju vampirima i tako tim (i ja sam se svojevremeno druzio i izlazio sa Drakuletom i Vampirelom), ali ovakvo skrnavljenje i jad, to stvarno nisam verovao da je moguce

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pogledao sam salt sinoc, ne znam koji je qrac kurvi onoj, u sred filma, nichim izazvano su pomenute neke srpske nagazne mine, na stranu shto je film govno, goru glumu u raspletu nisam video u zivotu, a bice i da je to zato shto je scenario lol, da bar pokazuje sise.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao nocas film po imenu "twilight saga the new moon"

Zeleo sam da gledam ponovo the moon, ali sam greskom skinuo ovo.

Posle filma malo sam izgunglao i provalio da je ova fransiza filmova apsolutni hit medju mladima, cak kao neki kult.

Moram priznati da je ovo prvi film u poslednje 2 godine koji sam odgledao bez daha u jednom cugu. Nisam verovao sam sebi ta neko moze snimiti TOLIKO glup film, sa toliko losim scenarijom, sa toliko retardiranih dijaloga, sa tolikom kolicinom IDIOTLUKA, a da taj neko nije Zoran Čalić?? Nema radnje, potpuno nekonzistentan film, volim vuka, volim drakulu, aman zaman??

Znači totalno fascinantno.

Mislim razumem fascinaciju vampirima i tako tim (i ja sam se svojevremeno druzio i izlazio sa Drakuletom i Vampirelom), ali ovakvo skrnavljenje i jad, to stvarno nisam verovao da je moguce

lol i ja sam to odgledao, ali namerno jer sam cuo da je kvlt. mislim, pretpostavljao sam da je sranje, al sam skupio muda sa ortakom i seli i odgledali:)

mislim, nisam se nesto iznenadio, klasican tinejdz nekonzistentni zenski ljubavni nedosledni film u kome ima malo tinejdz dijaloga, pa malo vampira i vukova i tako do kraja. a to sto su nepovezani, brate fatso, pa to ne predstavlja prepreku zeni poglavici amazonki jer je zena, a kamoli americkoj siparici:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...