Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sa ade na nbg na posao, 89 malo okolo ali stigao sam za 15ak minuta(nikad brze) ali malo je bilo smeshno jer:

dok smo stizali do mosta neka tishina u autobusu, svira neka muzikica, sve ok :) zatim stizemo na most, pochinje zagor neki sitan do momenta kad je autobus stao i neka zena u strahu istripovala da se most ljulja i pochela da plache onako prilichno naglas :/ zatim joj se pridruzi hor 89ke i tako dok nismo preshli gde je 90% ljudi izashljo iz busa...

sve u svemu, gde mi zivimo jbt :D

Kad smo kod tih situacija sa panikama u busu, vozim se ja tako jednog decembra mrtav umoran  kuci u prepunom 31.-u , znaci guzva nevidjena. U jednom trenutku se na sredini autobusa jedna zena(od guzve i umora valjda) onesvesti i jedan covek je smesti na svoje mesto gde je sedeo.

I onda neki klinac totalno iz zajebancije se prodere u fazonu "Umrla je od svinjskog gripa!" i istog trenutka takav vristanjac i panika su nastali u autobosu kao da ce bomba da eksplodira u njemu za 5sec. Neke babe vriste, neki matori lik je poceo da cupa ulazna vrata da iskoci iz autobusa, jedna bakuta je pocela da se moli bogu, neka zene grli decu i place... Nema kraja ljudskoj gluposti.

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

cekaj ako sam dobro razumeo :D ceo autobus je plakao na kraju ?!:D

ajde to, nego što su izašli napolje kad je autobus prešao "opasni" most.

inače, izblejao sam danas kao car, nema potrebe da idem opet napolje. :D

Link to comment
Share on other sites

Danas sam posle posla, toliko bio gladan, da se ne sećam da sam imao takav osećaj ikada u životu. Razmišljao sam šta sve moram da uradim i kako ću to uraditi ofrlje ako budem i dalje bio gladan, i morao sam da stanem na prvom mestu sa hranom, a to je nažalost bio Forneti :( :) pijeo sam neki forneti duo sa piletinom, i ono, u tri zalogaja ... strašno.

Onda sam odradio to šta sam imao, pa onda sređivao životni prostor, pa čisto kola od snega koja ne vozim jer imaju letnje gume, i tako to :)

Link to comment
Share on other sites

ovo mi je prvi put da igram tako kasno,tako da videcemo :)).

nemam pojma...mene zvali na fudbal,ja reko ajde :D.

Ako je na zadnjoj stanici 18ice i 83jke to je taj, 1500 dinara je termin do 3 sata popodne, posle 2500 dinara, al je krs, tepih, mali teren, prokisnjava, nema grejanja... Igramo tu jer je jeftin jedino.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

eee,kamo srece da sam tu igrao...ovaj je kostao 5200din termin,jebo sam im mater! Ajde bar da je bio dobar fudbal,pa da znam sta sam i zasto sam platio,nego ovaj ortak doveo neka 2 imbecila koja ne znaju da trce...popizdeo sam! :\

neka,sad malo blejkica,manji has,pa na spavanjac :)).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...