Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@intelektualna gromada(lol)

naravno

a ja pokusavam ivanu da kazem da me ne interesuje sta oni misle vec da me smara kad mi ljudi prilaze stalno i pitaju "sta uzimas"

eto, no painting needed.

ti im reci hormon rasta ! :D to je skupo ko djavo i bice ljubomorni :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zapalicu telekom ...i kevu !

ccc

postuj majku svoju :C

a telekom zapali slobodno

treba da mi dodje ortak da se dogovorimo za neko putovanje/mini road trip austrija-nemacka...on treba da ode da vidi za neku shljaku, a ja da mu pravim drushtvo :D inace, druzimo se od 3. godine :)) taman da posetimo i njegovog brata, i naravno, takodje mog ortaka u Becu....sve mi ovo deluje jako primamljivo, jer nisam bio na odmoru proshle godine zbog civilne, ali mislim da mi je pametnije da odem tamo na leto, kada se on snadje malo...zbog para najvise....videcu sada shta cu

Link to comment
Share on other sites

nismo klopali, al kazu ovi ostali (koji jesu) da su porcije ogromne, da je sve ukusno i da ne mozes da pogresis.

Zanimljivo ... pitam jel znam ko to drži, pa bih mogao da navratim. Išao sam ja tu još davnih dana dok su bili na Vračaru u znatno manjem lokalu, pa se proširili :)

Link to comment
Share on other sites

treba da mi dodje ortak da se dogovorimo za neko putovanje/mini road trip austrija-nemacka...on treba da ode da vidi za neku shljaku, a ja da mu pravim drushtvo :D inace, druzimo se od 3. godine :)) taman da posetimo i njegovog brata, i naravno, takodje mog ortaka u Becu....sve mi ovo deluje jako primamljivo, jer nisam bio na odmoru proshle godine zbog civilne, ali mislim da mi je pametnije da odem tamo na leto, kada se on snadje malo...zbog para najvise....videcu sada shta cu

beč slobodno zaobiđi ako ti je do nekog doživljaja koji se ne svodi na gledanje muzeja. umesto u beč, idi u prag. :)

pošto si napisao "mini roud trip", pretpostavljam da nećeš duboko u nemačku, al ako se ipak malo upustiš, štutgart je fenomenalan gradić, i veliki univerzitetski centar (1. studentkinje, 2. zagarantovan zez)

bla bla neka kafana bla bla

dajte neki info, vas dvojica :)

Link to comment
Share on other sites

Од рођења самог спутан оковима, давиш се у живом блату система, узалуд пружаш своје мршаве руке, из овог пакла излаза нема... Бол живота и страх од смрти, слободе никада неће бити, живи у страху и умри у болу, крвници још нису сити...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

dajte neki info, vas dvojica :)

Kafana u Ruzveltovoj, sledeći ćošak sa desne strane (od Vuka) nakon nekadašnjeg Banjalučkog odnosno ćošak pre nadvožnjaka odnosno D.Tucovića. Pre su bili kod mene u kraju, ali već jako dugo su na ovoj lokaciji. I ja isto toliko dugo nisam bio, te nemam pojma kakvi su uslovi sada, ali bismo mogli nekada otići, što da ne.

Link to comment
Share on other sites

Voz je uzhas.

Krenuh juche oko 1 popodne. Upao sam u voz sa zvezdashima koji idu na marakanu i josh 50 drugih ljudi.

Voz dolazi is Subotice i pun ljudi, i josh svi ushli u voz koji ima 2 vagona. Guranje i stajanje do Beograda.

Kad sam se vratjao uspeo sam da ubodem voz sa svim onim zvezdashima koji su se vratjali sa tekme plus milion ljudi.

Opet stajanje sve do Novog Sada i josh je ushao neki cigan koji smrdi do zla Boga. Davljenje i umiranje do kutje.

Put do bg-a je traja 2 sata i 20 minuta.

Do kutje 2 sata i 15 minuta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...