Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Treba da idem u subotu veche u ns na cert. Zna neko najoptimalniji i najpametniji nachin da odem do tamo i vratim se? Kol'ko je uopshte vozna/buska karta?

Dobra shema bi bila da nadjesh par ortaka, a da jedan ima kola, pa da skupite kesh za benzin. Oko 500 dinara bi izashlo ako vas je petoro, i ako auto ne troshi bash mnogo. Bus je oko 600 dinara u jednom smeru, povratna nemam pojma koliko je.

Voz je ~300 dinara povratna, ali je sa njim 3 dana jahanja do Novog Sada.

A na koji cert dolazish ?

Link to comment
Share on other sites

Treba da idem u subotu veche u ns na cert. Zna neko najoptimalniji i najpametniji nachin da odem do tamo i vratim se? Kol'ko je uopshte vozna/buska karta?

isao sam u poslednjih mesec-dva nekoliko puta vozom,i mogu da ti kazem da odlicno funkcionise...

http://212.62.59.84:8080/Redvoznje/index.php - ovde imas sav potreban info,i veruj mi,ide dosta tacno,osim kad su bas neki problemi u pitanju(mada i za to napisu koliko ce da kasni). Inace,put traje ~sat i 45min...

karta u jednom pravcu ti je 216din,a povratna je nesto oko 300,mada to pitaj da li mozes,jer imaju neko glupavo pravilo za "jedan dan",otkud znam...

u svakom slucaju,voz je poprilicno sigurna varijanta,vrlo sam se prijatno iznenadio kako to funkcionise...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

tgif.

poslednji put kad sam se uputio u NS vozom, trebalo mu je skoro tri sata. autobus je preskup, pa svejedno idi vozom ako imaš vremena za gubljenje, al čisto da znaš da prota živi u lalalendu :D

kola su definitivno najbolja opcija.

Link to comment
Share on other sites

tgif.

qft komšo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Idem vozom, u 5. Shto je sigurno dovoljno vremena za stizanje tamo pre pochetka certa. Hvala svima na odgovorima. <3

On topic, idem u 11 na fax da predam neki domaci i posle do Rur redakcije pa u teretanu.

Ortaci me zovu da vecheras idemo u neku bleju a ja sam vishe manje dekintiran. O, jebem ti zivot, hoce li proci vishe ova kriza? ;c

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...