Jump to content

World Cup 2010


Sa1Nt

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na satu 96:10 a glupi komentator "proslo je 5 minuta i 10 sekundi.." i to ponovi nekoliko puta.... ali retarde proslo je 6 jebenih minuta nadoknade, iako je pisalo na tabli da ce produziti 5... drago mi je jako sto su govna spanska izgubila.

Link to comment
Share on other sites

^ brate sat je zurio jedan minut, posledice prekida

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Neka igra Spanija bunker, pa da vidim da li ne bi primili gol. Navijam za Arsenal, koji uvek igra otvoreno i primi 3 komada :) u svakom slucaju nisam obozavatelj bunkera ili slicnih taktika, ali da se razumemo Svajcarska je ocigledno prikazala jacu odbranu od spanskog napada, ne?

Uostalom kad nisi toliko tehnicki potkovan, kad imas slabije dodavanje i kretnju automatski ce neprijateljska ekipa da te sabije na 25m ispred tvog gola. Plus kad su i stoperi na tvojoj polovini, moras da se povuces i da ostavis jednog do max dvojice igraca na pola terena da naprave kontru i da daju gol kao sto su dali svajcarski igraci.

Link to comment
Share on other sites

ja sam to govorio jos kada sam video da pantelic lose prima a ziga sutira petom sa licem ka golu... nemoguce da su toliko losi :D

ja imam teoriju da svi rezultati bitnih utakmica, tj onih na koje se kladi 100 miliona ljudi zavisi od toga ko je na koga koliko ulozio, i onda rezultat bude suprotan tome

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

ako spanci izgube...

btw,kenselovao sam membersip na fantasiju,nemam vremena za isti (iako sam bio drugi :p) poz

P I C K O

reprezentacije otkrile bunker. svi oće da budu jebeni murinjo. anti-fudbal.

kakav crni bunker, imali su vece sanse od spanaca. kako su me odusevili, svaka im dala

jebote, oni gube, i imaju MUDA da ih napadnu, i malo je falilo da daju jos jedan. a ja jednostavno ne mogu ni da zamislim da nasi tako igraju :/

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...