Jump to content

rent a car


Guest

Recommended Posts

Neki vendori su uzimali Sixt Smartove sad skoro, bez problema.

Mislim, ne kapiram šta pitaš, jel znači da nema Rent a car kod nas, ili da je suviše skup, ili da si se kasno setio ... ? Imam i nekog ortaka u onom Eurocar ako se ne varam (zeleno/žut logo).

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Najtoplija preporuka za Galaxy pro (Bojan se zove vlasnik), oni su negde na Mirijevu cini mi se, mada ispostuju gde god da ih iscimas da ti doteraju auto.

Cene su im odlicne, meni su izasli u susret posto je moj rodjak njihova redovna musterija, pa mi nisu uzimali ni depozit, plus mi spustili cenu.

Kontam da ako se uzme vise od jednom od njih, odmah te tretiraju kao da si stalna musterija.

Navigacija ukljucena u cenu, sediste za bebu isto, drugi vozac, itd.

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

On 10/18/2019 at 9:47 AM, FATA said:

Ima neko preporuku za rent a car na 2 dana a da nije 30-40€ po danu? Idem do Ivanjice a ne klacka mi se busom pa bi bilo lepo da nema ni neko ogranicenje na kilometrazu.

ne mogu sad da nađem telefon ali izguglaj rent a car u cara nikolaja 2 prekoputa parka. 

mi smo uzimali nekoliko puta grande punta, mislim da je baš 40e, nema neke zahteve to kreditna, ovo ono.

ok je punto, nije uglađen kao kod ovih većih rent a car ali šljaka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...