Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

KK vs TT, prs

KK vs 33, prs

TT vs 99, prs

AA vs KJ, prs

shto ti kuraca popusim. opak tilt, withdraw odmah i idem u picku materinu necu digram vishe.

i da dodamo AA vs 99 danasnjoj listi. :)

Edited by Форми

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

dve ruke od danas, sta mislite da li sam blefirao i ako jesam u kojoj? cisto neke informacije, igrao sam 27/22 3b 11% AF, protivnici manje vise ok (imam note za buttona u drugoj ruci da puca 3 metka sa 33 na K86r J Q i da je agresivan na turnu, za ovoga iz prve nemam nista osim da igra 24/22 3b 9%...

buttona u prvoj ruci stavljam na range (44.88,99,TT,78 i neke FD sa parom)

buttona u drugoj ruci stavljam na range (QJd,J9d,KK,AA i Axd za FD)

No-Limit Hold'em, $2.00 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Button ($308.60)

SB ($208.60)

BB ($286.35)

UTG ($85.05)

MP ($321.90)

CO ($200)

Preflop:

UTG calls $2, MP bets $10, 1 fold, Button calls $10, 3 folds

Flop: ($25) 5diamond.gif, 2heart.gif, 6club.gif(2 players)

MP bets $18, Button calls $18

Turn: ($61) 7diamond.gif(2 players)

MP checks, Button bets $38, MP raises $90, Button calls $52

River: ($241) 2spade.gif(2 players)

MP bets $203.90 (All-In), 1 fold

Total pot: $241

No-Limit Hold'em, $2.00 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

BB ($151.67)

UTG ($200)

MP ($464.37)

Button ($288.60)

SB ($222.05)

Preflop:

2 folds, Button bets $6, SB calls $5, BB calls $4

Flop: ($18) Qdiamond.gif, 10diamond.gif, 7diamond.gif(3 players)

SB bets $16, 1 fold, Button calls $16

Turn: ($50) 5spade.gif(2 players)

SB bets $39, Button calls $39

River: ($128) 6heart.gif(2 players)

SB bets $160.05, 1 fold

Total pot: $128

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Mogao si da staviš "Hero" čisto da ne nagađam :) Ali kontam da si ti agresivac :)

U drugoj ruci je on imao samo jednog diamonda i tu si mogao da imaš i 72 off komotno :D I u prvoj ruci je on na turnu napravio grešku i ova dvojka na riveru mu ni pod razno nije pomogla, pa si mogao da mu to radiš sa bilo čime :)

Neću da nagađam, samo ću reći da su ruke dobro odigra po mom mišljenju. Odličan zapažanje i exploit grški.

Edited by Vitjsa
Link to comment
Share on other sites

povukao sam sve pare. da mene sjebe 5 puta za redom u odlucujucim trenucima jebani dominated pocket pair to nek oni pricaju nekom drugom. izgubim 4 $11+1 sng i sada turnir pred in the money, average stack 25k, ja 40k on 45k. ja AA on 99. i dodje 9.

dosta vishe ove jebade.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

hm

samo me zanima jedna stvar, koja ti je banka ako igras 4x za redom 12$ turnire?

bila $815 pre tih turnira nocnih mora. ostalo mi je jos nesto jer ima limit na chek withdrawal. pa neka bleji...taman da krenem da se odvikavam pred odlazak u usa.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

povukao sam sve pare. da mene sjebe 5 puta za redom u odlucujucim trenucima jebani dominated pocket pair to nek oni pricaju nekom drugom. izgubim 4 $11+1 sng i sada turnir pred in the money, average stack 25k, ja 40k on 45k. ja AA on 99. i dodje 9.

dosta vishe ove jebade.

Igraš turnire. Varijaciju (koja je na turnirima užasna) moraš da izdržiš na kom god sajtu da igraš. Bežanje ti nije rešenje.

Link to comment
Share on other sites

@fata

meni deluje da si ga prvu ruku blefirao jer si ga stavio na air i cbet,a kada te je na turnu samo platio,onda je jasno pokazao da nema overpair niti bilo sta sa flopa,jedino,ali jedino je mozda u tom trenutku uhvatio flush draw,onog trena kada je izasla dvojka i kada si mu shovnuo,to je bilo gg i bravo za ruku...

u drugoj ruci,kao sto rece vitjsa,mogao si da imas sta god hoces,a igrac sa kojim igras je ocajno odigrao tu ruku...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nisam skoro igrao dobar poker kao poslednjih nedelju dana, a mozda mi se i samo cini posto sam ih unistio pa mi je sve kul ;-)

koga zanima, AQdd prva ruka i KdJs druga oba blefa prosla posle toga sam na oba stola uzeo oko 400e valjda mi nisu verovali :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

ja sam nocas tj. jutros stigao opet do zavrsnice,16. mesto,33 dolara na 3.500 guaranteed,brutalan poker sam igrao sve do te poslednje ruke kad sam misreadovao lika sa dve devetke,izasao je flop a 5 8 dva karona,i on u pot od 28 hiljada betuje 10 hiljada,i ja ga stavim na cekanje boje i shovnem mu all inchinu,on se malo razmislja i calluje sa a7 lol,to me mozda i smorilo sto me je callovao jer sam ja bio preflop rejzer,a nije da je morao jer sam ja imao recimo oko 70 hiljada,a on oko 100 hiljada...pritom isti taj lik mi je na bordu 1032 pik,protiv moja dva zandara,gurnuo pre toga all in i ja se bacio,a on mi pokazao ak u piku,znaci potpuno me zbunio...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam nocas tj. jutros stigao opet do zavrsnice,16. mesto,33 dolara na 3.500 guaranteed,brutalan poker sam igrao sve do te poslednje ruke kad sam misreadovao lika sa dve devetke,izasao je flop a 5 8 dva karona,i on u pot od 28 hiljada betuje 10 hiljada,i ja ga stavim na cekanje boje i shovnem mu all inchinu,on se malo razmislja i calluje sa a7 lol,to me mozda i smorilo sto me je callovao jer sam ja bio preflop rejzer,a nije da je morao jer sam ja imao recimo oko 70 hiljada,a on oko 100 hiljada...pritom isti taj lik mi je na bordu 1032 pik,protiv moja dva zandara,gurnuo pre toga all in i ja se bacio,a on mi pokazao ak u piku,znaci potpuno me zbunio...

jbt ti se namerio bash na kockara :P

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Jebeni coinflip i glupi mutavci jebo bi im mater svima. Igram turnira 3 sata. 2$ rebuy u prize poolu oko 3k. Ostalo nas ~30 ja tu negde oko 20. pozicije. Blindovi bolesni posto je turbo, niko za stolom nema za vise od 20bb. Ja 50k chipova blind 12k. AK suit all in, plati me J10 off koji ima oko 60k. Na riveru J. A ja pre toga bacam A9 suit, 77, 99 pre flopa jer sam procenio da te karte nisu dovoljno dobre za tu fazu turnira sa te pozicije i dodje mutavi umobolnik i pritisne call samo zato sto ima jednu ipo sliku. On sledecu ruku dobije AQ i naplati je protiv 10 10 i KQ i postane chip leader. A ja uzmem 17$ kao posran.

Kada ce mene tako jednom da usere u late fazi nekog mtt? :SS

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

onda vam je oprosteno sto postujete ruke sa lajva u ponoc:)

jbt ti se namerio bash na kockara :P

ne razumem:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mislio sam na nekoga ko voli da okusava srecu na flush drawove sa svim chipovima i tako to :)

juche dam caletu da igra kao, uzeo na poene one free entry u turnire i kao ajde daily dollar da opika. a inache, stalno mi prica kako su ljudi propali na kocki, kako neki njegovi prijatelji....price matoraca.

majko Isusova shta taj chovek juri. J3off, odmah rejz. Chim vidi sliku to je to. Ne daj Boze da je u boji, odmah all in.... neverica. shto je najgore imao je nekoliko suckoutova. K9off (blajnd 100, on stavlja 4k na preflop all-in) i pobedi AA. 1 card flush. 3 5 dobije KK, full house... ludilo.

na kraju je igrao all in J2s i to ga je dokrajcilo.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pa ono,znam da sam favorit,a u toj fazi turnira kontam da ljudi i nisu spremni da sve stave na flush draw...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...