Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa mozemo da se organiziramo u skorijoj buducnosti za neki RUR fudbal na Adi, mada ja ne bih da organizujem to, s obzirom da kad sam to radio prosle godine nas je doslo 8 (osam) u vrh glave :/ Pa smo igrali s onim matorcima koji su nas sabili.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

trazim jebene ljude za jebeni fudbal,niko nece :/

Same problem here!Molim ortake već 3dana da idemo na fudbal i niko neće, pre par dana zbog kiše, a danas je previše "vruće"

:/

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Danas veliki korak za mene, posle dosta vremena zelje, napokon se ukazala finansijska prilika da se odvojim od porodicnog gnezda i upravo sam zavrsio useljenje gajbe \o/...

boli te kurac : ) to mi je jedina motivacija da gulim ovaj faks.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa mozemo da se organiziramo u skorijoj buducnosti za neki RUR fudbal na Adi, mada ja ne bih da organizujem to, s obzirom da kad sam to radio prosle godine nas je doslo 8 (osam) u vrh glave :/ Pa smo igrali s onim matorcima koji su nas sabili.

pa kad nam je u timu Dobrivoje...

inace,znas da sam uvek za tu akciju,al samo ako je peja organizator i ako kakoo nosi loptu !

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

dobrivoje car.

Danas veliki korak za mene, posle dosta vremena zelje, napokon se ukazala finansijska prilika da se odvojim od porodicnog gnezda i upravo sam zavrsio useljenje gajbe \o/...

desi longli brate, je l' se sećaš kad si mi onda obećao da ćeš me primiti za exit kad se odvojiš od porodičnog gnezda ?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno nisam ciljao na to, vec da mu faks nece pomoci u tome ama ni za dljaku ;)

A još gore je kad kreneš da radiš, a plata nije neko ludilo, onda ti se totalno ne odvaja od toga još i za gajbu nego najednom skapiraš da ti u stvari i nije loše tu gde si :D

Link to comment
Share on other sites

Nema zrelost veze sa tim vec pare :)

Danas ko kupi stan taj je em lovator em ima kitu mocnu oblu i kvrgavu, em je preterano privlacan, em siri musku auru oko sebe. I nevidjeno je seksi!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

http://www.naslovi.net/2010-06-22/balkan-rock/goblini-ponovo-zajedno/1805300

Da pozdravim G-a i obavestim ga da cu ga smarati da mi objashnjava Shabac letos! :)

GOTOVO!!! Jebeno gotovo! Dao sam uslov i zavrshio sa ovim ispitnim rokom. Sad mogu lepo da idem u 3 pichke materine! U petak se vracam za Chachak i tamo sam u naredna 3 meseca! \o/

Zdravo Kikindo, na kurac te nabijem!!

.

Link to comment
Share on other sites

ostani i duže, matori

evo miksa studira na daljinu, prebaci se i ti pa ne moraš da gledaš mrski beograd ni na slici

110000 su svi smerovi na Vishoj, a jedan je 140000.

wat

Link to comment
Share on other sites

covek je srecan sto ce da bleji tri meseca u svom kraju sa starim drugarima, ne vidim nista lose u tome.

takodje, ako mu se ne svidja beograd, ne vidim nista lose ni u tome. pa nece u cacku da studira. mislim, sa kog god aspekta (a ima ih jos nekoliko, al me mrzi da ih nabrajam) da pogledam njegov post, okej mi je.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...