Jump to content

Sličice i kartice - Panini, Topps, Merlin, Upper Deck


gruja

Recommended Posts

ja imam album nindza kornjaca!

Imam i ja! I na prvoj strani su bili recepti od sve cetiri kornjace za njihovu omiljenu picu. Srecom pa mi nikad nisu dali da to napravim, jer je to bilo nesto sardine / mleko / kechap kombinacija ;))

Link to comment
Share on other sites

Ja u to vreme nisam ni znao šta je pica! (in both meanings :( )

Ne kapiram, pa nemas ti 15 godina? Ili hoces da kazes da si bio toliko nazadan da nisi znao sta je pica? :) Mis'im, nindza kornjache album je bio bash tu negde, '90 - '91 godina.

Link to comment
Share on other sites

ipak ima mnogo vise od 255, preko 522 (italijani- toni:D) sto me je iznenadilo..

npr slika reprezentacije je sastavljena od 4 slicice, postoji neki karikatura grb i standardan, srebrni..

prvi koga sam ugledao je lilian turam :D

znaci racunajte na potrosenih 45-50e evra da se sve sakupi, naravno, sa maksimalno iskoriscenom menjazom :)

Link to comment
Share on other sites

za 500 slicica kontam vise .. inace nadam se da ce da krene sad euforija za prodavanjem albuma preko ebay-a imam neke paninijeve iz '80 i '84

koliko slika u kesici?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

^ huligancino

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

a ja jos uvek nisam skupio preostalih 9 slicica koliko mi fali za 2006 sp -.- bah

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • Lex pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...