Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

123nxu.jpg

ima nade, prvi dan posle odmora \o/

a sad lepo uzmi te pare, daj nekim grmaljima iz teretane, kao depozit da te izlome kad pochnes da titlujes :)

onda mozes da igrash :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

i ja isto,mislim da sam puko jedno 250-300 dolara tako dok sam pocinjao,sad fazon jurim neke ortake da iscimam da pokupim neke bonuse:)

eh, i ja sam tu negde, izmedju 300 i 400 dolara sam cini mi se depozitovao...mislio sam da sve znam, a moja igra se svodila na to da sam pre flop bio nesto bolji od proseka, a post flop igra je bila katastrofa...veze nisam imao...a sad jurim nekako da se skrpim za nl10 bankroll i da se bacim na grind :(

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ja sam spizdio recimo 3 bankrolla preko pokerstrategyja na tiltu,ono fazon na sve ukucane,jedan sam na partiju isto spizdio ne mogu da se setim kako,imao sam i no deposit bonuse na titanu,vc pokeru i pokeru 7.70...sad bih mozda nesto i napravio zapravo:/

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

123xe.jpg

jos jedan dobar dan imajuci u vidu kako je pocelo!

btw. ako hocete da zaradjujete neke pare igrajuci poker moj savet vam je da redovno gledate gubitne ruke, jurite skinove bez regova i sto je najbitnije nemojte da tiltujete!!!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

E jedno pitanje. Moje pokerstars nalog je da ga nazovemo "otkljucan" u svim pravcima sto se tice deposit/withdraw. Vise puta sam depositovao i sa moneybookersa i direktno sa kartice. Danas sam radio withdraw i iz nepoznatog razloga (misleci valjda ce krace trajati) sam uradi withdraw direktno sa pokerstars na karticu , preskacuci moneybookers. Da li cu mozda imati problema u banci zbog toga ili generalno da li sam se zajebao sto sam preskocio moneybookers?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

oh yeees, unblocked ftp account.

edit: ako josh jednom odigram matrix turnir popishacu se sebi u ochi

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

sad sam umro od smeha. Jel moguce da su ljudi tolko retardirani da prijave turnira a ni neznaju pravila?

badugi.jpg

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

boli ih bas mnogo kurac :)

inace, znam da vas sve zanima, ovih dana uplacujem 100$ na full tilt -> nl5 grind do 200$ (sto ce biti nadam se lako jer imam rakeback + first deposit bonus) i onda u dalje pohode!

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

boli ih bas mnogo kurac :)

inace, znam da vas sve zanima, ovih dana uplacujem 100$ na full tilt -> nl5 grind do 200$ (sto ce biti nadam se lako jer imam rakeback + first deposit bonus) i onda u dalje pohode!

bulju ces odradi do tog bonusa :P

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

bulju ces odradi do tog bonusa :P

pa sigurno necu igrati jedan sto :)

cilj mi je samo da sto pre dodjem do 200$ za nl10, pa ce mikro ispiranje mozga biti malo manje

inace, jel postoji softver, ili bilo kakav nacin da ogranicim sebi limit...pre sam uglavnom bio dobar na ovim mikroima, ali su me izleti u ~20$ double or nothing i slicno uglavnom terali u propast

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

pa sigurno necu igrati jedan sto :)

cilj mi je samo da sto pre dodjem do 200$ za nl10, pa ce mikro ispiranje mozga biti malo manje

inace, jel postoji softver, ili bilo kakav nacin da ogranicim sebi limit...pre sam uglavnom bio dobar na ovim mikroima, ali su me izleti u ~20$ double or nothing i slicno uglavnom terali u propast

mislim da imash responsible gaming opciju na ftpu. ako je to shta mislish

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Dobar pocetak maja za mene. Prebacio sam se na 6max SNG na Partiju. Nemam previse vremena, ali odigram po ~10-15 turnira dnevno. Pocetak su 1$ turbo (mozda 50 turnira), koje ne gotivim, jer blindovi idu 20/40, 30/60, 50/100, ne stignem 10 ruku da odigram a vec je push/fold (moj najslabiji deo), pa onda oko 30 turnira 3$ regular, a ostatak 6$ regular. Dobar vikend, kad ima stvarno dosta idiota. Igram do kraja meseca na partypokeru (bonus+neka promocija) a onda cu da vidim, prilicno slab traffic na 6MAX ne-turbo turnirima na gotovo svim limitima, sto veci limit manji traffic :)

XxoCe.png

edit: ispravio koliko kojih turnira sam igrao, jbg ne pamtim najbolje :)

Edited by bjela
Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za sve. Kakva su vasa iskustva sa programima koji govore o statistikama drugih igracha? Tipa sharkscope itd.

jel pomaze pri profajlovanju igracha ili ne

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pa je l' stvarno postavljas to pitanje? :)

naravno da pomaze...naravno, ti podaci mogu biti pouzdani tek nakon pristojnog sempla...ako vidis 82/5 lika koji ti shovuje na flopu, to je snap call sa tptk u svako doba dana i noci, dok ako to uradi 13/10 lik, moras da se zapitas :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

pa je l' stvarno postavljas to pitanje? :)

naravno da pomaze...naravno, ti podaci mogu biti pouzdani tek nakon pristojnog sempla...ako vidis 82/5 lika koji ti shovuje na flopu, to je snap call sa tptk u svako doba dana i noci, dok ako to uradi 13/10 lik, moras da se zapitas :)

pa to sam i mislio shto se tiche sample-a... inache ne koristim te programe, i danas odluchim da proverim igrache na tableu na sharkscope, lik iznad mene -$10,000 a bio +$9,000. ej zivote lutalice

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pa to sam i mislio shto se tiche sample-a... inache ne koristim te programe, i danas odluchim da proverim igrache na tableu na sharkscope, lik iznad mene -$10,000 a bio +$9,000. ej zivote lutalice

kockarska je tuga pregolema

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

meni nije jasno kako igrac koji sedi pored mene sat i po vidi da se foldujem ceo turnir jer sam strasno card dead,nisam usao ni u jednu ruku bukvalno,i onda rejzujem PRVU ruku na turniru,dobijem tri calla,izadje a 7 6 ja cbet 1100 u 1600,izlazi 10, ja 2400, river 9,ja se razmisljam nesto malo,kao pravim dramu da me kao ta kenta malo poremetila,i stavim all in 5400 i dobijem instant call od lika sa aj...koliko mene takve stvari izbace iz takta,jebeno znam da ne moze da me calluje,njega SVAKI kec bije,ako sam ak aq,jachi sam od njega,ako sam i bio slabiji kec od njega,sto posto sam kupio drugi par,pa cak i ako ne veruje da sam jebeno MNOGO jak iako sam prvi put usao u igru za ceo turnir,kako ne moze da me stavi na 10 9, 8 9,apsolutno mi je nejasan njegov call,mislim mozda ja ovaj poker pogresno shvatam,jedno je da on ima neku informaciju o meni,pa da dobijem call na osnovu tako neceg,ali ovoooooo,jebote.....

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...