Jump to content

pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Jel moze neko da mi kaze kako se zove onaj film izasao je pre fazon godinu dana , 2 god u Nemackoj valjda , kada oni beze iz logora i penju se na onu planinu i kad ih jure svabe po istinitoj prici je film sniman :D

Da nije Nordwand

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lynch Mob [roflmao]

lynchmob2009.jpg

Ja ne znam da li je ovo najbolji ili najgluplji film koji sam ikad gledao, verovatno je oboje. Ortak i ja upravo zavrsili sa gledanjem i vecinu filma smo se smejali iako je ovo obelezeno kao horor. Da li je moguce da postoji neko kome je pala ideja napamet za ovaj film. Toliko stvari je uklopljeno u jedan film, ne bih da spoilujem drugima tako sto cu opisivati dalje. Definitivno pogledati da sami zakljucite.

Jel ima jos neko da ga je gledao? Ja i dalje ne mogu da odlucim da li mi je bio nesto najbolje sto sam video ili da je tesko smece.

Link to comment
Share on other sites

user1881_1158650181.jpg

Das Experiment

Kakav jebeni film, sledio sam se koliko je uverljivo urađeno propadanje običnog čoveka u spiralu nasilja. Dragulj nemačke kinematografije.

odlican film, americki rimejk zaobidjite slobodno.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Half Nelson - nisam siguran da sam skontao film.

cela poenta je kako njen ujak i na kraju i njen ucitelj usisavaju devojcicu u drugdealing business i kako ma koliko samosvesna ona bila ne moze od toga pobeci.. ? ili sam fejlovo lol :)

The Mist - dobar :) mada sam citao ovde pre gledanja da ima dobar kraj, pa sam mogao pretpostaviti sta ce se desiti :) tako da je to smanjilo donekle utisak, ali ok je film.

The Descent - bleh, nista specijalno. Ima par cimachina u filmu i veoma slabo razradjenu pricu i celu tu "psihicku" stranu horora, da se tako izrazim, sto posle 20 minuta zna da smori jer se film svede na cist bloodshed.

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

odgledah buried, sasvim solidan vrlo dobar ka odlicnom :) cini mi se da ima par propusta ali nista katastrofalno i ne kvare film. kraj je dobar i dobro je i on realizovan, ja sam ocekivao drugacije i bolje sto nije bilo tako :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Buried - Uf, mnogo mi se dopao, prvenstveno jer me zivo interesovalo kako planiraju da snime film cija se radnja odvija u sanduku, ali ocigledno da im je poslo za rukom. Film niti je prekratak niti je predug po mom ukusu, nisu smarali sa nekim nebitnim scenama.

The last airbender - xDDDDDD

Get him to the Greek - S obzirom da od Hangover-a nisam pogledao neku pristojnu komediju ovo je doslo kao nesto super posle duzeg vremena. Odlicna gluma i odlican odabir glumaca po meni :) (Cak i mrtvi Diddy nije puno smarao)

Link to comment
Share on other sites

ja bi dedija tuko na ulici, al sasvim pristojno je odglumio, atmosfera je na mestu, fore su dobro rezirane i montirane blabla, sve u svemu uspesna komedija koja ima dusu (ne toliko koliko one osamdesete na devedesete komendije, al za danas brate ima za izvoz).

sad me gadjajte drvljem i kamenjem, ali meni je hangover neuspesan film. onaj fazon kad ne mozete tacno da pinpointujete sta je lose nego je sve nekako neuverljivo i neubedljivo. da mi neko prica fore iz filma, mislim da bi mi bilo smesno, ali film nekako fejluje.

/raises shield

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Možda bih se složio sa tim, da nije zadnjih pet minuta filma koji su naprosto genijalni (ne kao sama fora, već i u kontekstu priče, kakva već da je).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...