Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

meni pricate,sve vreme serem i prdim kako niko nema nista i placam flopove da bih floatovao,o bozhe koji sam retard:))))))))0

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zato formi za jedan dan sa 60 do 180. pa se prokurchi i vrati se na 55. pa ajmo opet nazad... i tako dok ne zveknem nulu.

sad kad se budem vracao igracu u avionu. igram na kartu da ce neka stjuardesa da istripuje da sam pro, i da mi da. druge vajde od pokera nema

edit: shoram vam u oci obojici, odigrah 30 sekundi rush i pukoh 6 dolara. ovim ritmom cu da napipam nulu pre nego shto uopste budem bio svestan

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

sinoc bleja sa ortacima posle sljake i oni uplatili kintu na tiltari,i dok su oni bili zauzeti glupim rushom,ja odigrao nokaut turnir 3+0.30 i zabo prvo mesto (72 dolara) i jos izbacio 10oricu likova i tu uzeo jos 5 dolara,i prebacio sebi na akaunt,i sad ne moram da uplacujem, a hteo sam HEEEEEEEE, vitjso kachi onaj holdem manager sto si obecao:>

sjebaces sve pare kada se vratis jedno jutro cirke iz grada :)

Link to comment
Share on other sites

jebote, na ovom topicu svi milioneri od pokera, čudo živo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam shta se dogadja juce i danas. mislim katastrofa... ono igrash najbolje shto mozes i dobija te fazon 10% sanse.

KK gubim od 1 card flush, AA gubim od 1 card straight. sad gubim sng AK vs 9 10, ja upario A on 9, i pred river ja all in da ga izbacim iz ruke, on prati, i dobija devetku.

sad odmah nakon toga sng, pokusavma da izbacim lika sa QJ, medjutim on ide all in i dobija J, a ja upario Q i A kicker.

imam 44 dobijam set na flopu, all in, lik imao AA i na flopu i on dobio A...

heads up igram limp sa KK, on all in ja all in, on sa Q9 dobija straight...

dobijem KKK, lik ima royal flush...

/rant

totalna kataklizma... jbt u dva dana

edit:

hvala kurcu dobih sng nakon 2 dana

Edited by Форми

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Opšte poznata stvar je da negativan ishod utiče na raspoloženje recimo neku vrednost od -2 dok pozitivan ishod utiče +1. Zato se uvek više pričaju bad beatovi i duže se pamte. Swingovi su sastavni deo pokera. Samo treba da istraješ, a rezultati će doći sami od sebe.

Postavljajte ruke bez rezultata, pa da ih prodiskutujemo.

Link to comment
Share on other sites

90% ovih "izgubim sa AA protiv 22 liku izadje 2 na flopu" price su lazi :D

ne kontam zashto bi neko na ruru lagao. nije kao da se takmicimo sad ko je vishe para uzeo pa kao a jbt bad luck pa mi ne ide ali moj je veci tvog i te fore.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

kakvih donkboxova ima, jebote igram heads up, spustim ga vise puta na 20-25% cipova i vrati se govno, svaki put kad sam ga stavio all in imao sam bolje karte ali dzaba lik ubada :) i tako dva HU-a, najgore je sto je hteo i treci put da igra ali vidim da me nece vs njeg... steta a lik je jebeni fish

Link to comment
Share on other sites

ok je skroz to,ja volim isto nekad da se dogovorim,a posto je mnogo njih retardirano,cesto umem da napravim mnogo do jaja dil:))))) tipa drzim top set i jednu u boji koja se cheka i dogovorim se sa likom koji ceka tu budjavu boju i placa me samo sa tim ceo all in od recimo 7-8 soma da vrtimo tri puta i on pristane,ahahahah,kakav donk:))) naravno,car dobije prvu ruku i to na turnu,ali ja druge dve bez problema prezivim i odnesem 2/3 pota :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

varijacija me ubija na lajvu u poslednje vreme, naucio sam da tolerisem to i boleo bi me kurac da me ljudi ne poseravaju kada sam dekintiran...poslednja ~4 lajva mi se zavrsavaju tako sto finu sumu guram na flopu kao ogroman favorit i idem kuci svorc...smor

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...