Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

ko me jebe kad rejzujem sa rane pozicije sa 109 suited:))))))))))))))))))))

Evo u malo lepšem izdanju :P

Full Tilt No-Limit Hold'em Tournament, 40/80 Blinds (9 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

saw flop | saw showdown

Hero (UTG+1) (t6600)

MP2 (t1445)

MP3 (t13000)

CO (t2030)

Button (t5210)

SB (t3270)

BB (t4860)

UTG (t2585)

Hero's M: 55.00

Preflop: Hero is UTG+1 with 9heart.gif, 10heart.gif

1 fold, Hero bets t240, MP2 raises to t400, 5 folds, Hero calls t160

Flop: (t920) Jheart.gif, 8diamond.gif, 7club.gif(2 players)

Hero checks, MP2 bets t920, Hero raises to t1840, MP2 calls t125 (All-In)

Turn: (t3010) Jdiamond.gif(2 players, 1 all-in)

River: (t3010) Jspade.gif(2 players, 1 all-in)

Total pot: t3010

Main pot: t3010 between Hero and MP2, won by MP2

Results:

Hero had 9heart.gif, 10heart.gif (straight, Jack high).

MP2 had Adiamond.gif, Jclub.gif (four of a kind, Jacks).

Outcome: t3010 returned to MP2

Edited by Vitjsa
Link to comment
Share on other sites

Ja upravo dosao sa live turnira iz pokerfejsa. Bilo 19. ljudi 3k buyin. Ispadnem medju prvima. Bad beat 3 ruke zaredom i iz tilta all in cetvrtu JJ plati me AQ i puknem [:(!]

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

hahah runner runner poker :D to se ne vidja cesto!

isto mi se desilo juche samo shto sam u ruci imao J8. na flopu J, turn J, river J.

interesantno

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

e a da,dva dana pre sam sa kk,naleteo na poker 99 i ispao sa turnira...flop je bio 992,turn 7,i river q...gde je taj kec kad treba da se pojavi:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kad placas karticom, banka uzme 1.8%. Posle isplata na karticu moze da bude problem (zbog nasih banaka/zakona), najbolje je kartica->moneybookers pa onda mozes da setas pare sa sajta na sajt bez problema. Takodje i moneybookers->racun u Srbiji bi trebalo da prolazi bez problema, ali to bi mogao neko ko je vec probao da potvrdi.

Link to comment
Share on other sites

I banka i moneybookers uzimaju svoje. Kada uplaćuješ sa kartice na moneybookers moraš da imaš na deviznom računu 6% ili 8% više od sume koju uplaćuješ. Provizija za transakcije je 0.3% (ja mislim) ili minimum 300 dinara, ako se dobro sećam. I to ako je cifra do 10k jura. Kontam da ne uplaćuješ više, a nisi lud da isplaćuješ više :D

Link to comment
Share on other sites

Sa kartice na poker sobu ti se ne skida nista. Sa poker sobe na karticu skine ti samo banka do 100e uplate na racun 300 dinara se skine od te transakcije, bilo 10 000 din ili 2000 din skine ti 300 dinara. Moneybookers kada uplacujes sa kartice na MB ne skida ti nista. Kada skidas sa MB-a na karticu uzme ti do transakcije do 350 skine ti 1.8 e. Preko toga 3.5 e. Kada uplacujes sa MB-a na poker sobu to ne znam to jos nisam probao i kada skidas sa sobe na MB to isto ne znam.

Kad placas karticom, banka uzme 1.8%. Posle isplata na karticu moze da bude problem (zbog nasih banaka/zakona), najbolje je kartica->moneybookers pa onda mozes da setas pare sa sajta na sajt bez problema. Takodje i moneybookers->racun u Srbiji bi trebalo da prolazi bez problema, ali to bi mogao neko ko je vec probao da potvrdi.

Raiffeisen banka tj Virtuon kartica prolazi i uplate sa kartice i isplate na karticu. Nije 1.8% nego 300 dinara do odredjene sume koju skidas ( to banka uzme ).

Link to comment
Share on other sites

Hm imam visu (internet karticu) kod inteze, i mislim da je 1.8% kartica->mb, a cini mi se da nesto slicno pise i na poker sobama (nisam probao, jedini deposit mi je 20e da bih mogao da "aktiviram" mb). za isplate nemam pojma.

mb->poker i obrnuto je free.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za Intesu, ali kada aktiviras tj verifikujes karticu na mb oni ti skinu od 1.5 do 3e sa kartice i ti dobijes sms i upises tamo koliko si ti skinuli i onda je potvrdis, taj iznos koji su ti skinuli se prebacuje automatcki na mb account. Onda vrsis dalje uplate sa kartice na mb i obratno, ili kartica-mb-poker soba, kod isplate poker soba-mb-kartica. Da kazu da i Intesa radi bez problema.

Link to comment
Share on other sites

Gajim teoriju da su ubedljivo najveci donk fish retardi na pokerstarsu Rumuni, Shpanci i Rusi. I tako igram satelit za sundey storm. 13 karata ostalo 20 igraca ja na 14. poziciji. Dobijem AA na UTG. Namerno raise 8x blind da bi oterao mutavce pa makar mi se svi foldovali. Plati me Rumun sa K6 off. Izadje mu K na flopu i on naravno automatski all in. Jos jedan K na riveru. A inace bezbroj puta sam dobijao nebulozne callova od gore navedenih

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Rusi su neprejebivi, cini mi se :) I ima ih u svako doba dana, ne moz ih izbegnes :) Inace, mislim da bih poludeo da igram MTT ozbiljno, moras da dobijes mnogo flipova, plus da te ne izbaci neki takav retard, pa da imas sanse za final table. Jedino sto odigram povremeno su oni rush on demand 1$ turniri, cisto iz zajebancije.

In other news, sledeca nedelja je rush nedelja na FT-u, mislim da mogu da odigram 7 dana po 10 FTP-a za besplatnih 10$. Sad sam ih skupio za 35 minuta na jednom NL5 SH stolu. Uz profit od ~7$.

Link to comment
Share on other sites

ja se toliko nerviram na internetu da cu da pocnem da pravim zrtvu od sebe,a to nikad ne radim,jebo im pas svima mater

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lik je meni gurnuo all in HEEEEEEE

eto zasto mrzim da igram na internetima

f3azic.jpg

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

igram turnir 6k guaranteed, 100 nas ostalo.

ja 13k chipova, lik pored mene 33k. ja 65s na buttonu.

flop 6 5 10.

on raise, ja re-raise, on all in... tad sam znao da ce da mi se usere u zivot, samo nisam video sa chim. nema ni straighta ni flusha. sad ne verujem da ce pola chipova da stavlja na open-ended str8. call. pokaze 10 5... pozzzzzz

edit:

udjem da ispravim noc sa 6max sng, moja igra.

KQ, dobijem flesh. lik pokazuje A2 flesh.

nema odustajem za veceras idem igram tetris

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

uff ovo sa 65 je zajebano pogotovo ako udjes u ne raisovanu ruku. I da je bio samo 10 opet moze da kupi drugi par na turnu i riveru. A boja na jacu boju je standardna tuga :S

Nego mislim da sam nasao svoju igru na starsu. Svakih 30-45min ima satelit za Sundey Storm. 2$ +0.2$ fee. E sad koja je fora. Dash 2.2$ i igras satelit za ucesce na turniru od 11$. To znaci da na svakih 5.5 igraca dodje jedna karta. Ako uzmes kartu samo se unregistrujes sa turnira i dobijes 11 tournament dolara. Ja to gledam kao turnira double or nothing samo sto je ovde 5x or nothing. Tacnije prvih 18% (nije tacno 20% zbog fee-a) igraca dobija 5x ulog. A jos jedna prednost je ako se nastakujes mozes da foldujes do smrti jer ne igras za prvo mesto nego za mesto u prize poolu, bilo prvo ili poslednje, svejedno je. Juce sam prosao 2 od 4. Na jednom sam se triple up i fold do smrti a na drugom mi je trebalo nesto malo vise cipova. Od ova druga dva sto sam ispao jednom sam bad beat sa AA drugi put sa bojom lik mi trazi all in sa setom i izadje mu poker na turnu. Uglavnom posle sa tim tournament dolarima igram turnire Fifty 50 (za one koje ne igraju na starsu to je 10 players sng 1.38$+ 0.12$ gde prva petorica dobijaju 1.38$ + 0.04$ za svakih 100 chipova koji su ti preostali) Tu imam prolaznost nekih 70-80% a vrlo cesto znam da zavrsim turnira sa 6-7k chipova pa dobijem 4-5$. To je standardni double or nothing samo sto se dele pare po zasluzi.

Zasad sam se sa nekih 9-10$ digao na 40$. Ali sad sam se verovatno urekao i sve cu da puknem :tf:

edit: ladno gruja ima dojave ko igra 3za3 a nace da sharuje :D

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Jel dizao neko pare ovih dana sa FT-a, kako ide withdraw ? Jel isplacuju s FT-a pare ?

Koliko se ceka vremena i tako dalje ?

Ja sa poker770 cekam vec 10 dana da odobre withdraw i jos mi nista ne javljaju. Kada ga odobre onda treba jos nedelju dana da legne u banku.

Hajde iskustva dizanaj para sa PS-a i FT-a za koliko stuzu pare.

Link to comment
Share on other sites

FT i dalje ima probleme od black friday-a. Isplate na moneybookers rade samo za 3-4 drzave (naravno ne nas), neteller i bank wire se cekaju dosta dugo itd. Problem je u blokiranim racunima (od strane fbi), pa nemaju sve pare na raspolaganju.

PS ne bi trebalo da ima problema, jer nisu imali toliko americkih igraca, ali za njih ne znam.

a za 770, salji mail supportu, ne moze da skodi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...