Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Zar se od par grama tog muskatnog orascica ne dobiju neke gadne halucinacije? A prilicno sma siguran i da moze da se umre od vece doze.

mora se uzeti sirov i više od tih par grama, radi mnogo loše i gore nego bunike. Davno sam kačio tekst nekog lika koji je u vreme kada ga je najjače udarao trip kucao jedan podugačak post na forumu, ujutru je završio na infuziji :))

edit, našao sam tekst, pažljivo čitajte da vidite koji su to fleševi :)))

kak sam se fino sašio od muškata danas ... veceras....

al jebote, trebalo je 4 sata da pocne reagirat...

kyotama yuhohama gume japanske ahahahha :D ma još me šusa sve skupa ono tak da ni neznam kaj pišem, al samo vidim neke ruke koje tako brzo tipkaju sranja da to nije normalno, koja vizija, jebote :) ovo je dritovc ono kaj pišem i z glave

mirekèi i tako da nipš ne ku

i ma ldjakldsèl i ma kf hahahah ah haha hah hah hah gèlava bolji ljibl ji bljo i nta kd a jebpoteajahahahahhahahahhaha kojia kiuraaaaaaaac kakakakakkahahahahheayxdxexexexexexee ahahha

u pozadini pièe stosnek i rolling oni, znate, .....ahagagagagaghahahahahha ic onli rokendol !!!!!!!!!!!!!!! hahahahhahahahha hhahaa

a

kako se dobro osjecam, gle mogu ispucta sve kaj je u meni na ovaj nacin ,j eobte koja rekativcnosrt.hh hahahahahhahahha .a.ahahhaha jebote, odvratno sam se sašio :D:D:D:D: hahhahaha hahhahahah _D_D_D__D Daaaahahahahhahahha TIDFE ONNNNNNNNNn

OVAJ RAJDDDDDDDDDDDDDDD ON

ajahahahahahhahahhahahahahhah kako crkavam od smijeha jebpote ,o dvratno, svin ja: ))))) hahahhahahahahha hahaha AA:D) hahhahahahhahahahhahaha kako predobro ehbote, nemakdkfdiorpdjsmx flgfpšksææl ahahahhahahahhahahahhahahahha

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjj

aghahhahahahahahhah jebote mušðtkla tttttttt oirah hahahahahhahahhahah pliz alaud mi tu introdjus majselfd.......yweahhhhhhh sympahty YEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAA gagagagahahahha

niko mi nemre ništa sašiot sam i boli me kebnakaj svtavor jah hasgahah fdaèslfjasèfldsfaædsfjaèldsj jebote, z4ec ... ovajh tu nekakvogh, jebote, :))))

jeeeeeee mik jegermajsteeeeeeeeeeeeerrrrrrrrr ahhahah a pleased to memetz you hope ypou geusess eed my name, puzzling ju iz d nejèer o f maj k gren....

hahah aj šautdautt ku kjulled the kenne3dys .... yeahhhh ajhma men of velt end èæfejf.........

pliz tu mièju houp ju gest maj namje.. bat covoxjaleimdshfdk i shhhajhsa tipkam ko na klaviru.... ajem solllllllloooo yeah go keith go , go keith !!! yeaaaaaaaaa a jedem upravo neke keksièæe od kokosa sa strane koje imajlu bvjeporsamo ptš ije oplak kitjh pao s banane ... i houp jgesd majnemj

vac kojnfuju èlcodl d envri kop iz a krimifal all cineer sendjts ..... kl mi liucifger koza jaj ni da sa mrdkaoflpa juieodildmdhgièle,mshfjufiflmdsngjhepèx,radim krovige na tastaruti ko šumatehr to je srava.... odvratno je bote.... da da da.... uas n kak sam hopup ju geszd maj nejj.... .but ic a n nejèr of maj gehm ... a ghet daun........

quuuu wuuoooo woooo who hwooooo who whooooo whooow howowowo owhwowowhowhowohwowowowoooo whow howoooo hwo whoooooo

yeah turoiiliklikfdufildsidi RILRIRURIRLKIRLRURURKLRKL pip pam pmifp mcaklpd....

žwoc maj nejm

yeahh ... :D:D::D:D hahhahahahhahahhaa

a niej bilo pšno muštkata .... faat ono samo malo samo od koyokohama guma.... ajme presašit sam još ova tastsataru me izludjuje al ruku na srvce jako dboro pišem na tripu, kaj sam ja buduci knjizbenik , nemoguce, omgo bi povakl kjnjigu napisat, al to nije moj stil , ja bi mogapi pisat i pje same a la uopvre ne gledam u ekran ni ti u statatsaudir samo tiupkam mogu an apramtei tipkanta

jebote, ypou got me rocking..........

yeahhhhhh

aj voz a buèer.... yeahhhhh

:D:D:D :D:D:D:D

HEJJ HEJJJ EHJJJ JU GAT MI ROKIN NAUUUU

HEJJ HEJJJ EHJJJ JU GAT MI ROKIN NAUUUU

HEJJ HEJJJ EHJJJ JU GAT MI ROKIN NAUUUU

v

v

HEJJ HEJJJ EHJJJ JU GAT MI ROKIN NAUUUU

v

HEJJ HEJJJ EHJJJ JU GAT MI ROKIN NAUUUU HEJJ HEJJJ EHJJJ JU GAT MI ROKIN NAUUUU

yeahhhh yeahhh 8) 8)

HEJJ HEJJJ EHJJJ JU GAT MI ROKIN NAUUUU HEJJ HEJJJ EHJJJ JU GAT MI ROKIN NAUUUU HEJJ HEJJJ EHJJJ JU GAT MI ROKIN NAUUUU HEJJ HEJJJ EHJJJ JU GAT MI ROKIN NAUUUU

.....ovo je trabvale biti vec zadnji refnren , a i stroa se bili zkraju sada ja nius ne vidim, udara polako na mozak , kuis ne ?

onak jebote, da..... lijepo sam ja tog muškata uzeto,,,,, kuzios i onda me stari jos pita ..... kolko si jacka denijelsa trgnul... ja velim 6.... al jebote jack..... paovo je bolje od tripaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ghej hej hej ju gat mi rokin nau.........

8) 8) 8)

ONE TWO.....

AJ VOZ BORRRRRRRRRN IN D KROSFAJA HRIKEJN....

yeahhh

but its all right now infact it is a gas....

yeah, you know, i can write like this....

e, jebote, idem si skajnarda pustit.......

:DD:D:D::D:

enjoy do sliejdeckg piut akda iuzmeo m upštlakak je bote pvo o ridjes me crayz .... yeabhhhh

RIDE ON !!!!

yeah, do slijedeceg konzumiranja muškata...

bye.! :D:D::D

:watch_plant:

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Probaj sa Linexom.

Linex kapsule su mnogo dobre za livpro, ja sam prosle godine gotovo ceo dan se mucio dok nisam kupio to, posle prve ili druge pilule se poboljsava mnogo.

i koka kola.

ako imas tezak proliv ni probiotic ni linex ne pomazu, enterofuryl 200 is way to go.

postoji i neki jaci linex od onog koji sam ja koristio al to je klasicna mamipara.bocica sa 20 pilula kosta 400+ dinara, a u uputstvu pise uzimati tri dnevno.pomaze, al ni priblizno ko enterofuril...

linex je stvarno najbolji za to.

za proliv postoji i narodni lek - izmrvish malo onog mosusnog orascica (ima da se nadje u maksiju jer se koristi kao zachin) i sa malo secera popijesh

hvala ljudi..

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

chuo sam u poslednjih par dana da masa ljudi zeli da upishe kriminalistiku; takodje sam doshao do saznanja da je razlog csi, lol:P:)

loshe sam skuntao enshto, ochi mi se sklapaju, kontam da cu se komirati opet uskoro:P

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

chuo sam u poslednjih par dana da masa ljudi zeli da upishe kriminalistiku; takodje sam doshao do saznanja da je razlog csi, lol:P:)

rofl

poz, braćo

Link to comment
Share on other sites

chuo sam u poslednjih par dana da masa ljudi zeli da upishe kriminalistiku; takodje sam doshao do saznanja da je razlog csi, lol:P:)

loshe sam skuntao enshto, ochi mi se sklapaju, kontam da cu se komirati opet uskoro:P

drugarica je pricala da bi ona mozda isla na foru csi-a, ako mup dobije dovoljno opreme za to, kao tek su poceli da prikupljaju neku fensi csi masineriju. ona je na molekularnoj biologiji sto je vrlo tezak fakultet i tek otprilike na kraju mozes da biras neke smerove koji imaju veze sa csi ogledima.

e sad koliko ce biti strucni ljudi sa kriminalistike, ne znam, mozda imaju neki nov program koji ce odjednom nase pandure da ucini csi skilovanim agentima :)

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...