Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Ma jesu u filmu, nisam se lepo izrazio, al su im "uloge" toliko mikroskopske da je čak i reč kameo prejaka. E sad, Švarci je em mator (i to se vidi, uz svu šminku i sranja koja su mogli da primene), em baš ne priliči guverneru najbogatije regije na planeti da se lomata po ne baš superbudžetnim akcionim filmovima jer ode pola glasača pa pa, za Vilisa nema opravdanja, ovo je mogao rutinski da odradi s obzirom na raznorazne krševe koje je snimao u karijeri.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

meni je scena s njima trojicom toliko vrhunska da ne mora da traje duze, stavise, moglo je i krace, pa bi opet mogao da drkam par decenija i to bez filma nego samo po secanju.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Hoćeš da kažeš da ne bi više voleo da vidiš Švarcija namazanog Commando kamuflažom kako roka iz minigana, ili Vilisa koji dual vilduje pištoljima i urla "yipekaije madafaka!!!!"" :))))

E, da, pored toga, ubedljivo najveći fail filma je neiskorišćenost potencijala koji bi sukob Stalone-Lundgren morao da ima, s obzirom na njihove pozicije u Rokiju 4. "I.must.break.you...." ni jedan jedini put, neoprostivo.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Hoćeš da kažeš da ne bi više voleo da vidiš Švarcija namazanog Commando kamuflažom kako roka iz minigana, ili Vilisa koji dual vilduje pištoljima i urla "yipekaije madafaka!!!!"" :))))

nigde to nisam rekao lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

y tu mama tambien

sad se priča sve vreme o kuaronovom sci-fi trileru "gravity", te uzeh da pogledam film kojim se i manje-više proslavio.

filmčina, nisam u stanju da sastavim jednu koherentnu rečenicu o filmu kol'ko sam uživao :D preporuka. 

možda se i nateram da ponovo odgledam children of men, mada ne verujem, i prvi put mi je bio depresivan do jaja :(

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

IRON MAN 2

Iron%20Man%202%20internationalposter.jpg

Nije loše, na nivou originala, jedino su malo mogli da olade sa pričom i pet storyarcova u isto vreme, i da smanje razmak između ukupno tri akcione scene u celom filmu (a i smaraju sa humanoidnim dizajnom svih robota više). Sa druge strane, Rurk nije loše odradio (mada je mogao malo više da se pojavljuje), akcija i specijalni efekti su prva liga, i Skarletica izgleda predobro u tesnom trikou.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

upravo sam gledao four lions ili kako se vec zove.

KOJA FILMCINA

jebem ti mater, gledajte ovo, sjajno je, kome se ne svidi nek ide kod lekara [:D]

film ima toliko...svega jebote...odlican crni humor koji te opet zaprepasti svojom sirovoscu iako gledas film sat vremena i kao naviko si se.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

taking_woodstock_movie_news_movie_review.jpg

Ko je gotivio kosu gotivice i ovo.

Ko ne gotivi taj ceo hippi fazon neka zaobidje film.

jebem mu misha sto sam rodjen u pogresno vreme.... :((((( kako im je jebeno bilo predobro... me wanna....

sjajan film, sjajna muzika, sjajna atmosfera, peace love freedom victory...

lik ima nos kao noz za burek(nervirao me kroz ceo film) :D

cale je faca

keva je faca ali smara ponekad(mada to je i njena uloga, da bude iritantno kopile)

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ROBIN HOOD

Robin-Hood-Film-Review.jpg

Najnepotrebniji film godine, kome treba još jedna priča o liku o kojem se zna sve. I film je odrađen u istom stilu, sa pola snage, kao da su Ridli Skotu producenti rekli "novi Alien? Može, al da nam pre toga nasnimiš opet nešto istorijsko, onako, da ima da bude da zaradimo nofce". Tačno se oseća da je sve rađeno preko one stvari, i režija, i gluma, i dijalozi, i neubedljivi likovi kao iz crtaća, par retardiranih scena, a da ne pričamo o ingenioznoj ideji da ovo zapravo bude prikvel nekog budućeg serijala. Sa druge strane, standardno raskošno i atmosferično za Ridli Skota, scene fajta nisu loše (iako ih ima dve i ne traju dugo), a s obzirom da obožavam dotični period, mogli su i kravu da snime ispred nekog zamka kako je smaraju muve i opet bih mogao da odgledam, tako da nije baš total disaster kao što je svuda pokopan.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Resident Evil: Afterlife (3D)

residentevil-afterlife-poster1.large.jpg

Iako je film u trash fazonu (kao shto i dolikuje ovakvom ostvarenju), moram da priznam da sam prijatno iznenadjen kvalitetom 3D (stereo) snimanja. Odichna stereo kamera (jedan od najboljih 3D filmova koje sam gledao), fine borbe i jeftini specijalni efekti + Mila = fun. Nije vrhunski film, ali je zabavan i zaista ga vredi odgledati samo zbog 3D efekta koji je ovde daleko izrazeniji nego u mnogim 3D filmovima (kao npr. u Avataru).

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, TS je bio prilicno solidan a ako od tih efekata zavisi hoce li mi se svideti ili ne onda sam ga trebao preskociti na pocetku. Volim da odgledam neki kill 'em all film s vremena na vreme ali ovaj je na samom dnu tog zanra makar po mom misljenju... Ne kazem da mozda ne izgleda mnogo bolje sa tim 3d zajebancijama ali sam 100% siguran da ga za kucno gledanje na pc-ju ni BR-Rip nece spasiti.

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

Machete

Ako volite mindless hack n' slash, predivna žeMska tela i relativno glupe fore - ovaj film je najbolji ikada.

Ja sam pretpostavio kakav će biti film, nisam gledao trailere (ne volim da ih gledam), ali moja pretpostavka je bila way off.

Hell, nisam znao ni ko glumi pored Treja, Albe i Rodriguez.

U svakom slučaju, zabava je 3/4 filma, bar je meni bila.

8/10 za fun factor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...