Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Ceo dan juce bad beatujem od strane maloumnika bez mozga sto idu all in sa lowest parom i cekanjem runer runera. Dabog da im te pare sto se kockaju trebale deci za lek grrrrr

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ceo dan juce bad beatujem od strane maloumnika bez mozga sto idu all in sa lowest parom i cekanjem runer runera. Dabog da im te pare sto se kockaju trebale deci za lek grrrrr

ahaahahh to su te kockarske kletve

edit: pokera bez 2 nedelje, poludecu, serem se po americkim zakonima.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

nego ko je sve uzimao onaj pocetni kapital preko pokerstrategya? Ja sam pokusavao nesto ali su mi trazili skeniranu adresu na nekom racunu ili tako nesto. I na kojim sve poker sajtovima daju novce?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

znam da ne sme na isto ime ali iskoristio bi ja taj bonus na nekog drugog. Samo fail, ne daju vise na starsu, ne treba mi n ftp

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Odradi kao ja. Uzmi na bilo kom sajtu i nađi nekog ko ima pravi nalog tamo. Odradite pametan chip dumping i rešio si pos'o. Pa uplati gde hoćeš :)

Ok... Prvo nađi nekog ko ima pravi nalog na sobi na kojoj i strategy daje pa onda ono ostalo :D Lakše je tako.

Edited by Vitjsa
Link to comment
Share on other sites

Kad rešiš ovo i prihvatiš to kao, recimo, proliv i da je to sastavni deo života biće ti mnogo lakše :) Razumem... Izlazi, ne izlazi, 2 outa ubija i tako... Sve je meni to jasno. Tvoj najveći leak je, most probably, psiha. Ako hoćeš možemo da se dogvorimo jednom da prodiskutujemo ruke, ako si zainteresovan. Ali sam gotovo siguran da ti imaš veći problem sa psihom nego igrom.

nemam ja tolikih problema sa tiltom, odigrao sam preko 800k ruku po raznim sobama i navidjao sam se svega i svacega tako da nista vise ne moze da me iznenadi... sto se tice pomenute situacije ne znam sta ti podrazumevas pod tiltom, ali ja kad tiltujem tiltujem u fazonu da ne bacam QQ+ na malim flopovima , set na 3boje, 2 para na 3 konektovane itd ma koliko ocigledno bilo da nemam tu sta da trazim.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Znači svesno bacaš blajndove / buy inove :) Nisam ja ništa pogrešno rekao, zar ne? :)

edit: Stvarno ne želim da bude da hejtujem :) Jedem govna, pa kao hoću da pomognem. Mikrolitiaš sam i nije me sramota. Ja ću sve te limite beatovati i biću regular na NL100 / NL200 pa i više. Samo treba vremena, rada i strpljenja. Odlučio sam da mi to bude način života i gotovo.

Edited by Vitjsa
Link to comment
Share on other sites

nemam ja tolikih problema sa tiltom, odigrao sam preko 800k ruku po raznim sobama i navidjao sam se svega i svacega tako da nista vise ne moze da me iznenadi... sto se tice pomenute situacije ne znam sta ti podrazumevas pod tiltom, ali ja kad tiltujem tiltujem u fazonu da ne bacam QQ+ na malim flopovima , set na 3boje, 2 para na 3 konektovane itd ma koliko ocigledno bilo da nemam tu sta da trazim.

pa tilt je svako odstupanje od A igre :)

to sto je tvoja, recimo, B ili C igra na visem nivou od vecine, to je druga stvar, ali cinjenica je da ipak tiltujes...prema tvojim recima naravno :)

inace, odem na lajv posle 3 dana neigranja, ne mogu da opisem koliko mi se igralo, i dokacim najgoru seriju karata u skorije vreme...imao sam jednu situaciju gde sam popio bad beat od nekog spewtarda, a9 vs mojih aj gde posle all ina na flopu a52r (bez oklevanja sam protiv ovog morona to uradio, u 98% slucajeva je aj tu monster za njega), on kupi 9 na turnu...ostalo je bilo bacanje karata, mesanje cipova i slusanje umotvorina...koncentrisao sam se da odrzim A igru tokom veceri, bez tilta, i delimicno sam uspeo sto je +

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

poceo sam da igram heads-up cash games.

realno, koliko je dobro igrati celo veche heads up... bash odlicno. mislim da ne gresim ako kaze da je to pravi skill, koliko mozes da napravis od karata

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Odradi kao ja. Uzmi na bilo kom sajtu i nađi nekog ko ima pravi nalog tamo. Odradite pametan chip dumping i rešio si pos'o. Pa uplati gde hoćeš :)

Ok... Prvo nađi nekog ko ima pravi nalog na sobi na kojoj i strategy daje pa onda ono ostalo :D Lakše je tako.

Jel imas neke tipse gde da nadjem nekog za trade on meni stars ja njemu ftp? googlovao sam malo i nasao neke forume ali ili nema tog sto mi treba ili ne mogu da postujem

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Nema tu tipsa. Znači neki ortak ili neko blizak tebi sa kojim to možš da odradiš. I morate da budete jako obazrivi :)

Za regularan trade nije problem naći ljude, ali fora je što ti ni jedna soba neće dati da pošalješ pare nekom igraču ako si te pare dobio kao no deposit bonus.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam dozive blagi nervni slom od kolicine bad beta veceras. Sve razumem da su na low staku maloumni retardi ali ovo nije normalno kolko sam bad beatovao. Ja set zandara na flopu , betujem,on mi trazi all in. Ja call , on okrece cekanje bubrega 8. Rirver 8. Ja KK , lik ide all in JQ off , valjda misli da su to jako dobre karte skojima se treba stalno allinovati. Na flopu jedan J, na riveru drugi. I sve to u late fazama turnira tik pre prize pool. Bilo je jos dosta runer runer kupovine al mrzime sad da nabrajam sve. I naravno kad foldujem neku kartu koju bi inace igrao (a foldovao sam je iz straha koje se javio od gorepomenutog masovnog bad beatovanja) izlazi mi super nuts fullovi i pokeri.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam dozive blagi nervni slom od kolicine bad beta veceras. Sve razumem da su na low staku maloumni retardi ali ovo nije normalno kolko sam bad beatovao. Ja set zandara na flopu , betujem,on mi trazi all in. Ja call , on okrece cekanje bubrega 8. Rirver 8. Ja KK , lik ide all in JQ off , valjda misli da su to jako dobre karte skojima se treba stalno allinovati. Na flopu jedan J, na riveru drugi. I sve to u late fazama turnira tik pre prize pool. Bilo je jos dosta runer runer kupovine al mrzime sad da nabrajam sve. I naravno kad foldujem neku kartu koju bi inace igrao (a foldovao sam je iz straha koje se javio od gorepomenutog masovnog bad beatovanja) izlazi mi super nuts fullovi i pokeri.

hahahha sumirao je moje veche.

brate lik koji je sedeo do mene, ako on nije bio na pecurkama pa je istripovao da je A allmighty karta, i da ona moze da ubije sve druge slike i njihove male podanike, onda brate ja ne znam shta je taj lik mislio kad je igrao. tri ili cetiri puta kad ja radim 3x bb, like all in sa weak Ace offsuit.

i pred in the money zonu, dva lika all in, i ja fold 10J i flopujem straight, i naravno posle ispadnem kao treci, i nishta od para :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

inace, igracu ovih dana intenzivnije ove freerollove na starsu, broj ljudi je drasticno opao od kad nema us igraca, tako da tipa 75/2500 igraca prolaze u finalne turnire sa dobrom isplatom...vredi cimati se, i onako necu imati skorije za deposit

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

imam 360$ na poker770 a ne znam sta da radim sa tim. Googlovao sam malo i video da ti trebaju jebene veze u Pentagonu da bi uspeo da withdrawujes. Bas se mnogo ljudi zali. Traze sliku id i bill-a i onda te zavlace 2 nedelje i nakraju jedva plate. Dvoumim se dali da pokrenem withdraw ili da pokusam da se nastakujem jos malo. Jel neko igra na ovom budjavom pokeru?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Igram ja na poker 770. Ako su uplatio sa MB-a onda mozes da WD na istoimeni sajt, sada ne znam nisam nikada ali planiram i ja da WD-jem. Traze id tj licnu ili pasos, a ako imas vissa virtuon das taj racun i eto. Ja sam isto cuo da jako zezaju, ali moraju da plate ne bi ljudi igrali da nece da plate. Inace to je znak sigurnosti sajta kada ti traze toliko podataka, to traze da provere da li je accaunt bot ili nesto trece.

Javi kako si prosao sa withdrawom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...