Jump to content

Sličice i kartice - Panini, Topps, Merlin, Upper Deck


gruja

Recommended Posts

10 hours ago, Neptune said:

Imam rodjaka koji ne stoji baš dobro finansijski pa me je pitao gde bi mogao da proda svoje albume, ima popunjene Panini iz  '70 i '80tih. Kontam eBay?

dobro pitanje!

ebay svakako ali neka prvo nekako ispita cene toga i kako se prodaju da bi mogao da postavi dobru početnu cenu da ga neko ne zezne.

a ako su baš neki bitni albumi možda ima i pravih aukcija za to. ne znam to tržište pa ne mogu da znam koliko je to vredno i za koje se pare prodaje.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 9/29/2022 at 12:42 AM, Zwerko said:

A koja je fora što na flašici od 0.5l koka kole dobiješ sličicu Panini sa unutrašnje strane? Kapiram da ta ne ide u album? Nešto mi nije delovala samolepljiva a i dobio sam nekog ziljavog engleza pa me nije mnogo zanimalo 🙂

Ide u album, zato je sa unutrasnje logicno da ne vidis sta si dobio 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 9/29/2022 at 12:42 AM, Zwerko said:

A koja je fora što na flašici od 0.5l koka kole dobiješ sličicu Panini sa unutrašnje strane? Kapiram da ta ne ide u album? Nešto mi nije delovala samolepljiva a i dobio sam nekog ziljavog engleza pa me nije mnogo zanimalo 🙂

ima poseban deo u albumu gde se lepe sličice iz coca cole u odnosu na ove redovne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
11 hours ago, mohr said:

Zadnja strana, ima 2 lista za koka kola slicice, ja zavrsio album bas juce ali mi iz koka kola ostalo sigurno jos pola njih, pa na tamo, nije mi toliko bitno ali probacu svakako i to da popunim 🙂

zapravo su najgore te sličice iz takvih pakovanja, kao coca cola. šta da radiš kad ne piješ koka kolu? :)) kupuješ pa daješ drugom kad skineš etiketu 🙂 bolje ovako platiš za sličice pa makar nema "ostatka" 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...