Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

pa jel si ispratio moj post iznad tvog, ove photoshopove? to je zbog toga i postavljeno :)

ko zna sta ce biti sa internet pokerom u us, ali i dalje ce raditi u ostatku sveta...ftp i ps ce navodno isplatiti sav novac igracima iz us u dogledno vreme, ali se igraci verovatno mogu pozdraviti sa parama na akauntima u manjim sobama...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Pa za online poker u US i pricam o/

Ovi ostali ce naravno raditi, samo je pitanje kako..

Npr u Holandiji je krenulo.. 30% od dobitka placas drzavi, nije bas ohrabrujuce. (nisam proverio, ortak holandjanin mi rekao)

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Pa za online poker u US i pricam o/

Ovi ostali ce naravno raditi, samo je pitanje kako..

Npr u Holandiji je krenulo.. 30% od dobitka placas drzavi, nije bas ohrabrujuce. (nisam proverio, ortak holandjanin mi rekao)

pa i u americi placas porez na dobitak u kladjenju. nema razlike.

inache, onlajn poker ce biti legalizovan pre ili kasnije.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Jel igra ko ovde cash live ?

Sinoc sam igrao i posle 20 minuta, digao sam se na 4 puta pocetnog uloga i bio mi bedak da se odmah cashoutujem pa sam igrao i igrao...i to mi je bio prosecan steck sledecih 2-3 sata i na kraju naravno puknem

Zanima me dal' bi se neko od vas cashout posle 20 min da se bas nakupio para :D ?

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

Jel igra ko ovde cash live ?

Sinoc sam igrao i posle 20 minuta, digao sam se na 4 puta pocetnog uloga i bio mi bedak da se odmah cashoutujem pa sam igrao i igrao...i to mi je bio prosecan steck sledecih 2-3 sata i na kraju naravno puknem

Zanima me dal' bi se neko od vas cashout posle 20 min da se bas nakupio para :D ?

cashout sve, buyin pocetni ulog, problem ? :tf:

Link to comment
Share on other sites

Jel igra ko ovde cash live ?

Sinoc sam igrao i posle 20 minuta, digao sam se na 4 puta pocetnog uloga i bio mi bedak da se odmah cashoutujem pa sam igrao i igrao...i to mi je bio prosecan steck sledecih 2-3 sata i na kraju naravno puknem

Zanima me dal' bi se neko od vas cashout posle 20 min da se bas nakupio para :D ?

zavisi od ostalih faktora :)

ako sam duzan/trebaju mi pare jako za nesto/ili se jednostavno plasim da igram mnogo deep, verovatno bih ustao, odneo veci deo para kuci/whatever, procistio glavu i vratio se opet...

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

nikad ne treba da vam bude glupo da ustanete.Nikad.Realno,ako se lupam nastekujesh 20 hiljada,zasto bi ti tu sedeo,da neces mozda na 20/20 da uzmes 100 hiljada:)Pa cak i da nije 20,lupam,nek je i 10,to je ok,e sad tu se javlja taj problem sto svi tu igru i igramo jer je volimo,a ne samo zbog novca,i onda ako ustanes za chuku vremena mozda se smoris sto si ustao tako rano.A to,cashout,pa reload za manje love,to je nesto najciganskije moguce i zato gotivim da igram u klubovima gde kad si cashout,nemas pravo da sedas ponovo te vecheri,ili ako hoces,mozes samo za istu cifru koju si skinuo...a i ako bude ono pitanje,jel mogu da sednem za manje ako se sto slozhi,ja cu uvek prvi da kazhem da se ne slazhem i kraj diskusije...

btw,lubenice,ja ti kazem da nikad ne treba da ti bude glupo da ustanes,ali realno,ni ja ne bih ustao hahahahahahahaahahaha

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

koliko god voleo igru volim i pare i nema nista lose u tome sto si hteo da ustanes posle 20min, ali isto tako ne bih ustao ako mi se svidja sto. dokle god ima slabijih igraca za stolom ne bih ustajao (osim ako nemam obaveza) dok sa druge strane, ako je sto dosta agresivan i sa dobrim igracima (boljim od mene) verovatno bih bankirao dobitak i krenuo polako kuci.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam ustao :))

Ustajem samo kada puknem ruku gde grmim a lik mi se nesto retardirano kupi a ja dobro odigram.

Znam da cu biti u tiltu i da nema potrebe dalje da igram.

Desavalo mi se da se nastekujem do 20-25k na 10/20 .Puknem npr. set vs runner runner boje, koju lik placa sa flopa sa pricom misslio sam da me lazes na flopu, a na turnu je imao outa samo na boju i platio je 5000 da je vidi, na 20/20. Tu svalim jedno 10k. Hvala lepo dovidjenja, nema potrebe da igram dalje.

U poslednje vreme igram cash kod mene u kraju 20/20 , samo sto je to sve samo nije 20/20. Ljudi glat svaljuju po 20k. Ljudi igraju rulet...sto je dobra stvar...

Link to comment
Share on other sites

splitovao nagradu na nekom donkamentu, always nice...juce mi u 70%-30% situaciji promakla fina kinta na bubble-u, jbg

inace, jel prati neko pad plo?

ajvi je pregazio prejak sto, mada je imao fin run karata...ipak se vidi drugaciji stil od svih drugih...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

splitovao nagradu na nekom donkamentu, always nice...juce mi u 70%-30% situaciji promakla fina kinta na bubble-u, jbg

inace, jel prati neko pad plo?

ajvi je pregazio prejak sto, mada je imao fin run karata...ipak se vidi drugaciji stil od svih drugih...

ja sam odgledao pola prve epizode i uspalio sam se jer mi zanimljivo jer je omaha,a i sto je brutalan:)

taman malo da udjem u foru:)

@reiser

ako je meridijan po starom,onda radi cetvrtkom,petkom,subotom,nedeljom...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam odgledao pola prve epizode i uspalio sam se jer mi zanimljivo jer je omaha,a i sto je brutalan:)

taman malo da udjem u foru:)

omaha car, bolesni swingovi...mada su me terali u propast uglavnom kad bih depositovao i igrao "samo malo" kad me smori micro :D

dao bih sve da imam priliku ovde negde da igram plo cash...kapiram da bih se obogatio kao solidan pocetnik pored silnih idiota koji ni posle 2 godine verovatno ne bi znali pravila :D

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Jedan situejshn vecerasnje igre, blajndovi 10/20, 88 u ruci, neko rejz do 100 pre mene, samo sam ispratio preflop.

Flop 548s, ja bet nesto sitno, usro sam se zbog boje, 2 lika call, turn Qo, ja bet 400, ostajemo samo ja i jedan lik u igri, river 6o, ja bet 600, lik me prati i pokazuje straight sa 77 u ruci, problem ? :tf:

I to je bio trenutak kada sam trebao da ustanem i izadjem, jer sam bio u plusu, ali posto sam som, nastavio sam da igram, iako sam znao da cu da tiltujem posle ove ruke i puknem sve pare.

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...