Jump to content

Sličice i kartice - Panini, Topps, Merlin, Upper Deck


gruja

Recommended Posts

Hehe...

Ja usporio u poslednje vreme...nemam josh ni 400 zalepljenih...

Nakupilo se oko 140 duplikata pa sam dao klincu iz zgrade da se menja u moje ime. :)

BTW Fali mi josh samo baksuzna 13-ica da skupim sve stadione...

E da, dobio sam onu sluchicu bez broja shto je kao neka markica i lepi se na unutrashnju stranu korica, a nisam ni znao da postoji. :D

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

fali mi jos 13komada,a mrzi me da se cimam na terazije...aj dacu vam brojeve samo da mi drug vrati album...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@manager:

Nije mi frka...kapiram da ce mi onaj klinac doneti ovih dana poshto sam mu rekao da proba da mi nadje...

...ali ako se ispostavi na kraju da mi bude falila samo 13-ica u albumu obesicu se za jaja.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

zvanicno sam popunio prvi album...sad nastavljam sa popunjavanjem drugog za ortaka...posto skupljamo ortak i ja zajedno...inace,poslednja slicica koja nam je falila je mrtvi grb Svajcarske...

sad nam fali oko 150 u drugom albumu :))

a i poceo sam da prodajem slicice,7.5dindzi jedna :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@manager:

Nije mi frka...kapiram da ce mi onaj klinac doneti ovih dana poshto sam mu rekao da proba da mi nadje...

...ali ako se ispostavi na kraju da mi bude falila samo 13-ica u albumu obesicu se za jaja.

imam ih ja jedno 4-5, poslacu ti postom ako ne nadjes, a naci ces ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

@manager & shoosh:

Zahvaljujem...

Oglasicu se ovde ako mi zatreba.

@gruja:

7.5 din za slichicu?? grujo zelenashu jedan...nije ti dosta shto dizhesh kintu svaki dan u kladionici nego si ovako nashao da uzimash pare ljudima... :PPP

btw jel shaljesh pouzecem? :))

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

e ja sam kupio kesicu.. izvukao dudeka, salgada, nakamuru, nekog svabu i jos nekoga.. kupicu jos pet kesica kad budem imao para

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

^

gledam gore...ne vidim...gledam opet...i dalje ne vidim...ja stvarno ne vidim gde je avion iz kojeg si ispao...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Skupio sam ronaldinja adriana vidica nistelroja deka rikelmea .. jel ima neko anrija da menja?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ja sinoc zavrsio. falile mi 3. (onaj amblem), 53. (voncope iz kosta rike), 381. (kafu) i 387. (emerson)..

i sve nadjem kod cesme za 15min :D

sada se razmisljam da li da uzmem jos jedan da skupljam sa ortakom.. mogli bi lepo da se oparimo, posto moze da se utopi popunjen za 100e.

zamislite samo koliko ce vredeti za 4 godine...

Link to comment
Share on other sites

  • Lex pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...