Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako sam se prodrao kad je Severna Koreja dala gol lolz. Carevi, tako mi je drago sto su zaboli Brazilu ne mogu da vam opisem :) BTW Djurica, Kucka i Zabavnik mi ulepsali dan takodje :)

hahahah i feel you bro, ja sam poceo da skacem i da tapsem, neopisivo mi je krivo sto su izgubili jer su igrali sa toliko srca i zelje i discipline da sam rekao "ljudima treba odati postovanje" na stranu situacija u njihovoj zemlji i sve to, ali da nas tim igra s onim zarom... ijaoj, pa bar bismo ganu pobedili jebemu misa

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

mislim da nije postojao ljubitelj fudbala koji nije navijao za s.koreju veceras :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Severna Koreja, kakvi carevi.

Samo me zanima kako je njima kad izađu iz Koreje, jel se šlogiraju ... ono, sad mogu da odu na YouTube i vide kako drugi doživljavaju njihovu domovinu :)

kolega sa posla iz NY je bio tamo na granici sa njima josh pre 20tak godina jer je bio u vojsci. i posto USA stalno salje shpijune na njihovu teritoriju on je bio jedan od njih. kaze kod njih u shkolama se uchi 50% o tome kako treba da vole svoju zemlju i kad dodje dan da poginu za nju. znachi havarija drzava :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

s koreja je ludilo zemlja, mislim da tolika kolicina ispranosti mozga nije postojala nikad u istoriji. da skrenemo malo s teme, gledao sam primer jedne korejske starice kojoj su hirurzi povratili vid posle xx godina, i rekla je da je najsrecnija zbog toga sto ce konacno moci da vidi Velikog vodju

a kad je isla emisija u timu severne koreje bio je jedan kadar kad su se stari fudbaleri okupili ispred statue pokojnog velikog vodje i svi redom zaplakali

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

kolega sa posla iz NY je bio tamo na granici sa njima josh pre 20tak godina jer je bio u vojsci. i posto USA stalno salje shpijune na njihovu teritoriju on je bio jedan od njih. kaze kod njih u shkolama se uchi 50% o tome kako treba da vole svoju zemlju i kad dodje dan da poginu za nju. znachi havarija drzava :D

Al zato za razliku od njih USA ne ispira svom narodu mozak, jer su oni slobnodni ljudi :) Dok Severna Koreja prica u ratu (o tome znamo zato sto nam je CNN rekao), USA prdi po svetu o miru u punoj ratnoj opremi. No necu da zalazim u neke druge vode, fudbal je fudbal, politika je politika.

Gledam inace ovu konferenciju za stampu nase reprezentacije, svet objavio neki uobicajni tekst oni se uvredili, pisu neka saopstenja. Tekst je bio tipa: Vidic i Pantelic se pobili. Nisam znao da neko obraca paznju na zutu stampu kao sto je Svet. Mozda je i bilo price vec na ovom topicu ili negde na forumu, ali ne primetih jbg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...