Jump to content

Sličice i kartice - Panini, Topps, Merlin, Upper Deck


gruja

Recommended Posts

uf...ja sam i plakao kad je Italija pukla...cale nije mogao da me smiri...sve bi to bilo mnogo lakse,da ipak nije tadasnji idol "mali Buda" promasio penal :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kod mene svi u kraju skupljaju to..

kada malo bolje razmislim da dajem svaki dan min 20 din za 5 slicica

uuuuu mnogo druze :P

I evo sad mi sestra kaze da je popunila sa deckom ceo album i da ima dosta duplikata

pa cu sutra da vam napisem brojeve pa da vam prodam..

5 din komad :P

+ ptt

Edited by _Gotti_

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

Ja se primio juce kad sam video topic, reko' aj da kupim "par" kesica. Sad opet ima da potrosim sav kes na slicice kao pre 4 godine :(

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

france 98 je sigurno bila paninijeva...i usa 94 takodje...korea i japan ja mislim da nije bilo uopste,a ako je bilo mislim da nije bila paninijeva...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Al sam se napalio na slichice...ovo nije normalno...

Danas sam kupio album...Paninijev oficijelni, onaj sa karikaturama mi se nije dojmio... :P

I kupio prvo 10 kesica, pa posle sat-dva josh 5, pa opet josh i josh i ukupno ispalo 30 kesica, a cena jedne je 25 dindzhi plus 50 za album tako da sam opushteno dao 800 kinti danas na to...Kapiram da ce se slichno nastaviti i narednih dana...

Ali taj osecaj kad kupish album i krenesh da lepish prve slichice...uuuhh...a nisam skupljao vec preko 10 dina tako da mi je ovo bash do jaja...prava terapija... :)

BTW Dobio sam broj 1 - onu slichicu trofeja sa srebrnom pozadinom. :)))

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

^^

Evo gledaj, prekjuce sam kupio album .. Skupio sam vec 200 slicica.. Novcanik sve tanji i tanji, espreso vise ne narucujem sa mlekom, da bi mogao da ustekam za slicice :D...... Bolest :D

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

ja sam skupljao do sp1998, 2002. sam se smorio sto nismo otisli, a pre toga sam SVE ALBUME sakupljao! i reko sada, mator sam, sta da se blamiram da sakupljam slicice!

KAO ONO!!! video sam u novinama da LADNO likovi od 40GODINA SAKUPLJAJU!

e MAJKE mi idem danas da kupim! znaci ZA 10ak DANA SE JAVLJAM SA DUPLIKATIMAAA!!!

KOJA POMAMAMAMAMAMAMA :D :D :D

/EDIT!!!

POCELO JE SA SAKUPLJAMNJEM! NEMAM JOS UVEK DUPLIKATA!!!

DOBIO SAM SUGAVOG KAMORANEZIJA :D I VUKICA :D

/EDIT!!!

hahah koja smo lozana...

nego, imam ja taj italy 90. fali mi jedno 40ak, jel moze da se utopi za neke pare?

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

^^ Malo tezhe.. :P

...poshto dosta ljudi ima te albume popunjene, a plus ti fali 40-ak tako da teshko da cesh nekome uvaliti. :)

Nego, vec imam 27 duplikata (3 Totija WTF?)...josh malo pa bih morao da se aktiviram oko menjanja.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

jbt,poceo sam da skupljam onog dana kad sam otvorio topic,i evo fali mi samo 150slichica...imam preko 100duplikata...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

^

jbt,kad kupujem ko nenormalan,ono ima se shkea od kladze i tako to,cak sam dao ortaku sto skuplja isto, spisak slicica koje mi fale i onda on ako izvuce neku slichku koju nema ni on a ni ja,dobije 2 slichke od mene za tu sto ja nemam :)))...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

^^ Grujo aj baci kasnije neke parove u kladionicharskom topicu...

...ponestaje mi love...potroshih skoro 1500 za ova dva dana koliko skupljam.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

  • Lex pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...