Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

lik je na flopu odradio check raise, a s obzirom da je dobar igrac kako kaze gruja, moze da ima: kk, qq, jj, at, t9, neka 2 para.

pazi, mrzi me sad da se previse udubljujem, ali imam neki retardirani osecaj da si ti imao kraljeve a on dame. :D

edit: aha, sad vidim da je izasla boja, znaci mozda je imao t9s ili neka kombinacija strejt flesa.

edit#2: debil sam, nisam ni procitao lepo, flop je bio check. hmm, ti si at, on t9s?

Edited by skrimke
Link to comment
Share on other sites

ne tripujem da je bio setup, nego gruja kao dobar igrac po mojoj proceni, kaze da je dobro odigrao ruku. znaci flop je cekirao ili kao nuts(at) ili sa 88. ako je imao 88, na riveru je gubio od svih jacih setova i svih sa 2 para dama, sto i nije neki WOW beat. pretpostavljam da ne bi kacio neku levu ruku, osim ako se lik nije omgkupio na riveru. zato sam se i nalupao sa kk qq.

tvoj je topik, ali nema razloga da toliko hejtujes.

Link to comment
Share on other sites

ispricao sam ruku ovako prvo da vidim da li biste znaci mene stavili na kentu, tj. da li ja mogu da je predstavim u tom spotu...enivej,moje karte apsolutno nisu bitne,imao sam budjavih 78 tref,realno debil sam sto sam stavio ceo stek na lazh,ali kao sto rekoh smatram da sam savrseno odigrao ruku jer se ispostavilo da sam savrseno izridovao ruku...fora je sto ja na tom stolu imam respekt,i znaju da kad stavim all in u trenutku kada je igra vec postala malo vise deep i kada sam ja u plusu,znaci zna se da imam monster,posto sam se prvi okretao kada su me platili,bukvalno je ceo sto mislio da sam kenta jer sam na turnu all in...pritom ne vazim za iskljucivo tajt igracha,a poenta je da niko na stolu ne misli da sam sposoban za ovaj potez u ovom trenutku jer nisam u minusu,a vec nekoliko puta sam isto to uradio u pravom trenutku i naravno nisam nikom pokazao jer zelim da zadrzim ovakav imidz kakav imam...

e sad,prica kaze sledece

ja na flopu nisam c-bet jer je zajeban flop i iza sebe imam fisha koji ako ima nesto betovace,i tu informaciju dobijam na flopu,da on zapravo nema ruku...e sad,na turnu,kad sb chekira drugi put(a u tom trenutku je extremno tajt i znam da ako je chekao check raise na flopu,da mora da betuje turn),a bb koji sam vec rekao nevoljno je usao u ruku ponovo chekira,ja smatram da mogu da probam da otmem pot i vec u glavi imam sta mi je scary card na riveru da mogu da nastavim sa betom ako se ne otvori pik ili draw za kentu...enivej,nakon calla fisha uz komentar "taman rejz",sb fold,bb razmislja i rezhe 3 soma...e sad,ja mislim,da on misli da ja nemam bas apsolutno nista i da pokusavam da otmem,a za mene je on u tom trenutku flush draw (i to maksimum sa 9 high,jer imam informaciju na osnovu preflopa) i rirejzuje nas na semi bluff i pokusava da otme ruku bez borbe jer on zapravo igra squezze play na mene jer misli da ja apsolutno nemam nista,a da fish ima ruku koju moze da baci...e sad,posto on misli da ja nemam nista,a ja znam da on to misli,a znam da iza ima jos dosta para i da realno nije komitovan,kao ni fish,koji realno moze da se baci kako hoces,ja u tom trenutku pokusavam da predstavim najjachu ruku,odnosno a10 ili barem 109,jer da sam dva para npr. ili set,verovatno bih samo platio,a i opet,apsolutno ne bih tako odigrao tu ruku jer bih morao da betujem flop...posto znam da fish ima dosta iza,i moze da se baci,stavljam ga u najboljem slucaju na damu koju mora da baci,ili eventualno na open ended,ali sa obzirom da ja predstavljam ruku koju on juri,kontam da i te kako moze da ga baci...odlucujem se da povuchem all in i nateram ih obojicu da bace drawowe,odnosno kontam da ovaj nije toliki mentol da ceo stek kocka na flush,a fish ako me calluje da isto moram da prezivim neki draw,verovatno taj open ended,ali opet kontam da fish u tom spotu moze da shvati koju ruku ja predstavljam i da nece juriti split...e sad,kao sto rekoh,dobijam call od obojice...

fish ima j10,a lik koji "zna" 35 u piku...da sam dodgovao pika (18% u najboljem slucaju za njega,verovatno je jos neko u ruci imao i foldovao) i nosim sidepot,i u plusu sam u toj ruci...znaci poenta je da sam ja na osnovu poznavanja protivnika,po meni,odigrao savrsenu ruku jer sam jebeno skoro u kartu pogodio sta imaju,ali posto igram sa debilima koji nemaju osecaj za dinar sam izgubio ruku,cak realno i nesrecno za sidepot koji je meni na kraju i najbitniji...mogao sam ja da budem mrtav,da je npr. bb imao neki par uz cekanje boje,ali sam se opredelio da odigram tako jer sam bio ubedjen da sam u pravu sta imaju,i bio sam...kada sam pitao "znalca" kako moze da me plati rekao mi je "znao sam samo da ako vidim pika da cu da vas iskrivim"...

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

...kada sam pitao "znalca" kako moze da me plati rekao mi je "znao sam samo da ako vidim pika da cu da vas iskrivim"...

Prajsles :)

Pazi... Ako si to radio već, a nisi pokazivao karte, to već kolje taj tvoj imidž koji si hteo da zadržiš. Bez obzira što nisi poazao karte.

Link to comment
Share on other sites

fish je debil, nije bilo poente pogadjati njegovu ruku, jer je upravo to pogadjanje...a sad se ispostavilo da je i stavljanje na odredjenu ruku ovog lika bilo apsolutno besmisleno jer je gurnuo ~200bb stack na turnu na baby flush draw...

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

U Nisu, vec sam ispao, 99 vs AA, jedan lik me bas nervirao pa sam povukao rage all in na njegovo doplacivanje sa SB, a na faci mu se vidi da cveta.Morao sam :D

Sto se tice budala, lik placa all in sa skoro najjacim stackom na turniru liku koji ima 2/3 njegovog da ceka 7 na flopu 8,10,9 :D Evo ga sada razmece se cipovima, sve placa, sve izlazi...

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

cold cards are cold...

ispadnem sa nekog lajv turnircica, gvirkam u karte ortaka, dobija Jd10d, otvara se oesd i flush draw...betuje se nebitno, na riveru izlazi boja i uhvatim sebe da penim u fazonu "jeeebote, izaaaslo", dok lik ima 94 auta ali sam potpuno navikao u poslednje vreme da masim drawove etc. pa mi je skroz neobicno...mozda iskuliram par dana ili vise, jer potpuno drugacije pocinjem da razmisljam u nekim situacijama

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

upravo sam odigrao protiv verovatno devojke koju najvise sere na svetu.

ceo sng prezivljava nekako, 1 card flush, 1 card straight... neka sranja granja itd.

dolazi heads up vs mene. deljem je. dominacija na max. ostaje joj 1900 chipova vs 7100 mojih. ja dobijam AA. ona ide all-in. meni smesak, zavalim se u stolicu. ona KQ. dolazi KQ na flopu. strogo pro.

tu vec krecem da pizdim, ali ok smirim se, i dalje mogu da je jebem. shoram joj u ochi i dalje. dobijam dva para ona dobija flush sa 2 9. sad smo jednaki sa chipovima.

i dalje krece rokanje. dobijam full house. JJ8J. ja imam 1010. all in. ona pokazuje J5. HAAAAAAA STROGO PRO. STRAH.

uzeo sam neke pare, ali opet... realno bi bilo da sam uzeo prvo mesto ali shta ces.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Igrao od 23 do 03 cash game, igrao sam tipa 15 ruku, nikada gora deljenja nisam dobijao...mislim znam ja da se igra sa svim kartama ali 10 in a row 2,7 ...2,8...2,q cak ni jedna suited kombinacija, a dovoljno govori podatak da nijedna foldovana ruka nije bila dobitna, jednom sam foldovao triling na flopu ali na turnu je docekana boja...bice bolje!

Link to comment
Share on other sites

Što ti se sere. Što više poker bude bio u modi biće bolje za tebe. Ne razumem tvoj stav nikako.

Zato sto ima klasican meshtanski mentalitet.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...