Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tesko za gilje, mislim da ce moci samo da se poruce iz amerike :(((

nesto sam ja gledao na netu, i koliko sam video cene ce biti paprene :( cak i za tamo!

http://www.shopadidas.com/family/index.jsp?categoryId=3945599&cp=2039765.2078676

pa i nije toliko skupo

koliko li je sigurno narucivati ovako nesto iz amerike? naravno u slucaju da se nee pojavi kod nas

Link to comment
Share on other sites

inačem+, navatao sam pičku koja je 19 godina starija od mene. IMA NEKO JAČI ? [8D]

GOSPODARU UNIVERZUMA!! \0/

keva nedavno na poslu dobila za koleginicu jednu 39godishnju milfaru ali naravno nemam mudo ni da probam da startujem

al zato cu navatati njenu cerku od 15 ljeta [8D]

Edited by DJUmekAstrodiscoMix

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

'deste ljudi ... jel zna neko do kada se radi ova Gazela, ili je zatvaranje srednje trake konačno rešenje za vijek vijekova? Jerbo vidim i ograničenje 40 na sat, plus zatvoren prilaz ovima sa Banovog Brda, plus ne smeju teretnjaci. Znači krenula je konačno da se raspada, biće kao u filmovima samo jedan dan, pola mosta pravo u reku :(

Link to comment
Share on other sites

vića 1 kreki 0

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

AHEOA

Inace, sad sam skontao da su sve kamione preusmerili na obilaznicu do koje se dolazi preko Sajma. Jebem ti malo mater Seljograde.

(in b4 SELJO SA ZARKOVA GROK GROK HAHA)

Ji-pi-ka-faking-jea, putovacu kuci 4 sata.

nisam trebao ovo da procitam. Sad mi se ne krece u skolu

Link to comment
Share on other sites

ja sa ade na nbg na posao, 89 malo okolo ali stigao sam za 15ak minuta(nikad brze) ali malo je bilo smeshno jer:

dok smo stizali do mosta neka tishina u autobusu, svira neka muzikica, sve ok :) zatim stizemo na most, pochinje zagor neki sitan do momenta kad je autobus stao i neka zena u strahu istripovala da se most ljulja i pochela da plache onako prilichno naglas :/ zatim joj se pridruzi hor 89ke i tako dok nismo preshli gde je 90% ljudi izashljo iz busa...

sve u svemu, gde mi zivimo jbt :D

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

I da,hoce li vise ove star wars gilje da dodju kod nas ? :)

Nece jel nemamo oficialni addidas shop u srbiji.

http://www.adidas.com/conceptstores/content/index.asp?strBrand_adidascom=performance&strCountry_adidascom=com&country=com&strLanguage_adidascom=com&language=com

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

I da,hoce li vise ove star wars gilje da dodju kod nas ? :)

mmm meni su ove imba

http://twistedsifter.com/wp-content/uploads/2009/12/adidas-stormtrooper-star-wars-shoes.jpg

adidas-star-wars-shoes-9.jpg

sa druge strane:

Smorio sam se ne mogu da iskopam nigde RuR-ov logo i nekom drugom formatu osim AI :))

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...