Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

a jbg imam periode kad ne razmisljam racionalno. Radim sad neki sezonski posao 12h dnevno i dosao kuci u pola 9. I znam da nemam vremena za neki duzi turnir i ajd kao nabrzinu da se naplatim :D Tipicno kockarsko govedo. Ali nekako kao da sam sve blize normalnoj igri u skladu sa bankrollom. Samo treba da izbacim iz glave princip brze naplate jer je on blisko povezan sa principom brzog bankrota. Vise sam turnir igrac i mogu da garantujem kada bih se pridrzavao pravila ne quovanja turnira za vise od 1% bankrolla napravio bih nesto. Ima lepih sng turnira na starsu za 90 i 180 ljudi sa svim mogucim varijantama buy ina. Ali izgleda da mora jos para da ode niz vetar dok ne naucim. A sto se tice same igre mislim da znam vise nego dovoljno da se savlada masa low stake mongoloida poput ovog gore sto me je bad beatovao.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

poker leone u cerskoj

Svakog dana od 20h: 50/50, 50/100. TURNIRI (19h; VELIKA BG LIGA): PON - MONSTER REBUY, buy in, rebuys, add-on (po 500). UTO - DEEPSTACK, buy in 3000 (1R), start 10000 cipova, level 20 min. SRE - VELIKI MALI, buy in 1500 (1R), start 5000 cipova, level 20 min. CET - DEEPSTACK, buy in 3000 (1R), start 10000 cipova, level 20 min. SUB - SUBOTNJI, buy in, 2R, add-on (po 1000). SUB & NED - MATINE. Info & rez: 064/0909-090

Link to comment
Share on other sites

a vidim to nego ne kontam, sta buy in 500 i jos moze 2 puta 500?

buy in 500 - kao sto mendzi rece, verovatno neogranicen broj rebuya u prvih sat vremena, po 500 din - addon posle sat vremena 500 din...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

buy in 500 - kao sto mendzi rece, verovatno neogranicen broj rebuya u prvih sat vremena, po 500 din - addon posle sat vremena 500 din...

addon prokletinja, svaki put kad ga odradim puknem nakon 2 ruke :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

neverica, ceo dan udaram na veci pocket pair. haos

ali 6 max table, A3s ja, pogadjam A3 na flopu, lik ide all in jer su blajndovi high, ja call. pokazuje A4. i udara 4 na turnu. taman za double up i da upadnem na finalni sto, ali jbg.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ja juce sa zadnjim parama prijavim satelit za neki turnir i igrao kao retard. All in svaku kartu koja je lepa za oko i prodjem. Osvojio ticket, konvertovao ga u turnament dolare i odlozio bankrot na neko vreme

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ljude koji su smislili Rush poker treba spaliti. Ono nije normalno koliko je zarazno. I rush cash i rush on demand turniri. Jebeni full tilt :)

a najjache kad ljudi dobiju ono malo R. odmah znam da su ludaci :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

na pokerstarsu moze ko hoce da prati trenutno plo, 4 stola isildur protiv nekog lika, 50/100 przenje

dajj izildur kamikaza... zachudim se kad on uopste i ima ruku

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

lik je potpuni ludak...koju god igru da igra, podigne je na neki totalno drugi, bolesni nivo...

mislim...dodje se do toga, da se stekuje na flopu sa 250bb sa nekim overpairom i gutshotom lupam...i gore od toga :) ludilo :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

izildur se nije nesto proveo bash na lajvu,mislim da njegova igra dolazi do izrazaja kad ima mnogo veci broj ruku u sat vremena,i zato mu internet sasvim odgovara...sto ne menja pricu da je doktor

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa ne znam da li igde postoji zabelezen ijedan njegov rezultat na live cashu...sto se tice turnira, to stoji, ali to je potpuno druga stvar...kao sto rekoh, lik je potpuno lud

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

izildur se nije nesto proveo bash na lajvu,mislim da njegova igra dolazi do izrazaja kad ima mnogo veci broj ruku u sat vremena,i zato mu internet sasvim odgovara...sto ne menja pricu da je doktor

nije se bolje proveo ni na internetu ako gledamo generalno. on je samo slika klinca koji sa $2,000 napravi $5m, postane poznat a onda sjebe svih 5 i ode josh koji milion u minus. on je sigurno iznad prosecan igrach sa jedinstvenim stilom, ali generalno je daleko od doktora

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@vlada

na to sam i mislio,na lajv turnire,nisam se lepo izrazio:)

@formi

nije bas tako,ali se generalno slazem,ja njim nisam odusevljen uopste,ali mora mu se odati priznanje,on mi samo u fazonu durrr wannabe

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

to je merilo, strasno si pametan ocigledno

pogledaj rezultate gomile top igraca na npr. wsop me, i koliko njih ispada vec prvog dana...

ajvi nema nijednu narukvicu u nl holdemu, a svako ce reci da je najbolji nl holdem igrac na svetu...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

to je merilo, strasno si pametan ocigledno

pogledaj rezultate gomile top igraca na npr. wsop me, i koliko njih ispada vec prvog dana...

ajvi nema nijednu narukvicu u nl holdemu, a svako ce reci da je najbolji nl holdem igrac na svetu...

vlado reci mi kako ti bledu kopiju dwana rangirash? po chemu?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

prvo, ne znam ni zasto se obazirem na lika koji bolesnog nosebleed cash game igraca ocenjuje po jednom (1) turniru...i da je 10, to je potpuno druga stvar...ali ne znam ni zasto trosim reci...

sto se tvog pitanja tice, kad vec pominjes dwana, isildur ga je oprao u heads up duelu za oko 4.2 miliona dolara...samo je za ivey-a rekao da je najbolji igrac protiv koga je igrao i protiv njega je imao najveci gubitak u holdemu, koliko ja znam...po cemu ga rangiram? po rezultatima pod 1, naravno, mislim da je najveci deo para izgubio u omahi, uz onu situaciju protiv one trojice koji su sharovali informacije sakupljane na preko 30000 ruku...lik je bolesno agresivan, konstantno te dovodi u prezajebane situacije...a to su reci npr. patrika antoniusa...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...