Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Slao sam mail, napisali su kadao dobre ispaltu onda se tek ceka 4-6 dana, a jos nisu odobrili isplatu a ne znam u cemu je problem jer ga nema, kada sam depositovao bilo je instant, a sada zezaju.

Mislim da neke pare sa poker770 koje dignem uplatim na FT, pa zato pitam da li cu posle moci da dignem pare preko VIse VIrtuon sa FT-a. ( Znam da Americki igracui sada mogu samo za play money da igraju ) Ali pitam za ostale igrace iz EU i za ans da li mogu da dizu.

Link to comment
Share on other sites

uff ovo sa 65 je zajebano pogotovo ako udjes u ne raisovanu ruku. I da je bio samo 10 opet moze da kupi drugi par na turnu i riveru. A boja na jacu boju je standardna tuga

loshe sam odigrao iz nekoliko aspekata. samo mi je zhao shto sam do tada igrao odlichno. imao 15/16 showdown won. sa 1500 na 13k, iznad averagea i momenat ludila i cao. :)

znachi LOODILO, all in nakon flopa. smeker rejzuje 2 10 off da ukrade blajnd, i ni kriv ni duzan dobije fh

VUZnB.png

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

on rejsuje da ukrade blajd a ti callujes sa A2off...njegova logika je pobedila tvoju

to je radio svaki put kad se svi bace i dodje do njega na SB.

jel ti stvarno hoces da diskutujes da zvati min-raise sa kecom protiv ovakvog igracha nije dobar potez kad si na BBu u 4 handed stolu? lol

nishta ti idi pa ubaci pare, igraj u 6max sng samo pockets, KK,AA, AK. milioni te chekaju :tf:

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@formi

ako je stvarno tako kao sto kazes,onda i ja mislim da je trebalo da mu shovnesh ili da se jednostavno foldujesh

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@formi

ako je stvarno tako kao sto kazes,onda i ja mislim da je trebalo da mu shovnesh ili da se jednostavno foldujesh

Zavisi i od blajndova, ali 3bet/shove>fold>call u svakom slucaju. I nemojte da kacite ove printscreenove, kacite celu ruku pa da malo komentarisemo :)

Link to comment
Share on other sites

Ako si primetio da krade blajndove. Call nije rešenje. Reži. Obrati pažnju koliko se baca na 3bet i otimaj.

znash kako, izgledao mi je kao calling station. dva tri puta je callovao sa samo A/K high, i isplatio likove. tako da sam kontao ako me brutalno pogodi flop mocicu da ga oderem.

i to shto kaze fata, mislio sam da me je flop brutalno pogodio, da ce on da u najboljem slucaju ima A10 i da me isplati, medjutim jebiga loshe se sve postavilo.

a shto se tiche shove varijante, i to mi je bilo ukljuceno, i kad bolje pogledam umesto da ga namestim na zamku, bolje je bilo da zavrsim ruku odmah ali to je vec naknadna pamet

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ne znam koliki su blajndovi bili,ali znas i sam da su sng uglavnom push n fold,zato i mislim da je trbealo shove,da su blajndovi samo 30/60,onda ajde i ok:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

uff ovo sa 65 je zajebano pogotovo ako udjes u ne raisovanu ruku. I da je bio samo 10 opet moze da kupi drugi par na turnu i riveru. A boja na jacu boju je standardna tuga :S

Nego mislim da sam nasao svoju igru na starsu. Svakih 30-45min ima satelit za Sundey Storm. 2$ +0.2$ fee. E sad koja je fora. Dash 2.2$ i igras satelit za ucesce na turniru od 11$. To znaci da na svakih 5.5 igraca dodje jedna karta. Ako uzmes kartu samo se unregistrujes sa turnira i dobijes 11 tournament dolara. Ja to gledam kao turnira double or nothing samo sto je ovde 5x or nothing. Tacnije prvih 18% (nije tacno 20% zbog fee-a) igraca dobija 5x ulog. A jos jedna prednost je ako se nastakujes mozes da foldujes do smrti jer ne igras za prvo mesto nego za mesto u prize poolu, bilo prvo ili poslednje, svejedno je. Juce sam prosao 2 od 4. Na jednom sam se triple up i fold do smrti a na drugom mi je trebalo nesto malo vise cipova. Od ova druga dva sto sam ispao jednom sam bad beat sa AA drugi put sa bojom lik mi trazi all in sa setom i izadje mu poker na turnu. Uglavnom posle sa tim tournament dolarima igram turnire Fifty 50 (za one koje ne igraju na starsu to je 10 players sng 1.38$+ 0.12$ gde prva petorica dobijaju 1.38$ + 0.04$ za svakih 100 chipova koji su ti preostali) Tu imam prolaznost nekih 70-80% a vrlo cesto znam da zavrsim turnira sa 6-7k chipova pa dobijem 4-5$. To je standardni double or nothing samo sto se dele pare po zasluzi.

Zasad sam se sa nekih 9-10$ digao na 40$. Ali sad sam se verovatno urekao i sve cu da puknem :tf:

edit: ladno gruja ima dojave ko igra 3za3 a nace da sharuje :D

nisma znao da kad dobijes tickt mozes da se unregistrujes dobra fora :D

Link to comment
Share on other sites

sinoc igrao 6.000 guaranteed,i stignem do zavrsnice,usao sam u lovu,i ostane nas 25 otprilike,ja imam recimo 105 hiljada,i lik koji ima najveci VPIP na stolu,totalni loose igrach rejzuje mi blajnd,a ja imam qq...ja ga rirejzujem sa 6 do 16 hiljada,a vec nekoliko puta sam ga rirejzovao samo na osnovu statistike,i on mi shovne all in 53 hiljade....nakon razmisljanja i timea,callujem ga jer sam kontao da mu je u toj poziciji range veci nego aa,kk i ak,ipak,on je ak,i pobedi me flip,a nakon toga sam izdrzao do 15og mesta,kada sam shovnuo sa sb sa a5 suited,ali me je na bb sacekao ak:/ Smorio sam se sto nisam bacio te dve dame jebene,ceo dan razmisljam o tome kako nisam razmisljao unapred...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

50 dolara:/ 1300 je bilo prvo mesto...

da znam da je ak,opet ne znam sta bih radio,zato sto mrzim taj late stage gde se sve svodi na prezivljavanje flipa,a kao i na svakom mtt turniru gde dodjes u zavrsnicu,verovatno si ih do tog trenutka preziveo dosta...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nisi lepo procitao,napisao sam da sam mislio da mu je range veci od toga,zato sam i callovao:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

QQ vs AK 56% vs 44%. Posto nisi risk averse (ne pokriva te, ne ispadas ako izgubis) trebalo bi da igras. Ali:

QQ vs AK, KK, AA, sto je range na koji si ga stavio ima 40%, sto nije dovoljno dobro. Fold.

VPIP tog lika je bio 40%. Ne isplati se fold nikako :)

Mada je istina da ne znamo koji mu je PFR, koji nam je možda i bitniji ako se ne varam.

Edited by Vitjsa
Link to comment
Share on other sites

sinoc igrao 6.000 guaranteed,i stignem do zavrsnice,usao sam u lovu,i ostane nas 25 otprilike,ja imam recimo 105 hiljada,i lik koji ima najveci VPIP na stolu,totalni loose igrach rejzuje mi blajnd,a ja imam qq...ja ga rirejzujem sa 6 do 16 hiljada,a vec nekoliko puta sam ga rirejzovao samo na osnovu statistike,i on mi shovne all in 53 hiljade....nakon razmisljanja i timea,callujem ga jer sam kontao da mu je u toj poziciji range veci nego aa,kk i ak,ipak,on je ak,i pobedi me flip,a nakon toga sam izdrzao do 15og mesta,kada sam shovnuo sa sb sa a5 suited,ali me je na bb sacekao ak:/ Smorio sam se sto nisam bacio te dve dame jebene,ceo dan razmisljam o tome kako nisam razmisljao unapred...

to ono $5.50 Rebuy... dobro fino, samo je razlika izmedju nekih 500-800 dolara nagrade i 50 koje si uzeo coinflip. to ce tako uvek biti. secam se kad sam uzeo onih $600, realno razlika izmedju toga i $30 nagrade su bila dva coinflipa gde sam ja bio 56% favorit.

prema tome, igrao bi QQ vs AK uvek. stavio si 50k chipova na nesto vise od coinflipa. protiv takvog igraca mi to zvuci kao dobar call

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...