Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

grobarski kompleksi neki drugi topic, please. Krasić se dečko nije video ceo meč, ama baš ništa nije uradio, ovaj mentol je barem 2x centrirao Žigiću na tacnu.

nije ni bitno, sabijamo nemce i australiju i idemo dalje, biće bolje.

kakvi grobarski kompleksi ne razumem?

nebitno dal je krasicu lopta bila na tacni - jel promasio pantelic loptu?

jel imao barem 3 losa prijema ukljucujuci i onaj posle onog slobodnog udarca kad je laganini mogao da postigne gol?

i lik kao nosi broj 9, golgeter vrsni!

da bude josh tuznije, ja sam josh u zigica i verovao, kao on zna da ga zabode, postavio onu nogu nakon centarshuta ko balvan da stavish pa se od njega odbije lopta.

a takodje stojkovic mi je bio dobar danas, bash je bio nalozen i tripovao sam da ce da skine penal, samo neka nastavi.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

polako sa pljuvanjem igraca

totalno omasena postavka pod broj jedan

zigic koji ima zadatak da se vraca do zadnjih veznih i pomaze... pazte nije to na njegovu ruku inace bi se to promenilo nakon poluvremena... i u svemu tome naravnod a se istrosio kao magarac

nasi spoljni igraci prepesacili tekmu, krasic ni da potrci do prve linije veznog reda da pomogne, zadnji vezni se nisu ni videli koliko su iskidani bili... nisam mogao da verujem da je ovo bila pripremljena taktika, al shtash

oni zuti kartoni su prejadni, pa majku mu malte ne prvi start i lukovic dobio zuti, i posle drugi bez ikakve opomene a ubedljivo najbolji igrac u odbrani je bio... zigic za navodnu opstrukciju igre, ok usao umu u putanju ali zuti karton za to?!?! wtf? pri cemu iza zigica jos dva nasa igraca...

na kraju user sa onim penalom, jebga ne iskoristis sansu svoju i kazna stize, staro pravilo u fuzbalu

i jebote kakva je ono lopta, nije cudo sto su utakmice generalno prejadne, ne moze niko da je smiri

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

I najvishe od svega jebenog Antica i ko ga terao da izvlachi Jovanovica. Pa da imamo 3 igracha na terenu njega ne vadish.

Slazhem se totalno sa ovime. Samo njega nije trebao da zivlachi jer je on stvarno igrao i trudio se. A i Lazovica je trebap mnogo ranije da ubaci!

Tako je, ajde da radimo ono u cemu smo najbolji, da pljujemo po ljudima!!!

Totalno si u pravu. Nije fazon pljuvati ih (sve) sad. Ja sam samo besan na reatrda Kuzmanovica shto je kao najveci idiot na svetu ispruzhio ruku kao da nije znoa da ce sudija svirati penal. Sve ostalo mogu da razumem (da predjem preko toga).

Edited by Rema

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Tako je to kad vodis igrace na SP koji nemaju svi zajedno odigranih 120 minuta u svojim klubovima. Svaka cast pojedincima, ali neki stvarno ne zasluzuju ovaj poziv.

Stojkovic - Nije imao posla na golu, posto je odbrana koliko-toliko odradila svoj posao, jedino sto sam zapazio kod njega, centar-sut njihov ispada mu lopta iz ruke, sreca pa nije natrcao neki igrac Gane, i pre penala sam odmah znao da ce da pogresi stranu u koju se baca.

Ivanovic i Kolarov - Ne mogu da komentarisem njihovu igru, jer ocigledno je da im je Antic rekao da ne igraju ofanzivno, pa nisu ni prelazili centar, u odbrani su bili solidni

Vidic i Lukovic - Pa isto solidna igra, mada sam bio vise za tandem Vidic-Subotic, no dobro, Lukovic je iz prevelike zelje napravio oba zuta..

Stankovic i Milijas - Ocajno su odigrali nijedan normalan pas, Stankovic u pokusaju da preskoci sredinu, Milijas po meni nije ni trebao da pocne utakmicu, Kuzmanovic iako je odigrao rukom, je sasvim solidno odigrao ostale minute, posle takvog kiksa

Krasic i Jovanovic - Krasic se jednostavno usrao, dok je Lane pokusavao da bude Messi, i naravno fail-ovao.. Cak bi i Tosic sa 20 minuta odigranih u MUTD, bolje odigrao od njega

Zigic i Pantelic - Oduvek sam smatrao da su najgori tandem na svetu, sto se tice repke, elem to su i danas pokazali, Pantelic dodaje loptu u Ljajicevom stilu, drugim recima i ne stigne do saigraca, promasi dve 100% prilike, u svakom slucaju cista 0, Zigic, svaka cast sto se vracao nazad, odajem mu priznanje za to, ali je lik balvan, koji ne zna da sutne loptu, mislim da je promasio sport. Ne znam kako je uopste uspeo da promasi onu loptu, ali dobro.

Nadam se da ce sledeci mec:

-Jovanovic

-Zigic

-Pantelic

-Milijas

+Mrdja i Lazovic u napadu, definitivno ce bolje odigrati od Zigica i Pantelica, Lazovic je i danas pokazao da je mnogo korisniji od njih zajedno u napadu.

+Kuzmanovic iako je igrao rukom, mislim da ce ako mu ukaze sad priliku Antic odigrati sa 200% svojih mogucnosti

+Tosic secam se jednog pripremnog meca, gde je stvarno dobro odigrao, a takodje mislim da od ovakvog Laneta stvarno nemamo neke koristi, tako da bolje i da pokusamo sa njim, iako se nije naigrao u MUTD.

+Subotic kao sto sam i gore naveo, mislim da ce ciniti bolji tandem sa Vidicem

E sad da imamo golmana i njega bih zamenio sigurno, ali posto to nije slucaj Stojkovic mora opet na gol. Naravno samo jos da Antic da dozvolu Kolarovu i Banetu da idu napred, posto su beskorisni ovako. To je to.

Edited by serdaa-_-
Link to comment
Share on other sites

+Tosic secam se jednog pripremnog meca, gde je stvarno dobro odigrao, a takodje mislim da od ovakvog Laneta stvarno nemamo neke koristi, tako da bolje i da pokusamo sa njim, iako se nije naigrao u MUTD.

jel si ti svestan da tosic igra u kelnu trenutno?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

lukovic je bio vrhunski u odbrani... uzeo mnogo zivih lopti bez faula zaista je bio impresivan... mada iskusan trener kada vidi da mu stoper koji odradjuje zadatak sjajno sa jedne strane, a sa druge strane igra vrlo agresivno normalno i ima zuti sa pocetka prvog poluvremena, kada se umori spusti ga malo uradi neku rotaciju (xy puta sam gledao to u vrhunskim timovima al jebga, lako je prdeti posle tekme)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

necu nista novo da kazem svojim posto, ponovicu necije reci tako da cu se suzdrzati od komentara tekme.

samo cu se sloziti da lukovic JESTE bio nas najbolji igrac do iskljucenja, a sta to govori? da je nas najbolji igrac bio defanzivac... toliko

nego, sabijamo nemacku u petak, ne znam sta se lozite. to je realnost, proradice nas inat.

igrace vidara i bane u centru, levo kolarov desno rukavinalol.

samo umesto milijasa da ubaci kacara i mozemo necemu da se nadamo..

Link to comment
Share on other sites

Pantelić - imao par centaršuta za Žigića, koje naravno ovaj nije iskoristio.Isto tako je imao i par kikseva, naprimer onaj uigrani slobodni udarac kad je krenuo da primi loptu i failovo.Imao je prilično dobar udarac na samom početku utakmice, ali mislim da može sto puta bolje da odigra.

Žigić - očigledno da je bio najviši igrač na terenu, ali i najsporiji.Nije imao ko da prodre da mu centrira tako da je njegova visina propala u vodu, a nije ni neki dribler.

Stojković - išao na procenu onaj penal i očajno procenio, inače je solidno branio.

Vidić - vidi se da nije trenirao pre SP zbog temperature.Mada kada se sve sabere dobro je odigrao

Ivanović - imao prelep šut sa 20 25metara, dobro odigrao ali može mnogo bolje!

Koje je Pantelic imao centarsuteve?Pa mi smo u redakciji proslavili kada je dva puta za redom primio loptu.

Zigic - normalno da je najsporiji kad covek ide i trci nazad ko Runi i Tevez,a sporiji je trideset puta od njih i zatim je sasvim normalno da covek ne moze da obavi svoje prvobitne i osnove duznosti

ivanovic - malo manja pickica od Krasica na jucerasnjem mecu

stojkovic- nije solidno branio jer nije imao nijednu intervenciju i kod svakog centarsuta je neodlucan da li da krene ili ne,i coveku predvidjam divnu vaterpolo karijeru posto tako brani.

kakvi grobarski kompleksi ne razumem?

nebitno dal je krasicu lopta bila na tacni - jel promasio pantelic loptu?

jel imao barem 3 losa prijema ukljucujuci i onaj posle onog slobodnog udarca kad je laganini mogao da postigne gol?

i lik kao nosi broj 9, golgeter vrsni!

da bude josh tuznije, ja sam josh u zigica i verovao, kao on zna da ga zabode, postavio onu nogu nakon centarshuta ko balvan da stavish pa se od njega odbije lopta.

a takodje stojkovic mi je bio dobar danas, bash je bio nalozen i tripovao sam da ce da skine penal, samo neka nastavi.

ne znam ko je rekao da je krasic bio u retardiranom polozaju zato sto je Panta promasio,ali to je smeh,o cemu pricate,Krasa je isao na nju,nema tu,ocekuje ne ocekuje,lopta je zahvaljujuci njegovom promasaju stigla do njega,jer da je nije dirao,isla bi mu iza ledja,na stranu sto je panta retard,sta pricate bre.

stojkovic- nije solidno branio jer nije imao nijednu intervenciju i kod svakog centarsuta je neodlucan da li da krene ili ne,i coveku predvidjam divnu vaterpolo karijeru posto tako brani.

lukovic je bio vrhunski u odbrani... uzeo mnogo zivih lopti bez faula zaista je bio impresivan... mada iskusan trener kada vidi da mu stoper koji odradjuje zadatak sjajno sa jedne strane, a sa druge strane igra vrlo agresivno normalno i ima zuti sa pocetka prvog poluvremena, kada se umori spusti ga malo uradi neku rotaciju (xy puta sam gledao to u vrhunskim timovima al jebga, lako je prdeti posle tekme)

Lukovic je dobio dva kartona u 10ak minuta,nije on dobio u prvom poluvremenu karton.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mislio sam da nece niko da primeti. dao bi joj sve stanove i sva kola koje imam u zivotu samo da sedi onako kao danas

sve dok pantelic bude igrao igricu

pantelic cuva cd-ove za nemce... sta treba da trinketuje sap na pocetku??? ko je mogao ocekivati da gana ima toliki burst :PP

evo mogu ja da idem da igram, trudicu se majke mi

iskreno, znas koja prica... sta znaju igraci gane??? NISTA... da nisu dali gol iz penala ne bi ga dali jos 400 minuta... NE UMEJU... ali izaslo 11 budala da trci i da se trudi... "da izgube 5:0, ali da igraju kao carevi"... i dobise :))) to pokusavaju da kazu ljudi :D

necu nista novo da kazem svojim posto, ponovicu necije reci tako da cu se suzdrzati od komentara tekme.

samo cu se sloziti da lukovic JESTE bio nas najbolji igrac do iskljucenja, a sta to govori? da je nas najbolji igrac bio defanzivac... toliko

bio je najbolji i posle iskljucenja... zato sto je njegovim izlaskom proradilo nesto u igracima, pa su poceli da igraju i fudbal :)

Link to comment
Share on other sites

Grujo, Panta je dvaput centrirao Žigi, jednom je ono traljavo primio i vratio loptu unazad, a drugi put ju je promašio. Opet dosta više nego što je Krasić uradio u napadu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jes stvarno lukovic je dobio zute u 54 i 74, ne znam sto sam se istripovao da je prvi bio u prvom... ali kako god, ostaje i dalje da je trebala rotacija na njemu da se izvrsi..

kakav bre pantelic, izduvani kurton od igraca... najspori spic ikada, covek trci a izgleda kao moonwalk

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jes stvarno lukovic je dobio zute u 54 i 74, ne znam sto sam se istripovao da je prvi bio u prvom... ali kako god, ostaje i dalje da je trebala rotacija na njemu da se izvrsi..

kakav bre pantelic, izduvani kurton od igraca... najspori spic ikada, covek trci a izgleda kao moonwalk

Jeste, za prvi žuti sudija je pustio prednost.

A Pantelić jeste katastrofa, ali je juče ceo tim bio očaj

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jel to sjajni komentator rekao da Enke ne brani jer je povređen?!?!? a mučenik izvršio samoubistvo!

koji jebeni fail [roflmao] [roflmao]

za Srbiju nista necu komentarisati jer trenutno vecina komentarise pritom da se uopste ne razume u fudbal, kao sto se i ja ne razumem.

Link to comment
Share on other sites

A Pantelić jeste katastrofa, ali je juče ceo tim bio očaj

ali je bio najupadljiviji :) to sto je polu-uspeo da ubaci 2 lopte, ne moze da ga amnestira za mnogo izgubljenih/promasenih...lik nije fudbaler

Krasic jako los...da je sutnuo pola metra U BILO KOM SMERU dao bio onaj gol

Milijas - smejao sam se kada je promasio loptu, pa onda iz drugog pokusaja nesto sutne loptu u vis u stilu nekog beka iz seoske lige

Lukovic jeste bio najbolji, prestrogo mu je dat 2. karton(1. je opravdano, videlo se kada su vratili snimak)

Zigic - debil

svi ostali - sivilo

...

najvise je sjebao Antic

mene su izludjivali ti pokusaji dugackim loptama, pa jebote Bog te jebo bre

imamo kreativnijih igraca na klupi, borimo se do kraja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...