Jump to content

Recommended Posts

nije bilo nekih ekstremnih situacija od ranije kojih bih se secao, osim mozda pre 3-4 meseca kada sam zatekao mrtvu cimerku u susednoj sobi, tada mi je u prvi mah bilo smesno jer se namerno ubila heroinom a i nisam je nesto poznavao, ali posle toga mi nije bilo svejedno dva-tri dana... a nekih situacija od ranije.. ne znam..

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

nije bilo nekih ekstremnih situacija od ranije kojih bih se secao, osim mozda pre 3-4 meseca kada sam zatekao mrtvu cimerku u susednoj sobi, tada mi je u prvi mah bilo smesno jer se namerno ubila heroinom a i nisam je nesto poznavao, ali posle toga mi nije bilo svejedno dva-tri dana... a nekih situacija od ranije.. ne znam..

ja ne znam stvrno... ovo je.. sjebo si i mene i sve moje postove zajedno sa syndom

Link to comment
Share on other sites

:D

pa ne znam brate, mislim, sta treba da radim, placem ? jebe mi se za raspale narkomane, jos kada su se uselile skontao sam na chemu su, e sada moja greska je sto to nisam prijavio gazdi.. jos jedna od njih namerno overi u sobi pored, ajde da je slucajno pa da mi ne bude svejedno, a ovako, samoubistvo... nije ni prva ni poslednja.

Link to comment
Share on other sites

nije bilo nekih ekstremnih situacija od ranije kojih bih se secao, osim mozda pre 3-4 meseca kada sam zatekao mrtvu cimerku u susednoj sobi, tada mi je u prvi mah bilo smesno jer se namerno ubila heroinom a i nisam je nesto poznavao, ali posle toga mi nije bilo svejedno dva-tri dana... a nekih situacija od ranije.. ne znam..

jel glupo da kazem sprco u ovoj situaciji

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Malopre sam se posteno isekao, igram AvP i krenu mi neki ekstra ruzni glicevi po ekranu kao da mi hardver umire.

Hmmm jedina seca koje se secam je pre par godina, vracam se s ortakom doma a on u rancu nosi neku vutru koja vonja samo tako, izzlazimo pokretnim stepenicama iz podzemnog prolaza a bukvalno na izlazu jedno 15ak pandura sa par odvratnih vucjaka i svi gledaju u mene i smeju se.... :))))))

Link to comment
Share on other sites

kod ujaka u zgradi (ne u smederevu), pre neko leto...zgrada je mala, tipa 3 stana, a mladju komsinicu je neko par godina pre toga ubio u podrumu...nije mi bilo svejedno kad god bih prolazio, a "seca" se desila kada sam zacuo nesto iz podruma i bio spreman da umrem sam od sebe na keca, dok nije macka izletela odatle...razmisljao sam da je zapalim

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

nocas sam se isekao kad su putari u tri ujutro resili da sklone masineriju (valjak, bager i kurcepalce) ispod mog prozora

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...