Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

prema tome, igrao bi QQ vs AK uvek. stavio si 50k chipova na nesto vise od coinflipa. protiv takvog igraca mi to zvuci kao dobar call

neko je na prethodnoj strani stavio moguc range tog igraca...ne mozes da ga stavis na AK sigurno :) mozes da ga stavis na siri range, ali jedino uz dobar read, ili na prilicno uzak range skoro uvek, jer tesko da ces na nekom od tih turnira da naidjes na igraca koji ti radi light 4-bet...a protiv tog range-a ocigledno nisi favorit...

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ja sam stavio range, ali posle se povela prica "sta da znas da ima AK?" i formi prica u tom kontekstu. ispalo je da sam cak i lose razumeo gruju na koji range je stavio lika :)

btw:

http://www.holdemmanager.net

NL Holdem $0.04(BB) Replayer Game#10570736229

slavic33 ($4.44)

bjela ($4.61)

Rivedess ($5.69)

MixeraDiWAR ($2.89)

angy021 ($4)

slavic33 posts (SB) $0.02

bjela posts (BB) $0.04

Dealt to bjela Tc Ah

fold, fold,

angy021 raises to $0.12

fold,

bjela raises to $0.32

angy021 calls $0.20

FLOP ($0.66) 8h 5d Ac

bjela bets $0.32

angy021 calls $0.32

TURN ($1.30) 8h 5d Ac 7d

bjela bets $0.62

angy021 calls $0.62

RIVER ($2.54) 8h 5d Ac 7d 9d

bjela bets $1.21

angy021 calls $1.21

angy021 shows 9c 7s

(Pre 36%, Flop 19.9%, Turn 20.5%)

bjela shows Tc Ah

(Pre 64%, Flop 80.1%, Turn 79.5%)

angy021 wins $4.72

lik je imao 44/31 sa buttona, zato sam 3betovao. jebiga, standard za NL4 :) Inace imam br za NL25, ali posto sam presao sa SNGova, reko da pocnem od pocetka :)

Link to comment
Share on other sites

Prica za AK vs QQ . Njega su rusili samo KK i AA imas trecu po redu jacunu ruke pre flopa u pokeru. Ako lik igra losse agressive i imas neki read na njemu, call. Svaka ruka je zasebna, ja da znam da ima AK ja bihi instant call jer si favorit i njega mora da pogodi i jos plus imas jod dve dame u decku. Ali mozes da razmisljas i ovako, da bacis dame i da i je cilj da ne igras nego da radis samo push and fold nebitno sto nisu ogomni blindovi i da gledas sto bolje mesto da uzmes. Ako bih gledao AK VS QQ ( gledam kao karte u pokeru ) sa damama ide call, ali ako gledas prezivljavanje do sto vece love onda fold.

Ti si jednostavno napravio dobar call sada sto je njemu izaslo tu ti nista ne mozes, mogao je da ima i 7-2 off i da mu izadju dva para, jednostavno gledas da budes jaci kada pokazete karte, sada sto je njemu izaslo ti tu ne mozes nista.Bez rizika nema profita, ponekada moras da se kockas, ali gledaj da uvek budes favorit. Lako je bidi general posle bitke ali to je moje vidjenje.

ja sam stavio range, ali posle se povela prica "sta da znas da ima AK?" i formi prica u tom kontekstu. ispalo je da sam cak i lose razumeo gruju na koji range je stavio lika :)

btw:

http://www.holdemmanager.net

NL Holdem $0.04(BB) Replayer Game#10570736229

slavic33 ($4.44)

bjela ($4.61)

Rivedess ($5.69)

MixeraDiWAR ($2.89)

angy021 ($4)

slavic33 posts (SB) $0.02

bjela posts (BB) $0.04

Dealt to bjela Tc Ah

fold, fold,

angy021 raises to $0.12

fold,

bjela raises to $0.32

angy021 calls $0.20

FLOP ($0.66) 8h 5d Ac

bjela bets $0.32

angy021 calls $0.32

TURN ($1.30) 8h 5d Ac 7d

bjela bets $0.62

angy021 calls $0.62

RIVER ($2.54) 8h 5d Ac 7d 9d

bjela bets $1.21

angy021 calls $1.21

angy021 shows 9c 7s

(Pre 36%, Flop 19.9%, Turn 20.5%)

bjela shows Tc Ah

(Pre 64%, Flop 80.1%, Turn 79.5%)

angy021 wins $4.72

lik je imao 44/31 sa buttona, zato sam 3betovao. jebiga, standard za NL4 :) Inace imam br za NL25, ali posto sam presao sa SNGova, reko da pocnem od pocetka :)

Koliki ti je BR za nl25 ?

Inace gde ljudi igrate poker na kojim sobama ?

Edited by Dino
Link to comment
Share on other sites

Evo ga jedan pulen cuvene Kyrgystanske skole pokera. Digao mi pritisak u momentu. Zelim mu sve najgore u zivotu, njemu i njegovoj planinskoj kozi koja ga doji.

kirgystan.jpg

Inace on je call pre flopa moj raise 4x blind. Na flopu je isao all in

Kako vreme prolazi sve bolje igram ali i dalje ne mogu da se odbranim od napada tiltovanja. Sinoc sam masovno bad beatova i padnem sa 40$ na 20$ i onda iz tilta spadnem na 10$

I onda dodje Kyrgizsatasdasndntanac da me dokusuri. Odakle tamo internet koji kurac?

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

I onda dodje Kyrgizsatasdasndntanac da me dokusuri. Odakle tamo internet koji kurac?

[roflmao] vrishtim....

bolje bukiraj trip za vegas, sad kad odes u usa nema pokera vishe. izigraj se dok mozes :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ma u usa idem po lovu pa kad se vratim nastavlja se poker pro karijera :D Anyhow sve sam prokocko sad cu malo da iskuliram

Inace umalo da zaboravim. Ruka shale i zabave. Pozavideo bi im i Dzara Dzarovski

jebenirofl.jpg

Sva sreca ovo su dva random lika, nisam bio ja u pitanju :D Polupao bi nesto sigurno

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

je l' pokerstars sljaka bez problema? uplate, isplate itd.? bilo bi fino kad bi tilt stao na noge, bas mi je tamo bilo idealno za depozitujem, bonus, rakeback, milina...a ovamo kobasica...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

uplata kod svih sljaka uvek :) A sto se tice isplate bar u mom slucaju sa starsom sve ide tecno. Zadnji withdraw sam radio pre mesec dana. I nisam isao preko mb nego direktno na karticu. Pare legle posle 5-6 dana ja ih isti dan uzeo iz banke. Za divno cudo ni u banci nisu postavljali pitanja, samo me isplatili

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ja sam probao da nekih $800 withdrawujem na ftpu, poslao request, identited potvrdio i josh nishta. evo 4 nedelje.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ja znam ljude koji karticom uplaćuju i podižu bez problema. Na FTP naravno.

Sta sada koji kurac :))))

Kome sad verovati jel moze ili ne moze da znam !?

Jel Vitsjo to u poslednej vreme ( msilim poslednjih par dana, nedelja ) ili ?

ja sam probao da nekih $800 withdrawujem na ftpu, poslao request, identited potvrdio i josh nishta. evo 4 nedelje.

Formi koliko sam skontao ti zivis u Americi ?

Ljudi iz Ameriki mogu samo u play money da igraju ( tako sam procitao u saopstenju FT-a ) dok ljidi iz ostatka sveta mogu da igraju za Real Money.

Link to comment
Share on other sites

Da. Moneybookers ne funkcioniše, ali kartica da. E sad. To su manje cifre u pitanju. Do, recimo, $1000. Ima nekih koji imaju veće četvorocifrene i petocifrene rollove (Da ne idemo dalje) koji imaju problema.

Formi koliko sam skontao ti zivis u Americi ?

Ljudi iz Ameriki mogu samo u play money da igraju ( tako sam procitao u saopstenju FT-a ) dok ljidi iz ostatka sveta mogu da igraju za Real Money.

Zar nije Formi bio na basketu pre nedelju dve? :) Na adi, koja nije u Americi :D

Edited by Vitjsa
Link to comment
Share on other sites

da da vitjso igrali smo basket dok nisi uteko na odbojku :P

vratio sam se iz usa pre dva meseca. adresa mi je srbija sve. meni ne odgovaraju na request. e sad...tako je kod mene

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ufffff taman sam isplanirao da uplatim na FT. Sada ne znam sta da radim, da li da idem na PP hmm.

Pazi, PP je korektan za cash, ako planiras SNG nemoj. rake je ogroman a mali traffic.

Mada za cash (micro-low) pogledaj i william hill ili bwin ili tako neki sajt povezan sa kladionicom, imaju GOMILU casual igraca koji svrate da ostave pare. Isto i za low sng.

Link to comment
Share on other sites

Igram sad za one FTP poene na starsu neki chain satelit za WSOP. Turnir traje vec 3 sata. Ostalo nas 15 od 700 ima samo tri karte. Ja sa nekih 1.5mil chipova tu negde na sredini. Dobijam na buttonu AK. Dva calla pre mene u potu vec oko 500k. Ja all in i plati me lik sa 1.9mil chipova sa 4 2 off. QQ5 7 4. Ne kontam zasto je lik odigrao 4 2?? Jeste turnir manje vise freeroll ali igra jebena 3 sata da bi stavio ceo turnir na 4 2 off. I naravno stars se posere standardno :(

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

boze moj... ko da sam igrao protiv super uzera sad na William Hillu [:(!]

2 HU stola protiv istog lika, na prvom puknem sve sa AA, lik calluje moj pf 3-bet flop KQJ lik donkbetuje jako i ja ga stavim all in... a on naravno AT [V]

drugi sto ja imam top par na Q542 bordu i tu naravno on ima A3 sunce mu jebem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...