Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

mogu i sad da se vide slike, desni klick pa view image. A inace Formi posle ovoga sto sam video sve vise verujem ovom liku

Gledati od 2:50, uvod nije toliko bitan. Lik je car sa komentarima :D

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

mogu i sad da se vide slike, desni klick pa view image. A inace Formi posle ovoga sto sam video sve vise verujem ovom liku

Gledati od 2:50, uvod nije toliko bitan. Lik je car sa komentarima :D

isuse... igram sad 10k guaranteed turnir. mrtav. nema karata nikakvih i stize QQ. flop nesto smesno 4 6 9. i ja check, on ide all in, ja call. pokazuje AK. dolazi A sledeci.

a do kurca... idem na SNG. i istripujem da imam dva para, i tu puknem kao 500 od 3000 chipova na tog lika. odmah sledecu ruku lik ide all in ja call kao da vratim chipove, ja JJ on 66. i dolazi 6.

moyo jebo te ovaj video sad cu i ja da postanem paranoja :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

to me podseti na onog lika,how to play pocket jacks :)))))))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

to me podseti na onog lika,how to play pocket jacks :)))))))))))))))

turtleknife car

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

zadnja tri turnira sa kojih sam ispao

ja 33 flop 3 5 10 turn 10 river 10 ovaj okrece 99

ja AA ovaj 99 river 9

ja KJ tref flop 3 5 10 sve tref turn 10 river 7 tref mutavac okrece A5 , A naravno tref

A sve je bio all in posle flopa koji su oni vukli [V]

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

zadnja tri turnira sa kojih sam ispao

ja 33 flop 3 5 10 turn 10 river 10 ovaj okrece 99

ja AA ovaj 99 river 9

ja KJ tref flop 3 5 10 sve tref turn 10 river 7 tref mutavac okrece A5 , A naravno tref

A sve je bio all in posle flopa koji su oni vukli [V]

brate na $5 ljudi igraju divlje nekad jer nije neki visok buyin. ti igrash turnire ako se ne varam od po $.1... tu je divljastvo na maxu :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

brate na $5 ljudi igraju divlje nekad jer nije neki visok buyin. ti igrash turnire ako se ne varam od po $.1... tu je divljastvo na maxu :)

To igram kad spadnem na manje od 2$ na starsu :) ova 3 turnira sto sam naveo bili su 3-10e freezout na nekom levom pokeru. Jedini turnir na kom sam primetio da ljudi stvarno igraju ok je bio 162$ buy in 100k guarantee na koji sam upao preko satelita. Sve ostalo je totalni debilizam. Ljudi placaju do smrti sa bilo kojim parom, cekanjem bubrega ili runer runer boje. Trenutno sam na major tiltu i mislim da bi trebao da iskuliram jedno nedelju dana da mi se resetuje volja za pokerom koja dosta utice na moju igru.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

tony g BOSS!

igram sad 7k guaranteed na ftpu.

divljanje na 4 strane, likovi po 8 puta bb, kontam imaju nesto jako, ja 3 6 off. i sad mogu da zovem tih 300 chipova i da uzmem Bog te pita koliki put.

dolazi flop, 2 4 5. pozzzzz. likovi all in njih dvojica, ovaj folduje nekih 720 chipova koje je stavio, ja call.

AA, KK. :D

pozzz sa 3k na 12k chipova. kako volim te mrtve ruke :D

stavio bi ss, ali necu da me prozivate da sindujem dudlam vas

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

slab sam sa tehnologijom ovih dana, morao sam da vidim kako to ovi iz golih zena rade, ovo bi trebalo da radi

A7tC4.png

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

haha koja jebena namestaljka. Sreca pa ovog puta u tvoju korist.

juce in the money, fazon 150 ostalo od 1800. i all in ja, short stacked, 10J, lik call sa 10K, i treci lik call sa 3 9.

dobijam zandara. turn 3, river 9. poz :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

tony g BOSS!

igram sad 7k guaranteed na ftpu.

divljanje na 4 strane, likovi po 8 puta bb, kontam imaju nesto jako, ja 3 6 off. i sad mogu da zovem tih 300 chipova i da uzmem Bog te pita koliki put.

dolazi flop, 2 4 5. pozzzzz. likovi all in njih dvojica, ovaj folduje nekih 720 chipova koje je stavio, ja call.

AA, KK. :D

pozzz sa 3k na 12k chipova. kako volim te mrtve ruke :D

stavio bi ss, ali necu da me prozivate da sindujem dudlam vas

a sledeci put se iznerviraj kad ti se to desi :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Gledam sad ortaka na nekom levom pokeru. Turnir 3e buy in oko 200 ljudi. Prvo mesto 130e a od 17. do 27. 10e.

Ostalo 28 ljudi. Svi jebeni short stakovi zadrzavaju vreme iako se igra hand for hand . Drugar dobija JJ. On ima oko 7k chipova blind 2k, turbo je turnir. Ja mu spamujem na skypu da baci. Jedva ga nagovorim da baci :D U toj ruci ispadne jedan igrac i dodje do prize poola. E sad dalje sto je mene iznerviralo. Sledecu ruku ostala samo 3 tablea i ja upalim sva tri. Gledam i neverujem. Od 27 igraca 10 je bilo u all-in sa raznoraznim djubretom tipa 6 3 off i slicno. A pritom nisu se all in short stakovi nego i likovi koji su imali solidnu kolicinu cipova i mogu da se bore za vecu nagradu. Jebeni umobolno retardirani mongoloidi bez mozga. Usli su u money to im je dosta. Njihov mali mozak ne moze da skonta da mogu da uzmu 10 puta vise para. A ovaj moj ortak igrao strogi tight. Docekao 2 puta dobre karte, dobio oba show downa i sad je 2. sa chipovima.

Anyway, poenta price je da mi nisu jasni takvi ljudi. Zasto oni uopste igraju poker?

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...