Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

bolje da ne kazem sta se meni desilo na istom turniru...

to na onom gde si ih oleshio, prvo pa mushko ;)

u usa me lik pozvoz sa 2Ks. rejz preflop samo on call, 2 diamond, ja 3/4pot, call, nema diamond, ja vec osecam da konjina juri jer je cekao da calluje. ja all-in. on call, okrece 2K, izlazi diamond.

drugaciji ljudi, drugacije razmisljanje. shta je on razmisljao ni ne zelim da znam :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ne, juce, finalni sto, 7 ljudi, 55k prosek imam oko 65k, na flopu A 9 9 sam istripovao da u ruci drzim devetku, a imao sam 10 J, to sam izvalio tek nakon mog all ina posle rivera... a gledao sam 2 puta sta drzim u ruci... tek nakon treceg gledanja i guranja all ina sam izvalio da nemam apsolutno nista...

inace, lik nije imao ni keca ni devetku...

Link to comment
Share on other sites

ne, juce, finalni sto, 7 ljudi, 55k prosek imam oko 65k, na flopu A 9 9 sam istripovao da u ruci drzim devetku, a imao sam 10 J, to sam izvalio tek nakon mog all ina posle rivera... a gledao sam 2 puta sta drzim u ruci... tek nakon treceg gledanja i guranja all ina sam izvalio da nemam apsolutno nista...

inace, lik nije imao ni keca ni devetku...

Stanko "SnilaBabaShtoJojMiloBilo" Ivey

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

a isti lik nas callovao...neki slovenac retardirani,koji na pocetku turnira,na blajndove 50/100,rejzuje 2100,i lika ja lepo duplirao u onoj ruci,i posle lik postao chiplider u kasnoj fazi ni kriv ni duzan,ima 77 i igra protiv blajndova koji imaju 74 i 44,i izlazi kralj 7 4....

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jbt shta mi se desilo sada. dobijam 66 i da rejzujem ja fold slucajno. pogodim set na flopu, dva lika odu all in. imaju po par. napravim fh a lik iznad mene napravio jachi fh.

dobro je da sam foldovao.... :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

sad sam prelistao neke diskusije o konkretnim rukama na pokerasi.rs

1.nisam znao da ima srba online regova na npr. nl4k

2.lurkujem 2p2 cesto, i kolicina gluposti i nacin razmisljanja vecine ovamo je neverovatna u poredjenju sa razmisljanjem i argumentima ljudi koji daju savete i slicno na 2p2

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

jbt shta mi se desilo sada. dobijam 66 i da rejzujem ja fold slucajno. pogodim set na flopu, dva lika odu all in. imaju po par. napravim fh a lik iznad mene napravio jachi fh.

dobro je da sam foldovao.... :D

meni se desilo da sam imao neki osecaj na 6 10 da idem al vrijeme mi istekne i odem fold na flop izadje 6A10 na turn 10 i na river neka nbitna znaci ja full i svi idu all in jedan lik vadi AA haha :D...A najjace svi su imali jake karte :D

Link to comment
Share on other sites

zavrsio $3k guaranteed tournament.

ostala nas trojica i zavrsimo dealom. na $2 uzeo $600. pozzzzzzzzzzzzzzz keva ce da me zapali kad vidi da sam budan.

cokim :*

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

svaka cast :) ja ispao juce na 29 mestu 3k gtd-a, samo duplirao buy-in -.-

a jbg kad dodjes tu, bash finese odlucuju da li ces da se da duplirash chipove ili buyin.

a matjori, bio je lik pored mene, iz srbije nesto 14 NOVAK 10... lik je bio chip leader jedno sat vremena, i ni jedan JEDINI pot nije odigrao... i na kraju pao toliko low da sam ga callovao sa 4 7 jer je bio samo 1 BB vishe i izbacim ga. imao je 3 6. e sad ne znam da li je bio toliko card dead ili shta je... ali braaate sat vremena dok je BB SB + ante oko 100k, da ne odigra ni jedan pot je malo previshe i to ga je sjebalo kontam

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

koliko god da je bio card dead, kao chip leader u toj situaciji nije smeo da bude tako pasivan :p

realno. ode chovek ni prdeci ni pevajuci. kao da ga nije ni bilo.

mozda je bio sit out?

ma jok, prica chovek...josh se ja pitam dal sam jedini srbin i vidim chip monster (Serbia). oohoho des kume. kum chekao AA da dobije turnir :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ja sam najretardiranije ispao, na mom stolu cip lider, jedno 3-4 velika potova uzeo vs mene i sad 5i ja raise sa QJo, on samo call, flop AKK, check check, turn A, ja barelujem on call, river on shovuje i ja call sa Q high :)

najgore da sam foldovao bio bi isto deep posto sam bio 2-3 cl, facepalm

Link to comment
Share on other sites

Ako moze ovakve stvari da se ne desavaju tnx. Malo je reci da ovom liku zelim sve najgore u zivotu . Ali ne zato sto me je bad beatovao nego zato sto je na njegov 7x raise i moj reraise uradio instant all in pre flopa sa AJ suit. Prva ruka na turniru je u pitanju. Svestan sam da sa svakom kartom moze da se zagine ali ja stvarno ne znam kako drugacije da odigram AA kada pre mene neko tako retardirano odigra.

roflzn.jpg

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

izvini, ti se nerviras jer te je lik kolovao pf?

upravo ovakve kretene i jurcas, a ako ces ovoliko da se nerviras oko jednog bad beata, onda bolje ne igraj mtt-e jer su, kapiram, swingovi veci i moras da budes poprilicno psihicki stabilan da bi izdrzao odredjene cold runove...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Nije me call nego na moj reraise radio all in brzinom svetlosti i sve to u prvoj ruci kada nema nikakve podatke o protivnicima .Nerviram se zato sto je lik igrao kao da ima dve bazuke a ne AJ. Kad tako neko odigra u 99% slucajeva je AA/KK/QQ ili eventualno AK. Igrao je AJ duplo agresivnije nego ja AA. Ja ga vec stavio na KK. A turnir nije MTT nego 10man Fifty fifty (bivsi double or nothing) Imao desetak dolara i smorili me MTT i krenem ove fifty fifty. Fora je da igras ultimate tight i balansiras na 1500 chipova da bi na kraju bio izmedju 50%-70% od buyina u plusu. I naguram tako do 50$ i ajd reko da okusam srecu na 20$. I desi se to. Jeste failujem sa bankroll menagmentom ali ne verujem da ovakve retarde tolko sere. Rec nebi rekao da se ruka odvijala normalno i da je posle nekog razumnog nadigravanja na turnu kupio full. On ce sad verovatno tu uzeti neke pare koje ce presuti nekom drugom vec sledecu partiju.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

lol dakija je neko shvatio ozbiljno

@moyo

brate nisi mi jasan. :) ajde da predjemo preko bankroll management, to sam ja skenjo toliko puta da kontam, povuche cela pricha. ono shto ne razumem je da se ti ljutish na ruke koje si odigrao savrsheno. ti si brate 'napravio' sjajnu prednost nad njim preflop, i nema shta da se kaze kako si odigrao ruku. problem je shto je tebi tih $20 na utility skali bilo jako znacajno. kontam da si rso $5 reko bi jebe mi se.

i vec duze vremena vidim kako se ljutis a odigrao si ruke bash kako treba. tako ces samo sebe sjebati i nerviraces se oko stvari koje ne mozes da kontrolishesh.

zato brate disciplina, pod bankroll management i nastavi da pravish profitable decisions, shto se ovog konja tiche... nece on daleko sa ovakvim odlukama.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...