Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ni'e, nema jasno izrazena rebra iza prednjih tockova :) a i brava na vratima izgleda nekako visa na ovoj v8 slici. mozda je u pitanju neki kinez, pa je logicno da bude u nijansama drugaciji u izgledu i da ispod haube nema v12 nego v8 :) lololol

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

rebra se ne vide jer je taj deo slike u kompletnom mraku (ili je meni sjeban monitor). nije skaljeti jer on nema ovaj "spojler" tj. budžu na poklopcu gepeka.

ferari sa motorom napred je u svakom slučaju, a jedini takav V8 je kalifornija, koja sigurno nije na ovoj slici.

previše gledam top gear :D

Link to comment
Share on other sites

trupsi 1 ivke 0

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

po mojoj slobodnoj proceni mi smo tu negde izmedju Egipta i Ekvadora po kolicni pare, a za te pare kupis nesto malo vise od ovih iz Chada. Inace ogladneo sam kad sam video Nemacku i Americku sliku :p

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Jebote, ~300 evra NEDELJNO i to samo za klopu. Kad vidim ove slike, onda mi postane jasno s koliko malo hrane može čovek da preživi nedelju dana.

I za ove amere su doveli neku drugu porodicu garant, pa od ovoliko pive i čipsa bi bili svi ko kitovi.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...