Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Gief link za profil da napishem da mi ne diraju ribu (kacicu) ili cu da im nalupam svima shamare :DDDD

nemoj brate, vidi kako je zajeban

25466_101657019878656_100001030746841_13888_4963467_n.jpg

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A po cemu su tacno dementi? Ja tu ne vidim ama bas nista nenormalno

Ono, 10 normalnih klinaca se slika ispred igralista za fudbal/basket

Ispod neka glupaca hoce da ih napusava, mali je carski spusti

decku tek sad krenuli da rastu mlecni zubi a vec mi se krivi na slikama i fura ''delije sever'' duksericu?

da,meni je to retardirano...

a ne znam ni kako sam naleteo na profil,tako da me mrzi da trazim koji je tacno.

znam samo da sam pogledao vise vrhunskih profila sa onim srednjim imenom sto stavljaju ti retardirani klinci, ''zvekete'' ''kidam'' ''lomim'' itd..

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Carsko spuštanje "ne glumi ribu jer nisi, a ti napoleonu zajebi me tvojih priča", izgleda da je čuveni Napoleon ili njegov fan iskomentarisao sliku a onda izbrisao zbog straha!!

bionabolgeek za admina! Ali na "KOSOVO JE SRBIJA, DELIJE DESERT EAGLE" cs serveru HA HE

: (

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bolesno....oni bi da budu huligani sa 12/13 godina [:(]

pa i treba da oces da budes huligan/bezis sa casova/purnjas zeleni kim u veceu/krijumcaris pivo na ekskurziji sa 12 godina, neces valjda sa trijes...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa i treba da oces da budes huligan/bezis sa casova/purnjas zeleni kim u veceu/krijumcaris pivo na ekskurziji sa 12 godina, neces valjda sa trijes...

werd.

Mislim normalno je da se bananises u tim godinama, e sad sto sad ova deca imaju feeeejs pa i to pokazuju, jeste malo smesno.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

pa i treba da oces da budes huligan/bezis sa casova/purnjas zeleni kim u veceu/krijumcaris pivo na ekskurziji sa 12 godina, neces valjda sa trijes...

Normalno bi bilo da to radis spontano, bezis sa casa jer hoces na basket ili fudbal, varis i pijes jer mislis da si kul ali ne da sve to radis po sablonu da bi bio huligan ... sta je huligan ako ne kriminalac? I ako je tebi normalno da deca od 12 godina hoce da budu kriminalci onda ok ... Deco sta hocete da budete kad porastete? Vatrogasac, supermen, masinovodja, KRIMINALAC TEBRA ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Normalno bi bilo da to radis spontano, bezis sa casa jer hoces na basket ili fudbal, varis i pijes jer mislis da si kul ali ne da sve to radis po sablonu da bi bio huligan ... sta je huligan ako ne kriminalac? I ako je tebi normalno da deca od 12 godina hoce da budu kriminalci onda ok ... Deco sta hocete da budete kad porastete? Vatrogasac, supermen, masinovodja, KRIMINALAC TEBRA ...

bezis sa casova na basket sa petnes, sa dvanes bezis zato sto smes:) sa osam oces da budes doktor, vatrogasac, a sa 12 oces da karas zato sto nisi jos karo, da vozis ferari zato sto nemas pare i ne smes jos da vozis, da pretis utokom onom liku sto ti je uzo pare juce, a on da place i da se kaje, da vrtis leptira ispred ulaza i da svi misle da si nekom juce time odseko glavu iako izgledas smesno:)

jeste damas sve pomereno i preterano, ali je taj period kod klinaca najkrvolocniji i najprzackiji od kad je sveta i veka. verovatno je mali farmer dzimi zamisljao, gadjajuci konzerve kamencicima iz pasuljare, da je zajebani desperado koji udje u salun i deset ljudi panicno pobegne, ostali se tresu, a kad mu barmen donese los viski, dobije metak u glavu. a ne da je vidjeni gradski doktor:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa neki oce, neki nece, ko i svacija generacija. jedino sto je istina da je danas taj procenat veci nego cak i u vreme kad sam ja bio klinac.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...