Jump to content

gde kupiti


Recommended Posts

planirao sam da iskesiram 3-4 hiljade za naocare za ovo leto, ali nemam pojma gde da gledam, ovo sto sam uspeo da obidjem su ili 1000 din ili 100 evra. molim pomoc :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Baš sam i ja mislio da pitam isto. Nikada nisam nosio cvidže za sunce i svake godine planiram da ih uzmem ali nikako da to uradim.

Bacajte brojeve dobrih šanera : ) nemam 100 evra i više da izdvojim za to, i ne jure mi se iste po limundu :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

treba i meni torbica, al uglavnom su sabanske :)

@skrimke - nije valjda da za 4.000 ne mozes da kupis neki kvalitetan brend?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

bitno da "kaish" ide oko struka i stoji sa strane, da nije ko pederusha, nego da je chetvrtasta, nije prevelika i ne deluje shabanski.

mnogo ocekujes od torbice :D

edit: @dvni imas kod sanera, sto rece kori.

Edited by zex_

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

planirao sam da iskesiram 3-4 hiljade za naocare za ovo leto, ali nemam pojma gde da gledam, ovo sto sam uspeo da obidjem su ili 1000 din ili 100 evra. molim pomoc :)

Добре наочаре са добрим стаклима са којима можеш и у Сунце да гледаш су преко 100 еура (било која познатија марка; моја препорука Рејбан). Кинеске, турске и остале од којих можеш оштетити вид су од 1-4 хиљаде, (4 јер неки ће те и навући да су то добре наочаре).

[8D]

Link to comment
Share on other sites

@skrimke - nije valjda da za 4.000 ne mozes da kupis neki kvalitetan brend?

pa ne znam stvarno, ja sam gledao u diopti, i cene modela koji se meni svidjaju su bile 10-15k. jedino sto mi pada na pamet za te pare su npr. naocare u zari, spf-u, i tako nekim prodavnicama gde ih ima po nekoliko i stoje kod kase uglavnom. mozda ima, sta znam, mozda se javi neko sa potrebnom informacijom! :)

Link to comment
Share on other sites

ima dobrih i za par iljada, ne krive vid, imaju ona stakla za voznju sa smanjivanjem refleksije i tako to, samo treba naci prodze koje valjaju. bila je neka okej ispod kneza (dal je to vasina, neam pojma), ima metar kvadratni, furali su cvidze od dve do osam iljada.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Добре наочаре са добрим стаклима са којима можеш и у Сунце да гледаш су преко 100 еура (било која познатија марка; моја препорука Рејбан). Кинеске, турске и остале од којих можеш оштетити вид су од 1-4 хиљаде, (4 јер неки ће те и навући да су то добре наочаре).

[8D]

Отпуштен си.

Link to comment
Share on other sites

+1 za limundo.

ortak dao 2.5k kao rayban al plasticno staklo. mozda moze nesto ok da ti uleti. ili da se iscimas do smizle, to je poput second hand shopa ali simaju bas puno cvidza. fazon je sto su unikati i originali.

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

gde nestade moj post odavde... tilulilu tilulilu

odvescu se do vasine pa javim

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ima ok modela u Uscu, kod onih sto nemaju radnju nego prodaju na prvom spratu izmedju lokala, al su opet kao dovoljno fensi da ne posumnjas u kvalitet... :)

...ili to bese Delta Siti? E jebi ga, sve zasrah sad.

usce, tamo su 1k

sta vam je ljudi da dajem 100e za naocare, znate kakva graficka za te pare

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, za ispod 100 evra nema dobrih naočara ako hoćete da budete sigurni da ne uništavate svoj vid za jebenih 50 evra. Ovo nije zajebavanje kao sa kopijama farmerki, šulja, patika itd...

Ja vam najiskrenije najdobronamernije preporučujem neku od sledećih opcija:

1) Ako nemate para ne nosite naočare i nećete imati loše efekte po vid, samo ćete čkiljiti na jakom suncu.

2) Kupite kod ovlašćenog distributera originalne naočare od preko 100 evra.

Opcija, nosim naočare od 1k-4k i mislim da sam ispao pametan jer me dizajneri nisu lupili po ušima je debilna. Ovo je OPASNO i neuporedivo lošije od nenošenja naočara uopšte!

Šta se dešava, zatamnjenost naočara smanjuje intezitet svetlosti koji dopire do vašeg oka, zbog čega vam se zenice šire, međutim, kako ne poseduju prave UV filtere, kroz takva stakla prolazi skoro 100% UV zračenja, ali zato što su vam zenice raširenije nego da ne nostite naočare, sjeban je prirodan mehanizam zaštite oka od UV-a i u oko vam ulazi nekoliko puta VIŠE štetnog zračenja nego da ne nosite naočar uopšte!!!

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...