Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

I cev od usisivača ;)

taman sam hteo napisati za cev, koji ce im kurac to, previse je lagano [:D]

sad da su roditelji pametni pa da ih izlome ko majmune sve, i da ne vide RACUNAR do 18. godine ...

njii ! :D gromado

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vecini tih klinaca pomaze jedino da se ponovo rode pochetkom 80ih ili ranije :)

osecam se veoma matoro, ali i nekako superiorno, kada se setim da se u moje vreme u osnovnoj skoli najvecim oruzjem, i to za vreme ratista po hrvatskoj i bosni, smatrao SHESTAR, kojim su se neki mazgovi boli, po nogama, kada je bio medjuskolski kros da bi imali bolji plasman

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Zasto? U teretanu idem zbog sebe i zbog svog zdravlja, ne zelim da bilo ko pomisli suprotno samo zbog toga sto mi izlaze strije.

meni iz tvog razmišljanja deluje da ti na prvom mestu nije ni zdravlje, ni izgled, ni pičke, nego šta će ostali likovi iz teretane misliti o tvojim mišićima :)

Link to comment
Share on other sites

meni iz tvog razmišljanja deluje da ti na prvom mestu nije ni zdravlje, ni izgled, ni pičke, nego šta će ostali likovi iz teretane misliti o tvojim mišićima :)

Vidis nismo se razumeli, ja u glavi imam predstavu da se standardni bilderi loze na strije, jer se to desava kad naglo rastes jelte, pa onda kao ono "jao brate ogroman sam izlaze mi strije" ...

A ja se plasim strija :( :D :D

Link to comment
Share on other sites

rekao si da mrzis strije jer te likovi smaraju da uzimas hemiju i sta vec, i kaze ti da treba da te boli kurac za njih, jer su ti prioriteti da izgledas dobro i da te boli paja a ne sta ce likovi iz teretane da ti kazu

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

šta se desilo sa tom firmom, pa se odjednom ponašaju tržišno?

ja posto sam uzeo njihov net pre par dana isto i nije mi radio neko vreme, okrenem ih oko 9 uvece

1. lik koji se javlja komunicira sasvim ljubazno

2. proverio sve sto moze odande, trazio mi broj mobilnog

-vec sam tu reko ok uzimaju telefon radi fore i posle cu morati da ih zovem jos 300 puta

i sutradan me stvarno zovu ljudi i pitaju da li vam je ok net sada jel jos uvek treba da dodjemo

kazem im ne ok je bio sinoc valjda ce sad da radi i kazem im mogu da okrenem kuci da vidim dal ima nekoga pa vi dodjite

i kazem coveku okrenucu vas na ovaj broj cim zavrsim poziv i jos mi kaze covek NE NE mi cemo vas da zovemo za 5min :D

jos 2 puta su me zvali tog dana da provere dal mi radi sve kako treba

takodje sam u shoku jer odavno nisam doziveo takvu ljubaznost od bilo kog randoma

mora da su se gankovali u wowu ^^

stranu na salu, jako je tuzno sta bi bilo sa tim sranjima svim da su se dogodila ..

Ko ono bese srpski bsd ili tako nesto?

zasto mi se cini da svako tvoj zadnji post nekoga indirektno proziva

i da nasao sam se i ja prozvanim u nekih prethodnima

jbni net mi u kurcu vec 2 dana ...prokleti telekom

e da to traje samo 2 dana :(

Link to comment
Share on other sites

Što se SBB-a tiče, uopšte me ne bi čudilo da su možda skapirali da imaju odliv ljudi na telekom, ADSL i šta god, pa da su se ozbiljili, a sa druge strane, vrlo je lako moguće da je neko od ortaka vlasnika/direktora SBB-a, beše onaj Šijan ili ko već, skrenuo pažnju istom da mu ne radi SBB već X dana i da je njegova žena zvala tehničku podršku i da su tamo neljubazni, ovaj "sišao u tehničku podršku", rek'o od sad ko ne bude ljubazan leti i ako ne odgovorite na problem u roku od dan ima da letite i još ćete i da mi platite i ovi se uozbiljili.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...