Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bacio sam neki komentar na fejsu pa mi pade napamet jedna situacija iz vremena pre interneta, kad sam se u osnovnoj sa nekom ribom iz suprotne smene dopisivao na klupi, maltene ko preteča chata [roflmao]

Ja bio šesti-sedmi razred, ona godinu starija, a ono, sve one lineri, ona nešto napiše, pa ja u mojoj smeni ostavim komentar, pa sutradan ona i tako posle jedno 7-8 redova sretnemo se u međusmeni, kad me videla smorila se do jaja [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

dobio sc2 betu \o/

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ulazim u autobus kod Zeleznicke, a zamnom neka teska fenserka ziljavusa sa dva telefona u ruci, sa jednim prica, drugim kuca poruku, torbetina k'o putna, bele cizme sa krznom, polu-bunda... Pola sata stoji pored mene i prica telefon. Prica sa sestrom od njenog muza, koji je zaglavio u zatvor jer se potukao na splavu gde je izbio sukob navijaca, a inace mu je dosije kao maloletniku bio podebeo. Te kako je bila u palati pravde, te kako ga drze 5 dana u pritvoru, te kako pljuje advokata... Vrhunac svega je sto izgleda kao da je par godina starija od mene, a ponasa se kao da je par godina mladja od mene...

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Evo samo da vam se javim da sam ziv i zdrav, u penziji je super! Vikend sam proveo sa porodicom na Zlatiboru, super je bilo, snega koliko hocete, skijanje, sankanje, grudvanje, ma milina.

Posle 30 godina rada ovako nesto prija. Ne znam koliko ce me dugo drzati, posto sam radoholicar, verovatno cu morati neki hobi da nadjem. Odoh sada u krpe, obecao sam da cu biti redovniji na ovom divnom forumu, to obecanje moram i da ispunim!!!

Pozdrav!

Treba mi pomocnik.

Pa ako si zainteresovan ...

Link to comment
Share on other sites

de si pero druze! :D

eo brate, šta ima?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E. zamislite, i meni stigla SCII beta, a ne sećam se ni da sam se prijavio :))

Tako da me je baš prijatno iznenadilo, onako nenadano. Met'o sam da se skida, pa sad lagano ... sutra ću da čeknem.

Meni se desilo isto, ali ja znam i ko nas je prijavio, u paketu sa još onom dvojicom. :D

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

zaspao na pola lige sampiona, probudio se u 4, i od tad ne mogu da spavam :( Cekam jos 20 min pa idem po burek, i gledam kroz prozor ovu moju machketinu od pola tone, muda su mu kao teniske loptice, garant je nervozan do jaja.

btw, neko je vec morao da bude stoka :) http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs452.ash1/24875_1411097636055_1190920660_31218510_5738210_n.jpg

Popuni chitko i shtampanim slovima.

Link to comment
Share on other sites

oh ne, sram da ih bude!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bacio sam neki komentar na fejsu pa mi pade napamet jedna situacija iz vremena pre interneta, kad sam se u osnovnoj sa nekom ribom iz suprotne smene dopisivao na klupi, maltene ko preteča chata [roflmao]

Ja bio šesti-sedmi razred, ona godinu starija, a ono, sve one lineri, ona nešto napiše, pa ja u mojoj smeni ostavim komentar, pa sutradan ona i tako posle jedno 7-8 redova sretnemo se u međusmeni, kad me videla smorila se do jaja [roflmao]

Auuu i ja sam radio isto fazon u 7 razredu :D kontra smena, bili ista generacija... posle smo se drzali za ruke :)

@tema: auuu naspavao sam se kao car... od 19h...do 7 jutros... :)

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...