Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

ja znam da mozete da se registrujete i preko mene,s tim sto ja nudim onome ko se registruje preko mene da mu resavam taj kviz umesto njega,umesto da sedi i jebe se i chita artikle :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kviz je smehotres :) Ali ako se ne pričita jednom i ako ne gledaš u one tablice sigurno grešiš dovoljan broj puta da ti kaže da si se sjebao i da moraš da čekaš čuku vremena da probaš opet :) Grujina ponuda je odlična za "mrzi me" :)

Edited by Vitjsa
Link to comment
Share on other sites

sve sam pare puko.

Dealt to good1x [8h 8c]

B1uffKing: folds

Pairofnothin: folds

patriot424: folds

limpnfold24: raises $4 to $6

good1x: calls $5

ivanildo: folds

*** FLOP *** [8s 9h 5h]

good1x: checks

limpnfold24: bets $10

good1x: raises $20 to $30

limpnfold24: raises $344.10 to $374.10 and is all-in

good1x: calls $83.60 and is all-in

Uncalled bet ($260.50) returned to limpnfold24

*** TURN *** [8s 9h 5h] [7s]

*** RIVER *** [8s 9h 5h 7s] [Ad]

*** SHOW DOWN ***

good1x: shows [8h 8c] (three of a kind, Eights)

limpnfold24: shows [Jh Td] (a straight, Seven to Jack)

limpnfold24 collected $238.20 from pot

tuga.

edit:

zaplakacu svega mi

jebi ga, jurio je up&down, i dobio je :(

ladno je ludak bez iccega raizovao i usere ga kenta...fuuuu

Link to comment
Share on other sites

e to je bad beat,a ne ove sheme pojeo me drugi par,cekao kentu i izasla mu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e to je bad beat,a ne ove sheme pojeo me drugi par,cekao kentu i izasla mu...

a nije bad beat kad te lik sa 20% shanse gura u all in za $250 pot? sta foldovati 3 osmice?

svestan sam ja da svako odavde moze da nadje omgloss.

moj ekvivalent skrimketove situacije bi bio da je ovaj moron uleteo all in nakon flopa misleci da ima highest pair. da ga je skrimke sacekao i izgubio svih 100 dolara. ovako je ostao bez 30 i idemo dalje, nije igrao protiv morona koji je uzeo pare na idiotizam.

ja sam izneo slucaj retarda koji je igrao totalno nepravilno i uzeo pare. a ti doshao i pojednostavio 'cekao kentu i izasla mu'. kenjash grujo

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

I dalje se uvlacis ljudima po forumu u paksu ? Bolje uvlacenjem da se bavis nego pokerom [:D]

ne uvlacim se nikome, moje misljenje je samo da si zaostala crnogorcina

sta ti znas o mom pokeru, sto ja uopste pricam sa nekim ko kaze da su knjige sranje, gluposti, bitna je samo sreca, ajde mrs

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

sad bio na nekom turniru kod vuka, podelio prvo mesto po 14k, ulaz bio 1k sa 1 rebuyem me izaslo 2k

na trenutke me je vodila luda sreca :D

finalni sto, ostalo nas 6, samo prva 3 mesta se placaju i 3. mesto nesto bedno 4-5k, lik rejzuje pre flopa 5k, imam oko 22k cipova on ima isto, ja QQ all in, on call

flop - J 6 10 - smorim se ko plovak - 3 - oprastam se sa turnirom, river Q :tf:

ostala nas cetvorica, limpujem sa 96, flop QQ3, ne znam zasto krecem da blefiram, bet 5k lik placa, turn 7, bet 10k lik placa, river 10 ja bet 20k, lik me pita koliko mi je ostalo i ulazi u tank

posle nekog vremena neko mu calluje time, on se misli misli misli diler mu odbrojava poslednjih 20 sekundi, vreme istice diler mu uzima karte, ja pokazujem 6icu on krece u rage STA TO RADITE LJUDI IMAO SAM NUTS FULL TRAZIO SAM ALL IN AAAAA ABAAAAAAAA

svi mu kazu niko nista nije cuo, diler to potvrdjuje, ja sam sedeo do lika i stvarno nista nisam cuo, nosio je neku kapuljacu gledao je samo na dole mozda zbog toga nemam pojma

kasnije je sve islo malo normalnije i posle 4 sata smo podelili ja i taj lik po 14k

sve u svemu fuck yeah [8D]

Link to comment
Share on other sites

a nije bad beat kad te lik sa 20% shanse gura u all in za $250 pot? sta foldovati 3 osmice?

svestan sam ja da svako odavde moze da nadje omgloss.

moj ekvivalent skrimketove situacije bi bio da je ovaj moron uleteo all in nakon flopa misleci da ima highest pair. da ga je skrimke sacekao i izgubio svih 100 dolara. ovako je ostao bez 30 i idemo dalje, nije igrao protiv morona koji je uzeo pare na idiotizam.

ja sam izneo slucaj retarda koji je igrao totalno nepravilno i uzeo pare. a ti doshao i pojednostavio 'cekao kentu i izasla mu'. kenjash grujo

nije 20% shanse,nego 28%,to je vec znacajna razlika jer ovako hituje ruku skoro jednom u tri puta,a kako si ti predstavio hituje ruku jednom u pet puta...pritom,mozda je lik u tiltu i betuje draw,ne vidim sta je tu neispravno,a verovatno je u svojoj glavi zamislio i da ima dve over karte sto mu daje 6 dodatnih izlaza i loshe te je ridovao...ruzno jeste,smara,ali jbg,naravno,kad je on hitovao ruku,ti imas 20 posto da se ufulis na riveru,ali jebiga,tebe nije pogledalo i sta da radis...dok ovaj lik sa skrimketom ima tehnicki tri izlaza preflopa,na flopu ga vadi samo runner runner miracle,na turnu kupuje cetiri izlaza,i to se i desava na riveru,znaci lik je underdog i preflopa i na flopu ima 1% da uzme ruku,dok si ti pf sa ovim likom coin flip,a na flopu imas 72% da odneses ruku...

sad bio na nekom turniru kod vuka, podelio prvo mesto po 14k, ulaz bio 1k sa 1 rebuyem me izaslo 2k

na trenutke me je vodila luda sreca :D

finalni sto, ostalo nas 6, samo prva 3 mesta se placaju i 3. mesto nesto bedno 4-5k, lik rejzuje pre flopa 5k, imam oko 22k cipova on ima isto, ja QQ all in, on call

flop - J 6 10 - smorim se ko plovak - 3 - oprastam se sa turnirom, river Q :tf:

ostala nas cetvorica, limpujem sa 96, flop QQ3, ne znam zasto krecem da blefiram, bet 5k lik placa, turn 7, bet 10k lik placa, river 10 ja bet 20k, lik me pita koliko mi je ostalo i ulazi u tank

posle nekog vremena neko mu calluje time, on se misli misli misli diler mu odbrojava poslednjih 20 sekundi, vreme istice diler mu uzima karte, ja pokazujem 6icu on krece u rage STA TO RADITE LJUDI IMAO SAM NUTS FULL TRAZIO SAM ALL IN AAAAA ABAAAAAAAA

svi mu kazu niko nista nije cuo, diler to potvrdjuje, ja sam sedeo do lika i stvarno nista nisam cuo, nosio je neku kapuljacu gledao je samo na dole mozda zbog toga nemam pojma

kasnije je sve islo malo normalnije i posle 4 sata smo podelili ja i taj lik po 14k

sve u svemu fuck yeah [8D]

nisi rekao sta je imao tvoj protivnik u ruci gde si imao qq?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nije 20% shanse,nego 28%,to je vec znacajna razlika jer ovako hituje ruku skoro jednom u tri puta,a kako si ti predstavio hituje ruku jednom u pet puta...pritom,mozda je lik u tiltu i betuje draw,ne vidim sta je tu neispravno,a verovatno je u svojoj glavi zamislio i da ima dve over karte sto mu daje 6 dodatnih izlaza i loshe te je ridovao...ruzno jeste,smara,ali jbg,naravno,kad je on hitovao ruku,ti imas 20 posto da se ufulis na riveru,ali jebiga,tebe nije pogledalo i sta da radis...dok ovaj lik sa skrimketom ima tehnicki tri izlaza preflopa,na flopu ga vadi samo runner runner miracle,na turnu kupuje cetiri izlaza,i to se i desava na riveru,znaci lik je underdog i preflopa i na flopu ima 1% da uzme ruku,dok si ti pf sa ovim likom coin flip,a na flopu imas 72% da odneses ruku...

20 i 28 je znacajna razlika. 8%. a 28% i 33% je beznacajna? 5%. Sam sebi uskaces u usta bez potrebe. Decko ne hituje ruku jednom od 3 puta vec 7 od 25. I to je najbolja reprezentacija.

ono shto ti ne razumes je sledece

jako je znacajno to shto decko koji je igrao protiv skrimketa ocigledno isto lose chita skrimketa i misli da nema Q. Isto kao shto ovaj mombril misli da ja nemam nista. Razlika je u tome shto skrimketov mombril nije otishao all in za $100. nego je igrao realan $5 raise, $6 itd.

Desilo se to sto se desilo i jebiga. Nije izgubio sve pare jer je lik bio mentol.

Ja sam izgubio sve jer je lik bio ocigledan manijak koji stavlja 200 dolara da ceka 6 izlaza. Ako ti ne mislis da to nije bad beat onda tebi svaka cast, idi brate stavi jednom prave pare. a ne te free cash i tako dalje pa igraj. Kad izgubish od 6 izlaza dodji ovde i reci jebiga cekao lik trojku na riveru.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

to nije bad beat, a ako nisi pratio topic, gruja je dovoljno puta pricao o live situacijama tako da ne prica o free bonusima...

to sto ti igras nl200 sa 110$ to je druga stvar, pa si se toliko iznervirao jer si hteo da se povadis tu (verovatno) i odes na nize limite.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

nije 6 izlaza nego 8 izlaza...drugo nisam rekao tri puta,nego SKORO jednom u tri puta,nemoj da mi izvlacis rechi iz konteksta...rekao sam da je ruzno i da je smor,ali da je skrimketov bad beat,jebeni bad beat,medjutim ti to ne citas jer si jako jako bezobrazan i ponizavas me kao da sam mentol,ja ne gledam cifru koju si ti pukao,gledam to sa poker strane,da li si pukao hiljadu dolara ili 100 dinara na blajndove 0.10/0.20 dinara mene to ne interesuje......i mogu da ponovim samo da si jako jako bezobrazan jer ako ja ovde ne igram za prave pare i konstantno,onda niko ne igra,samo sto ja za razliku od tebe burzhuja, koji u svoju odbranu uzima samo za to da igra jake nivoe, naucio sam da se nosim sa svakim bad beatom i 6 izlaza je puno kako sam ja gubio ogromne ruke za moje standarde, gubio sam na jedan aut ruku od 30 hiljada na blajndove 25/50,a kada krene igra mahom svi sedamo sa 2,5-3k,jel to dovoljno da me ti kralj high stakes pokera prihvatis na rur zajednici i ne potcenjujes?le fuuujem naravno kad naidjem na debila,ali ako me pokenja,sta da radim,znam da ce isto tako i sledeci put gurnuti pare u pot i ja cu ih uzeti...pa mene je nocas lik pokenjao na startu igre,lik je rejzovao 400pf sa utga i ja sam ga jedini callovao na cutoffu sa dve osmice,izlazi k82 rainbow,on check,ja betujem pun pot od 900, on allin 2700,ja naravno call,otvaraju se jos dva trefa i lik mi pokazuje 42 u trefu za runner runner i naravno cuveno "mislio sam da lazes",izvini sto ta ruka nije sto miliona hiljada da bi me ti u diskusiji pogledao kao ravnopravnog

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...