Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uspavao se , sad ustao :@

Da se malo sredim i odma u skolu ... :( Sve me drzi u normali zato sto se vikend blizi, opet ce biti ... :D

GL risto traktoristo :D

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Ujutru se probudim,kasnim u skolu i uzmem taksi i stignem za 5 minuta.Taksista car,ukapirao da kasnim pa je isao nekim precicama i ulicicama i stigao 15 minuta ranije nego da je isao normalnim putem.Onda se vratim iz skole,dodjem ispred ulaznih vrata i ukapiram da jutros ,u svoj onoj zurbi, nisam poneo kljuc.Zovem burazera da dodje da mi donese,inace je bio u skoli,on kaze ok i ne dodje a cekao sam ga sat vremena.Odem u net da se opustim i vidim sta cu da radim,upalim chatroulette i upoznam 2 slatke nemice.Evo jos uvek se dopisujem sa njima. [8D]

Poz!

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

sprco bi joj ja taj mobilni o glavu...

Jedva sam navatao profu da odgovaram i zabo neku siromasnu osmicu, dosta je ne zalim se... Posle na posao, i u glavnom smor. Presipanje iz supljeg u prazno.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Jutros otisao jedan od najboljih drugara u Australiju da studira i manje vise da zivi... Verovatno prvi put dolazi tek za dve godine i tako...

Ovih par dana sve je proteklo nekako u tome, bas mi trip... Sa njim sam 6 godina bukvalno svaki dan se vidjao i sada otisao u beli svet, sinoc se okupila cela bliza ekipa da ga ispratimo i to, skroz cudan osecaj, smorenosti ali i srece sto ide da vija ono sto je zeleo...

Nem pojma... ajde da kazem da sam u nekom pozitivnom bedaku, ma sta to znacilo :|

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...