Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nishta brate. Josh su mi naplatili 400 dinara shto sam pio sokove i vodu ceo dan. :D

Nisam ja to radio zbog para. Znash i sam da nema tu para. :)

Nema za one koji ne znaju da uzmu,najbolje da cu da radim to iz zadovoljstva :D onda u 3D-u nisam 2 dana spavao, non stop na nogama juri vamo tamo mislish da sam radio za dzabe? :))) ijao proto sad znash kako se to radi :D sl put bez 100e nema cimanja :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Nema za one koji ne znaju da uzmu,najbolje da cu da radim to iz zadovoljstva :D onda u 3D-u nisam 2 dana spavao, non stop na nogama juri vamo tamo mislish da sam radio za dzabe? :))) ijao proto sad znash kako se to radi :D sl put bez 100e nema cimanja :D

Ma da. Posle da bude kome je otishlo 10k od uplata.

ENO IH KOD PROTE ? PROTO DI JE NASH HLTV !

E pa kurac. [V]

Link to comment
Share on other sites

Jebote, preko dana igrao Thief trojku, posle oko osam zabo da igram warcraft na bnetu  5-6 sati. Oci mi isaple od gledanja monitora, a vrat mi se usinuo od nepomeranja :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...