Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MENTOL KOJI DIZE RUKU DOK SKACE I ZAZMURI JEBOTE PA KO TI DADE KOPACKE MAJMUNCINO GLUPA.

+200000000

Jebao mu pas mater da mu jebao sto majki.

Ju kako sam popizdeo, ovo je strashno. Dugo se nisam toliko iznervirao.

I zbog Lukovica mrtvog, i retardiranog Kuzmanovica, i prokletog Pantelica koji je drvosecha najgori, i Zhigica koji ne zna sta ce i kako ce s loptom.

I najvishe od svega jebenog Antica i ko ga terao da izvlachi Jovanovica. Pa da imamo 3 igracha na terenu njega ne vadish.

Link to comment
Share on other sites

aj polako idemo:

Ivanović Bane - relativno ok odigrao, iako je bio nekako preplašen...

Vidić - Ja sam Nemanja i imam veliki kurac, veći od vaših niggerskih. sabićemo vas. I tako je i igrao, nekako polumrtvo, kao da je očekivao da će mu se sklanjati svi, ali opet mu dajem prelaznu ocenu.

Kolarov - najbolje odgirao po mom mišljenju.

Jovanović - džukela puštena sa lanca, primi loptu, spusti glavu i idemooo vozi tebra, zajebi dodavanje.

Krasić - Slično kao Jovanović, samo slabiji u duelima.

Pantelić - Dečko mentol. Lopta je kriva mamu joj jebem, neće da se zalepi za nogu sama...

Žigić - centarfor koji umesto samo da plasira loptu u mrežu, istu udari petom, i to tako da sam u prvom trenutku pomislio da mu je crnja skino loptu :D

Niggeri su igrali dosta agresivno u odbrani, a naši nisu znali da padaju na sredini iako su mogli, trebalo bi da idu na neki kurs kod Italijana što se toga tiče. Kolarov je u par navrata lepo pao i iskusno dobijao faulove, jer ne vredi drugačije sa stokom, ne možeš ići u duel kad si slabiji, jebiga :D

Link to comment
Share on other sites

antic pica, uplasio se :]

a i vi, sta se nervirate koji moj. jebem ti naciju koja se lozi na sport koji ne ume da igra. kad god izgubimo, svi u depri 2 dana, a kad pobedimo u euforiji isto toliko. nezgodno je sto uglavnom gubimo na tim prvenstvima. sta ocekujete uopste?

Link to comment
Share on other sites

a najgore mi je da gledam ove moje chamuge iz amerike kako prde da je to africhki tim i da je logichno da pobedi. REALNO - srbija je pobedila srbiju, da se ne lazemo.

napushim se sebi kurca u tri lepe picke materine sad treba da idem u grad ne ide mi se

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

znaci kuzmanovic bi dobio prvu kartu nazad za svajcarsku (ili gde vec igra).

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...